-
zmiana FIS z 2 na 1
Z tego co wiem to fabrycznie ustawione jest na pokazywanie zasięgu.Czy da się to przestawić to nie pomogę. Navi rns-e, mam włączony kompas. Jak go wyłączyć?
-
zmiana FIS z 2 na 1
Witam. Może ktoś pomoże jak to zmienić. W starej bez navi robiło to się przyciskiem reset. Jak zachować to ustawienie aby podczas odpalania samochodu nie wyskakiwała navi a spalanie
-
Poleć swojego mechanika:)
Z okolic Białegostoku polecam AUTOCEZAR z Janowszczynzy
-
Gdzie jest wzmacniacz.
Też uważam że problem tkwi w kablu antenowym, wyjmij radio zobacz czy wtyczka od radia nie poluzowała się tam. Z tego co pamiętam jest ich tam 2 sztuki. Sprawdź obie
-
Wciśnięty przycisk volume audi concert
Kup uszkodzone radio czasami chodzą po niecałe 50zł i zmień przedni panel
-
Audi concern a USB porada
http://allegro.pl/zmieniarka-mp3-sd-usb-audi-a3-a4-a6-a8-tt-gratisy-i5817485222.html Polecam
-
Zmiana sterownika i wtrysków w BFB na BEX
Kurcze mój kolega ze 150Km zrobił prawie 200 wtryskami, dp i programem. Dalej to blokuje jego ic dopiero potem turbina
-
Wtryski bex
Jakieś 210KM i ponad 300Nm
-
Nie zamykają mi sie przednie drzwi od strony kierowcy
Tylko wymiana zamka. Ja kupiłem używany na allegro i akurat dobrze trafiłem. Mechanik powiedział że kiedyś rozebrał zamek i jak jemu sprężynki strzeliły to nie wiedział jak złożyć. KOLEJNY FELER W B6
-
Spryskiwacze Xenonów - Problem
U mnie mój mechanik wstawił odpowiednik mojej pompki, ale ten nie dawał odpowiedniego ciśnienia i spryskiwacze nie wysuwały się nawet. Szukaj oryginału do swojego samochodu i z jakąś tam gwarancją
-
zbiornik płynu do spryskiwaczy - wchodzi mało płynu, wycieki
U mnie siedziała uszczelka pod głowicą, dostawały się spaliny. Robiło się nadciśnienie, rozczelniał mi się to jeden kruciec to drugi i też miałem wycieki.
-
czy dokladka od sedana podejdzie do avanta
Kolega przerzucał, ale nie wiem czy nie modyfikował.
-
dysze spryskiwaczy reflektorow
Ja kupiłem (raczej mój mechanik) dobre zamienniki i u mnie nie działały, a potem używane zakupiłem sam i wszystko było ok. Nie polecam zamienników
-
Przedni grill. Wydapek
http://allegro.pl/atrapa-gril-grill-audi-a4-b6-i6402299394.html
-
jaki to kolor dekorów?
carbon!!
karol2266
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta