Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemo33

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, Kolego sprawdź czujnik pedału sprzęgła. Odnośnie tempomatu w moim A4 B7 , nie działał po montażu , w vcds czujniki pedałów pokazywał ok , a jednak nie działał , wymieniłem czujnik pedału sprzęgła i jest teraz OK :). Pozdrawiam
  2. Witam, Odnośnie tempomatu w moim A4 B7 , nie działał po montażu , w vcds czujniki pedałów pokazywał ok , a jednak nie działał , wymieniłem czujnik pedału sprzęgła i jest teraz OK :). Pozdrawiam
  3. Hmm, w VCDS Engine-adaptacja-006 wydają się dobre oba (następują zmiany z "0" na "1")
  4. Jeździłem wczoraj trochę i tak jak pisałem tylko raz się zaświeciła kontrolka..
  5. Witam, Udało mi się zakodować , niema już żadnych błędów w VCDS, nie świecą też żadne niepożądane kontrolki na desce. (kierownica zwykła, manetka tempomatu, manetka fis, moduł 8E0953549N ) Sprawdzając w kanale 006 adaptacji w silniku wszystko wygląda w porządku. I niestety tempomat się nie załącza(raz przez chwilkę się zaświeciło i tyle) W jakich warunkach w A4 B7 powinna się zaświecać kontrolka tempomatu?może coś źle robię.. Pozdrawiam
  6. Ok, dzieki za info, Proszę napiszcie jeszcze jak wprowadzić login w 03-ABS jeśli się nie wyświetla? Gdzieś czytałem ,że przez security access, pytanie jak? Pozdrawiam
  7. Tak, ale czy zadziała w A4B7 (bo jest teoretycznie z B6?) tylko pod fis i tempomat Pozdrawiam
  8. Witam, Mam szybkie pytanko. Czy ktoś próbował moduł z końcówką "N" do A4B7 tylko pod fis i tempomat? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam
  9. Kolego biggman A sprawdzałeś? Pozdr.
  10. Witam, Czy do A4 B7 nie podejdzie moduł z A8 nr 4E0953549? (chodzi o obsługę tempomatu ) czy ktoś to może sprawdzał? Z góry dzięki za info. Pozdr.
  11. Tak, ale co powodowało przybywanie oleju na zimnym silniku? Czy juz poprostu się nie zdarzyło? Pozdr.
  12. Witam, I jak się rozwiązał problem z tym przybywaniem oleju? Pozdr.
  13. Witam, U mnie 1.9tdi BRB też jak kąt idzie w minus to spalanie maleje..(ale na 0 lub + 1 wydaje mi sie mocniejszy) Pozdr.
  14. Witam, To jakie sa tolerancje ?(kiedy jeszcze jest ok, a kiedy należy tulejować)
  15. Witam, A czy winne przybywania oleju nie będą gniazda pompowtryskiwaczy? – http://www.fotosik.pl/zdjecie/3671b54433865291 – http://www.fotosik.pl/zdjecie/98f3313ff7444ed7 Pozdr.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.