Treść opublikowana przez przemo33
-
Nie działa tempomat
Witam, Kolego sprawdź czujnik pedału sprzęgła. Odnośnie tempomatu w moim A4 B7 , nie działał po montażu , w vcds czujniki pedałów pokazywał ok , a jednak nie działał , wymieniłem czujnik pedału sprzęgła i jest teraz OK :). Pozdrawiam
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Witam, Odnośnie tempomatu w moim A4 B7 , nie działał po montażu , w vcds czujniki pedałów pokazywał ok , a jednak nie działał , wymieniłem czujnik pedału sprzęgła i jest teraz OK :). Pozdrawiam
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Hmm, w VCDS Engine-adaptacja-006 wydają się dobre oba (następują zmiany z "0" na "1")
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Jeździłem wczoraj trochę i tak jak pisałem tylko raz się zaświeciła kontrolka..
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Witam, Udało mi się zakodować , niema już żadnych błędów w VCDS, nie świecą też żadne niepożądane kontrolki na desce. (kierownica zwykła, manetka tempomatu, manetka fis, moduł 8E0953549N ) Sprawdzając w kanale 006 adaptacji w silniku wszystko wygląda w porządku. I niestety tempomat się nie załącza(raz przez chwilkę się zaświeciło i tyle) W jakich warunkach w A4 B7 powinna się zaświecać kontrolka tempomatu?może coś źle robię.. Pozdrawiam
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Ok, dzieki za info, Proszę napiszcie jeszcze jak wprowadzić login w 03-ABS jeśli się nie wyświetla? Gdzieś czytałem ,że przez security access, pytanie jak? Pozdrawiam
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Tak, ale czy zadziała w A4B7 (bo jest teoretycznie z B6?) tylko pod fis i tempomat Pozdrawiam
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Witam, Mam szybkie pytanko. Czy ktoś próbował moduł z końcówką "N" do A4B7 tylko pod fis i tempomat? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Kolego biggman A sprawdzałeś? Pozdr.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Witam, Czy do A4 B7 nie podejdzie moduł z A8 nr 4E0953549? (chodzi o obsługę tempomatu ) czy ktoś to może sprawdzał? Z góry dzięki za info. Pozdr.
-
Zwiększający się poziom oleju w silniku
Tak, ale co powodowało przybywanie oleju na zimnym silniku? Czy juz poprostu się nie zdarzyło? Pozdr.
-
Zwiększający się poziom oleju w silniku
Witam, I jak się rozwiązał problem z tym przybywaniem oleju? Pozdr.
-
Kąt synchronizacji wałka (Synchro Angle) - Mity czy fakty ?
Witam, U mnie 1.9tdi BRB też jak kąt idzie w minus to spalanie maleje..(ale na 0 lub + 1 wydaje mi sie mocniejszy) Pozdr.
-
[BRB] - Przybywa oleju - czarna ropa w zbiorniku
Witam, To jakie sa tolerancje ?(kiedy jeszcze jest ok, a kiedy należy tulejować)
-
[BRB] - Przybywa oleju - czarna ropa w zbiorniku
Witam, A czy winne przybywania oleju nie będą gniazda pompowtryskiwaczy? – http://www.fotosik.pl/zdjecie/3671b54433865291 – http://www.fotosik.pl/zdjecie/98f3313ff7444ed7 Pozdr.
-
Pompa Vacum - problem czarnej ropy w baku i filtrze paliwa.
Witam, i jak się rozwiązał problem z czarną ropą? Pozdr.
-
[BRB] - Przybywa oleju - czarna ropa w zbiorniku
Witam, Według mechanika głowica nadaję się do tulejowania.(wymieniał drugi raz uszczelnienia i dalej to samo ) - koszt całości około 1500pln Niema jakiegoś sposobu aby uniknąć tego tulejowania / zrzucania głowicy? Pozdr.
-
[BRB] - Przybywa oleju - czarna ropa w zbiorniku
Witam, 1)Pompa tandem daje niby dobre ciśnienie (chociaż nie wiem dlaczego od 3tyś obr. wartość nie może przekroczyć 7,5 atm ) https://www.youtube.com/watch?v=zh9ejuE-ASQ 2)Uszczelniacze niedawno wymienione (i nie wiem czy nie jest gorzej po tej wymianie) 3)DPF wycięty rok temu Pozdr.
-
[BRB] - Przybywa oleju - czarna ropa w zbiorniku
Witam, Mam problem z A4 B7 2007r. 1.9tdi Od jakiegoś czasu przybywa oleju w silniku(0.5l na 500km) oraz jest czarna (brudna) ropa w zbiorniku paliwa. Co może być przyczyną.
-
[B7 BRB] Biały dym, kopcenie
Witam, Ale wypychało przez bagnet czy ssało? Dymiło? Pozdr.
-
[B7 BRB] Biały dym, kopcenie
CZyli co? Odma była zatkana(nie przepuszczała) czy jakis inny feler? Jak sprawdzić czy pokrywa do wymiany? Pozdr.
-
[B7 BRB] Biały dym, kopcenie
Witam, I co zrobiliście z tym kopceniem? Pozdr
-
Trzeci stop A4 B7 AVANT - jak wyjąć ?
Witam, Mam problem z demontażem 3-go stopu w A4 b7 Avant. Proszę o info jak to zrobić, mile widziane foto, rys. Z góry dzięki Pozdrawiam
-
Przymulone A4 B7 1.9 tdi 116km BRB
wcześniej już pisałem, DPF już usunięty. Pozdr. Witam, Ostatnio regeneracja turbinki i wymienione uszczelki kolektorów , dalej to samo. Dodam iż slychac buczenie w filtrze powietrza. Pozdr.
-
Kąt synchronizacji wałka (Synchro Angle) - Mity czy fakty ?
Witam, U mnie w A4 B7 1.9 BRB jest jakby odwrotnie niż u wszystkich Jest tak: -2 -spalanie fis 0.4l/h -0 -spalanie fis 0.6l/h +2 -spalanie fis 0.8/h Ma może tęż tak ktoś? Pozdr.