Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Od czego przyciski koło włącznika świateł?


Damianq

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie szybkie pytanie od czego są przyciski zaznaczone na poniższym zdjęciu i w jakich opcjach one występują? Przeglądam ogłoszenia B7 i widze różne konfiguracje tych przycisków (pokręteł), ale nie mogę dojść w jakiej opcji one występują? Wydedukowałem, że pierwsza fota to do jazdy dziennej, druga jazda dzienna ale drugie to nie mam pojęcia, trzecia ustawianie świateł ręczne i drugi to samo - nie wiem. No i kiedy pojawia się na pokrętle opcja AUTO? Czy występują jeszcze jakieś inne w tym miejscu?

Bez_tytu_u.jpg

Edytowane przez Damianq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CLH - Coming Leaving Home . Czyli po włączeniu tej funkcji światła świecą przez jakiś czas byś mógł trafić do domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DRL to jak piszesz do jazdy dziennej ,występowało w b7 ale zakładają też w b6. Kolejne to CLH tzw doprowadzenie do domu,występowały jeszcze bez żadnych przycisków ,wtedy był xennon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli reasumując (mowa oczywiście o B7):

foto 1: najuboższa wersja czyli zwykle światła bez regulacji i światła do jazdy dziennej

foto 2: najbogatrza wersja czyli xenon/bixenon/bixenon skrętny+DRL+CLH

foto 3: wersja z CLH bez DRL i światła zwykłe z regulacja

Jak nie ma żadnych przycisków jest sam xenon bez DRL i CLH? Dziwne to by było... Xenon jest a takich zabawek nie ma?

Edytowane przez Damianq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nikt nie zapłacił, to nie ma bajerów.

Były opcje:

- bez żadnego przycisku,

- sama regulacja wysokości świateł,

- sam DRL,

- regulacja wysokości świateł i CLH,

- DRL + CLH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli reasumując (mowa oczywiście o B7):

foto 1: najuboższa wersja czyli zwykle światła bez regulacji i światła do jazdy dziennej

foto 2: najbogatrza wersja czyli xenon/bixenon/bixenon skrętny+DRL+CLH

foto 3: wersja z CLH bez DRL i światła zwykłe z regulacja

Jak nie ma żadnych przycisków jest sam xenon bez DRL i CLH? Dziwne to by było... Xenon jest a takich zabawek nie ma?

u mnie nie ma żadnego przycisku, mam xenon + samopoziom i to nie jest najuboższa wersja bo samochód reguluje za mnie światła, a ja nie muszę się w to bawić gdy mam pełny samochód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie pierwsze foto nie jest najuboższą wersją ,ma xennon. Najuboższa była by sama regulacja wysokości ,czyli brak xrnonu i reszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...