Skocz do zawartości
IGNOROWANY

lusterka zewnetrzne


moglaj80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Mam problem po rozebraniu i zlozeniu prawego zewnetrznego lusterka zaczela mi sie dostawac woda pod tapicerke, doszedlem ze to przez mocowanie lusterka ktore chyba zle zmontowalem. Czy ma ktos schemat jak to zlozyc zeby nic nie cieklo, szukam caly dzien i nie znalazlem a jak cos niby bylo to link uszkodzony

pomozcie bo mi drzwi od srodka zalewa jak pada i to calkiem sporo.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje bardzo

506b63ce0ab582c4m.jpgczy ta pianke mozna jakos dostac, ma ona jakis numer? bo wydaje mi sie ze przez nia woda dostaje sie do srodka,zamontowana dobrze niby przylega ale widzialem ze jest cienka (zuzyta) uszczelka ktora jest przy listwie chrom tez nie jest zawinieta, ma ktos pomysl ktoredy ta cholerna woda moze sie dostawac?

A ta pianke rozumiem ze mam najpierw wlozyc pozniej wkladam uchwyt lustra ?

Edytowane przez moglaj80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poczatku chcialem podziekowac wrclaguna,kolega robi dobra robote i jest ogarniety w tematach na forum.

a wiec po wizycie w serwisie i wydaniu 60 euro koles ktory to rozebral i ogladal powiedzial ze ta pianka jest taka cienka w niektorych miejscach bo inaczej caly uchwyt by nie wszedl na swoje miejsce

droga sprawa to taka ze ciagnalem kabelki do http://a4-klub.pl/index.php?/topic/297087-dekory-led-b6b7/?hl=%2Bdekor+%2Bled,kabel od zasilania nie poscilem (tam jest pod sterownikiem od drzwi taka pianka z ktorej wychodza wszystkie wiazki do tego sterownika tylko wykrecilem glosnik i tamtedy go wyprowadzilem, i to bylo powodem dostawania sie wody pod tapicerke

generalnie ta pianka co jest na calych drzwiach ma byc szczelnie przyklejona a woda zawsze sie bedzie tam dostawala i do odprowadzenia tej wody sluzy dziura od spodu w drzwiach.

Moze to zagmatwanie napisalem jak by ktos mial ten problem a nie zrozumial sluze pomoca

:hi: :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Czy jest gdzieś temat o montowaniu zewnętrznych lusterek fotochromatycznych w b7?

Chodzi mi o podłączenie który pin od lusterka wewnętrznego idzie do szkła lusterka zewnętrznego?

Dzięki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...