Treść opublikowana przez moglaj80
-
Listwy Dekory LED
u mnie nawet w dzien widac i to bez foli zadnych tylko jedna sprawa ja mam troche inne paski led moze to jest ta roznica bo nawet w dzien mam wyraznie linie odznacza sie bardzo.
-
Listwy Dekory LED
mam nadzieje ze pomoglem jak chcecie zrobie zdiecia bez dekora i wieczorem jak to swieci z dekorem?
-
Listwy Dekory LED
naklej tasme jak najwyzej mozesz u mni jest ok wszystko
-
Listwy Dekory LED
zobacz wyzej dodalem zdiecie moze nie najlepszej jakosci(telefon)
-
Listwy Dekory LED
chlopaki a gdzie przykleliliscie tasme led ja mam przyklejone na drzwi i jest git, tylko dekor gdzie jest schowek podkleilem od spodu tasma czarna .
-
Jakie lusterka z kierunkami?
chlopaki jestem w trakcie podlanczania, rezania. lusterka juz dzisiaj zamowilem jak bede za trzy tygodnie to ogarne to do konca i zrobie zdiecia mam tylko zdiecia jak nie pasuje obudowa z s5 ze stelarzem lusterka ,kable mosialem dwa pociagnac poscilem tak jak orginalna wiazka troche twartsze zeby mozna bylo to przepchac jutro jestem w pl(specjalnie jade po lusterka) takze do tygodnia bedzie wszystko udokumentowane co i jak a sciagal juz ktos te zabespieczenie z ta sprezyna od ramienia stelaza) lusterka i zakladal?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Oświetlenie wnętrza LED jakie żarówki?
Panowie ja bralem ledy od tego kolegi wysle wam wszystkie informacje. postojowki i oswietlenie tablicy chula nie wywala bledy,co do srodka tez wszystko ok i co najwazniejsze szybko zalatwia sprawy!!!! Napisz na [email protected] Wyślę zdjęciową odpowiedź na zapytanie o moduły do A4 B7. W wiadomości podaj markę, model i rocznik auta.- Jakie lusterka z kierunkami?
a6 c6 po lift , a4 b8, a5 badz s5 to wszystko to samo (takie same obudowy) wiec stelarz tez taki sam.- Jakie lusterka z kierunkami?
witam kolege mam obudowy 8T0 857 527A podobno to z S5 do 2009 ale po pierwszych przymiarkach obudowa wogule nie pasuje, tam doczytalem ze trzeba jeszcze stelaz przerabiac,wiec mosze cale lusterka kupic i zobaczyc.- A4-KLUB.GERMANY
ja stacjonuje w Straubing okolice Regensburga.Landschut ale moge gdzies podjechac- Montaż boczków z roletami A4 B6 B7
mam elektryke a z tego co sie dowiedzialem roznica jest taka ze z sedana do avanta roleta jest luzna i trzeba wymieniac ponawiam jak by ktos mial do avanta ,elektryka soul to jestem zainteresowany. ale dzieki kolego za info- Kangury podczas ruszania na rozgrzanym silniku, 1.9 tdi AVF
ja to mialem w passacie kiedys po wymianie sprzegla i docisku problem zniknal, tarcza byla powyginana i w jednym miejscu peknieta,z mojego doswiadczenia (rozebrac i sprawdzic tarcze sprzegla i docisk)- Listwy Dekory LED
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/35917e0726db9ca6.html u mnie wyglada to tak ja przykleilem na drzwi i wydaje mi sie ze swieci rowno Dziekuje kaju za zarabisty pomysl- lusterka zewnetrzne
