Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Od czego przyciski koło włącznika świateł?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie szybkie pytanie od czego są przyciski zaznaczone na poniższym zdjęciu i w jakich opcjach one występują? Przeglądam ogłoszenia B7 i widze różne konfiguracje tych przycisków (pokręteł), ale nie mogę dojść w jakiej opcji one występują? Wydedukowałem, że pierwsza fota to do jazdy dziennej, druga jazda dzienna ale drugie to nie mam pojęcia, trzecia ustawianie świateł ręczne i drugi to samo - nie wiem. No i kiedy pojawia się na pokrętle opcja AUTO? Czy występują jeszcze jakieś inne w tym miejscu?

Bez_tytu_u.jpg

Edytowane przez Damianq

Opublikowano

CLH - Coming Leaving Home . Czyli po włączeniu tej funkcji światła świecą przez jakiś czas byś mógł trafić do domu :)

Opublikowano

DRL to jak piszesz do jazdy dziennej ,występowało w b7 ale zakładają też w b6. Kolejne to CLH tzw doprowadzenie do domu,występowały jeszcze bez żadnych przycisków ,wtedy był xennon.

Opublikowano
  • Autor

Czyli reasumując (mowa oczywiście o B7):

foto 1: najuboższa wersja czyli zwykle światła bez regulacji i światła do jazdy dziennej

foto 2: najbogatrza wersja czyli xenon/bixenon/bixenon skrętny+DRL+CLH

foto 3: wersja z CLH bez DRL i światła zwykłe z regulacja

Jak nie ma żadnych przycisków jest sam xenon bez DRL i CLH? Dziwne to by było... Xenon jest a takich zabawek nie ma?

Edytowane przez Damianq

Opublikowano

Jak nikt nie zapłacił, to nie ma bajerów.

Były opcje:

- bez żadnego przycisku,

- sama regulacja wysokości świateł,

- sam DRL,

- regulacja wysokości świateł i CLH,

- DRL + CLH.

Opublikowano
  • Autor

A w jakiej z tych opcji występują xenony/bixenony/skrętny?

Opublikowano

Czyli reasumując (mowa oczywiście o B7):

foto 1: najuboższa wersja czyli zwykle światła bez regulacji i światła do jazdy dziennej

foto 2: najbogatrza wersja czyli xenon/bixenon/bixenon skrętny+DRL+CLH

foto 3: wersja z CLH bez DRL i światła zwykłe z regulacja

Jak nie ma żadnych przycisków jest sam xenon bez DRL i CLH? Dziwne to by było... Xenon jest a takich zabawek nie ma?

u mnie nie ma żadnego przycisku, mam xenon + samopoziom i to nie jest najuboższa wersja bo samochód reguluje za mnie światła, a ja nie muszę się w to bawić gdy mam pełny samochód

Opublikowano

Dokładnie pierwsze foto nie jest najuboższą wersją ,ma xennon. Najuboższa była by sama regulacja wysokości ,czyli brak xrnonu i reszty.

Opublikowano
  • Autor

A czemu w pierwszej opcji nie ma AUTO na pokretle?

Opublikowano

A czemu w pierwszej opcji nie ma AUTO na pokretle?

bez czujnika świateł

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.