Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

karol2266

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez karol2266

  1. Z tego co wiem to fabrycznie ustawione jest na pokazywanie zasięgu.Czy da się to przestawić to nie pomogę. Navi rns-e, mam włączony kompas. Jak go wyłączyć?
  2. karol2266 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. Może ktoś pomoże jak to zmienić. W starej bez navi robiło to się przyciskiem reset. Jak zachować to ustawienie aby podczas odpalania samochodu nie wyskakiwała navi a spalanie
  3. Z okolic Białegostoku polecam AUTOCEZAR z Janowszczynzy
  4. Też uważam że problem tkwi w kablu antenowym, wyjmij radio zobacz czy wtyczka od radia nie poluzowała się tam. Z tego co pamiętam jest ich tam 2 sztuki. Sprawdź obie
  5. Kup uszkodzone radio czasami chodzą po niecałe 50zł i zmień przedni panel
  6. http://allegro.pl/zmieniarka-mp3-sd-usb-audi-a3-a4-a6-a8-tt-gratisy-i5817485222.html Polecam
  7. Kurcze mój kolega ze 150Km zrobił prawie 200 wtryskami, dp i programem. Dalej to blokuje jego ic dopiero potem turbina
  8. karol2266 odpowiedział(a) na Paweł 1985 temat w Audi A4 B6/B7
    Jakieś 210KM i ponad 300Nm
  9. Tylko wymiana zamka. Ja kupiłem używany na allegro i akurat dobrze trafiłem. Mechanik powiedział że kiedyś rozebrał zamek i jak jemu sprężynki strzeliły to nie wiedział jak złożyć. KOLEJNY FELER W B6
  10. U mnie mój mechanik wstawił odpowiednik mojej pompki, ale ten nie dawał odpowiedniego ciśnienia i spryskiwacze nie wysuwały się nawet. Szukaj oryginału do swojego samochodu i z jakąś tam gwarancją
  11. U mnie siedziała uszczelka pod głowicą, dostawały się spaliny. Robiło się nadciśnienie, rozczelniał mi się to jeden kruciec to drugi i też miałem wycieki.
  12. Kolega przerzucał, ale nie wiem czy nie modyfikował.
  13. Ja kupiłem (raczej mój mechanik) dobre zamienniki i u mnie nie działały, a potem używane zakupiłem sam i wszystko było ok. Nie polecam zamienników
  14. http://allegro.pl/atrapa-gril-grill-audi-a4-b6-i6402299394.html
  15. carbon!!
  16. Gdzieś już pisałem o tym. mechanik powiedział że można to pospawać, ale nie wiadomo ile to wytrzyma, widziałem jak to wkładają w rurkę i skręcają śrubami, Najlepszy sposób to kupić używany fotel z elekt. regulacją lędźwi i przerzucić. Ciekawostka w serwisie kiedyś sprawdzałem i cena tego stelażu wynosi około 500zł heheh
  17. karol2266 odpowiedział(a) na Minerseth temat w Audi A4 B6/B7
    Ja używałem vanish-u do dywanów. Polecam wszystko poschodziło, a mam 2 małych dzieci i potrafią nabrudzić na tylny siedzeniu
  18. Gdzie można kupić taki uchwyt? z chęcią sobie zakupie
  19. Na allegro masz dużo oryginalnych używanych podłokietników w niższych cenach i w dobrej kondycji. Po co walić jakieś chińskie podróby?
  20. Ja słyszałem że te maty które grzeją zużywają się i im starszy samochód tym niby wolniej się nagrzewa, chyba że były sporadycznie używane. Kumpel miał b6 jak ja i z podobną szybkością fotele się nagrzewały, natomiast gdy kupił b7 z 2007 roku o wiele szybciej to robią
  21. karol2266 odpowiedział(a) na rafalmoto temat w Audi A4 B6/B7
    Cześć mój wujek też nie miał, ale ktoś jemu założył. Więc się da, jutro będę go widział to zapytam się jak to wyglądało
  22. karol2266 odpowiedział(a) na Sajnajek temat w Audi A4 B6/B7
    mi mechanik mówił że stelaż jest różny, najlepiej kupić gdzieś używane kubełki i przerzucić. Jest możliwość pospawania tego, ale nie wiadomo jak to będzie z wytrzymałością tego. ps. może masz nadwagę bo podobno to jest główną przyczyną pękania tego stelażu.
  23. u mnie nie ma żadnego przycisku, mam xenon + samopoziom i to nie jest najuboższa wersja bo samochód reguluje za mnie światła, a ja nie muszę się w to bawić gdy mam pełny samochód
  24. Im dasz większe felgi tym samochód będzie lepiej się prezentował. Ja mam 18 na lato i gdy po zimie zakładam je na miejsce zimówek 16 auto zyskuje na wyglądzie B. dużo. Im większe falgi tym bardziej trzeba uważać, ale ja przez 3 lata musiałem tylko 2 prostować felgi a koszt to 50 zł za sztukę. BIERZ R18
  25. Też tak myślałem. Mało kto docenia że dorzucasz opony i dużo nie wzrośnie cena, ale oddzielnie sprzedać alusy z dobrymi oponami to już coś się wyhaczy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.