Treść opublikowana przez karol2266
-
zmiana FIS z 2 na 1
Z tego co wiem to fabrycznie ustawione jest na pokazywanie zasięgu.Czy da się to przestawić to nie pomogę. Navi rns-e, mam włączony kompas. Jak go wyłączyć?
-
zmiana FIS z 2 na 1
Witam. Może ktoś pomoże jak to zmienić. W starej bez navi robiło to się przyciskiem reset. Jak zachować to ustawienie aby podczas odpalania samochodu nie wyskakiwała navi a spalanie
-
Poleć swojego mechanika:)
Z okolic Białegostoku polecam AUTOCEZAR z Janowszczynzy
-
Gdzie jest wzmacniacz.
Też uważam że problem tkwi w kablu antenowym, wyjmij radio zobacz czy wtyczka od radia nie poluzowała się tam. Z tego co pamiętam jest ich tam 2 sztuki. Sprawdź obie
-
Wciśnięty przycisk volume audi concert
Kup uszkodzone radio czasami chodzą po niecałe 50zł i zmień przedni panel
-
Audi concern a USB porada
http://allegro.pl/zmieniarka-mp3-sd-usb-audi-a3-a4-a6-a8-tt-gratisy-i5817485222.html Polecam
-
Zmiana sterownika i wtrysków w BFB na BEX
Kurcze mój kolega ze 150Km zrobił prawie 200 wtryskami, dp i programem. Dalej to blokuje jego ic dopiero potem turbina
-
Wtryski bex
Jakieś 210KM i ponad 300Nm
-
Nie zamykają mi sie przednie drzwi od strony kierowcy
Tylko wymiana zamka. Ja kupiłem używany na allegro i akurat dobrze trafiłem. Mechanik powiedział że kiedyś rozebrał zamek i jak jemu sprężynki strzeliły to nie wiedział jak złożyć. KOLEJNY FELER W B6
-
Spryskiwacze Xenonów - Problem
U mnie mój mechanik wstawił odpowiednik mojej pompki, ale ten nie dawał odpowiedniego ciśnienia i spryskiwacze nie wysuwały się nawet. Szukaj oryginału do swojego samochodu i z jakąś tam gwarancją
-
zbiornik płynu do spryskiwaczy - wchodzi mało płynu, wycieki
U mnie siedziała uszczelka pod głowicą, dostawały się spaliny. Robiło się nadciśnienie, rozczelniał mi się to jeden kruciec to drugi i też miałem wycieki.
-
czy dokladka od sedana podejdzie do avanta
Kolega przerzucał, ale nie wiem czy nie modyfikował.
-
dysze spryskiwaczy reflektorow
Ja kupiłem (raczej mój mechanik) dobre zamienniki i u mnie nie działały, a potem używane zakupiłem sam i wszystko było ok. Nie polecam zamienników
-
Przedni grill. Wydapek
http://allegro.pl/atrapa-gril-grill-audi-a4-b6-i6402299394.html
-
jaki to kolor dekorów?
carbon!!
-
Regulacja lędźwi - naprawa
Gdzieś już pisałem o tym. mechanik powiedział że można to pospawać, ale nie wiadomo ile to wytrzyma, widziałem jak to wkładają w rurkę i skręcają śrubami, Najlepszy sposób to kupić używany fotel z elekt. regulacją lędźwi i przerzucić. Ciekawostka w serwisie kiedyś sprawdzałem i cena tego stelażu wynosi około 500zł heheh
-
Fotele, plamy
Ja używałem vanish-u do dywanów. Polecam wszystko poschodziło, a mam 2 małych dzieci i potrafią nabrudzić na tylny siedzeniu
-
uchwyt na telefon
Gdzie można kupić taki uchwyt? z chęcią sobie zakupie
-
Podłokietnik
Na allegro masz dużo oryginalnych używanych podłokietników w niższych cenach i w dobrej kondycji. Po co walić jakieś chińskie podróby?
-
Podgrzewanie Foteli .
Ja słyszałem że te maty które grzeją zużywają się i im starszy samochód tym niby wolniej się nagrzewa, chyba że były sporadycznie używane. Kumpel miał b6 jak ja i z podobną szybkością fotele się nagrzewały, natomiast gdy kupił b7 z 2007 roku o wiele szybciej to robią
-
Bagażnik
Cześć mój wujek też nie miał, ale ktoś jemu założył. Więc się da, jutro będę go widział to zapytam się jak to wyglądało
-
"Plecy" foteli
mi mechanik mówił że stelaż jest różny, najlepiej kupić gdzieś używane kubełki i przerzucić. Jest możliwość pospawania tego, ale nie wiadomo jak to będzie z wytrzymałością tego. ps. może masz nadwagę bo podobno to jest główną przyczyną pękania tego stelażu.
-
Od czego przyciski koło włącznika świateł?
u mnie nie ma żadnego przycisku, mam xenon + samopoziom i to nie jest najuboższa wersja bo samochód reguluje za mnie światła, a ja nie muszę się w to bawić gdy mam pełny samochód
-
Felgi 16 czy 17
Im dasz większe felgi tym samochód będzie lepiej się prezentował. Ja mam 18 na lato i gdy po zimie zakładam je na miejsce zimówek 16 auto zyskuje na wyglądzie B. dużo. Im większe falgi tym bardziej trzeba uważać, ale ja przez 3 lata musiałem tylko 2 prostować felgi a koszt to 50 zł za sztukę. BIERZ R18
-
opony na alusach
Też tak myślałem. Mało kto docenia że dorzucasz opony i dużo nie wzrośnie cena, ale oddzielnie sprzedać alusy z dobrymi oponami to już coś się wyhaczy