na poczatku chcialem podziekowac wrclaguna,kolega robi dobra robote i jest ogarniety w tematach na forum. a wiec po wizycie w serwisie i wydaniu 60 euro koles ktory to rozebral i ogladal powiedzial ze ta pianka jest taka cienka w niektorych miejscach bo inaczej caly uchwyt by nie wszedl na swoje miejsce droga sprawa to taka ze ciagnalem kabelki do http://a4-klub.pl/index.php?/topic/297087-dekory-led-b6b7/?hl=%2Bdekor+%2Bled,kabel od zasilania nie poscilem (tam jest pod sterownikiem od drzwi taka pianka z ktorej wychodza wszystkie wiazki do tego sterownika tylko wykrecilem glosnik i tamtedy go wyprowadzilem, i to bylo powodem dostawania sie wody pod tapicerke generalnie ta pianka co jest na calych drzwiach ma byc szczelnie przyklejona a woda zawsze sie bedzie tam dostawala i do odprowadzenia tej wody sluzy dziura od spodu w drzwiach. Moze to zagmatwanie napisalem jak by ktos mial ten problem a nie zrozumial sluze pomoca :hi: :hi:- lusterka zewnetrzne
dziekuje bardzo czy ta pianke mozna jakos dostac, ma ona jakis numer? bo wydaje mi sie ze przez nia woda dostaje sie do srodka,zamontowana dobrze niby przylega ale widzialem ze jest cienka (zuzyta) uszczelka ktora jest przy listwie chrom tez nie jest zawinieta, ma ktos pomysl ktoredy ta cholerna woda moze sie dostawac? A ta pianke rozumiem ze mam najpierw wlozyc pozniej wkladam uchwyt lustra ?- lusterka zewnetrzne
Witam wszystkich Mam problem po rozebraniu i zlozeniu prawego zewnetrznego lusterka zaczela mi sie dostawac woda pod tapicerke, doszedlem ze to przez mocowanie lusterka ktore chyba zle zmontowalem. Czy ma ktos schemat jak to zlozyc zeby nic nie cieklo, szukam caly dzien i nie znalazlem a jak cos niby bylo to link uszkodzony pomozcie bo mi drzwi od srodka zalewa jak pada i to calkiem sporo.- Trzecie światło STOP
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/319333-trzeci-stop-a4-b7-avant-jak-wyjac/- Trzecie światło STOP
zaczalem od tego ale nie pomoglo nic, wszystko bylo suche od srodka tapicerki, bede wymienial jakos w przyszlym tygodniu to napisze czy pomoglo. przynajmniej w moim przypadku ale wszyscy co maja te objawy niech od tego zaczna- Trzecie światło STOP
kolego pisz do posti_a6 wiem ze ma i w dobrej cenie jak potrzebujesz- Jakie lusterka z kierunkami?
kupilem obudowy czekaja na mnie w polsce, bede w przyszlym tygodniu wiec bede ogarnial, jezeli wszystko bedzie ok porobie zdiecia dam na pewno znac co i jak .- Trzeci stop A4 B7 AVANT - jak wyjąć ?
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/207772-wymiana-trzeciego-swiatla-stopu-avant/- Trzecie światło STOP
siema kolego to samo u mnie , wyczytalem ze styki zasniedzialy( ten typ tak ma ) i albo wymontujesz i dasz do przelutowania a jak nie da rade to czeka cie kupno swiatla stop. ceny ok 200 zl- JeleniA4 spot info w pierwszym poście
ktos pomoze? jezeli jest tak jak w b5 to te kable co juz pusciles przeciagasz przez drzwi pod lustra i tyle tak naprawde ale czy w b7 tak jest to nie wiem w lusterkach mam org wiazke ktora idzie do sterownika a kable juz tez przeciagnalem do drzwi wiec to kwestia podlaczenia , na moje wystarczy polaczyc kable ( probowalem ale jakos nie dziala ) wystarczy polaczyc kabelki ale ja tego nie zrobie sam dlatego pytam moze ktorys z kolegow tutaj tego by sie podjal?- Pilot webasto b7.
kolego ja mam fabryczne webasto z pilotem co potrzebujesz? - Oświetlenie wnętrza LED jakie żarówki?