Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 3.2 FSI Czarny S-Line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszyscy się chwalą swoimi, to co tam, ja też mogę;)

Jedna z rzadszych kombinacji - sedan z silnikiem 3.2 V6 FSI (nie mylić z VR6 3.2 z Golfa), manualną skrzynią i bogatym pakietem S-Line, a udało mi się go dostać we własnym mieście;)

Silnik pomieścił 255 KM więc na brak mocy, po przesiadce ze 140 konnego diesla nie narzekam

Manual wybrany po części ze względu na frajdę, po części na obawę przed używanym automatem - tak czy siak decyzja dobra i jestem zadowolony:)

Póki co zdążyłem nadrobić część zaniedbań poprzedniego właściciela, jak naprawa błotnika, wymiana połowy elementów eksploatacyjnych zawieszenia, hamulców itp zdążyłem wyposażyć się w nowe koła i wydech:)

Nie miałem wcześniej czarnego auta, ale przy okazji tego bardzo mi się ten wygląd spodobał, więc w dalszych planach będzie wzmocnienie tego efektu - czerń pojawi się na grillu i, mam nadzieję, na tylnych lampach.

Oto widok na dzień dzisiejszy:

Rbnpuzp.jpg

DgjrYq3.jpg

Mvji13y.jpg

3YH8ZrS.jpg

dGS14kY.jpg

Opublikowano

Piękna sztuka :) manual bajeczka, chociaż z dsg też fajnie śmiga ten silniczek. Powodzenia w modach bo widzę, że już się coś w głowie rodzi, a podejrzewam, że to dopiero początek

Edytowane przez Tyrath

Opublikowano

Jak koła zostają to przydał by się dystans bo lekko schowane są . Powodzenia w modach .

Opublikowano

Fajny czarnuch:-) zazdraszczam mocy:-)

Opublikowano

Piękna sztuka :) manual bajeczka, chociaż z dsg też fajnie śmiga ten silniczek. Powodzenia w modach bo widzę, że już się coś w głowie rodzi, a podejrzewam, że to dopiero początek

chyba w Tiptronicu ;) a dsg w audi to s-tronic

Opublikowano
  • Autor

Aligator to Forfiter;) at least four feet szwagier;)

A co do skrzyni - kupuje argument DSG, mój ojciec ma w Passacie i jest świetna. Ale raz, że tych nie ma z ta skrzynia, dwa, że miałbym więcej obaw przed zakupem automatu, a trzy - nawet jeśli to wolniejsza metoda, to jest frajda;)

Edytowane przez Piotrek Szostak

Opublikowano

Wiatmy w gronie 3.2fsi

Opublikowano

Dobra sztuka :wink:

3.2 Vr6 to tylko na początku produkcji w golfie 4 a pod koniec produkcji MK4 występowały już FSI :wink:

Piękna sztuka :) manual bajeczka, chociaż z dsg też fajnie śmiga ten silniczek. Powodzenia w modach bo widzę, że już się coś w głowie rodzi, a podejrzewam, że to dopiero początek



chyba w Tiptronicu ;) a dsg w audi to s-tronic

W żadnym golfie R32 nie występowały skrzynie Tiptronic tylko DSG :wink:

Edytowane przez vwbartus

Opublikowano
  • Autor

Skrzynia automatyczna dwusprzęgłowa... Ch z nazwą, serio..

Opublikowano

Probowałeś nagrac jakies 100-200?

Opublikowano

Kurde sam nie wierzę że to piszę ale sedan b7 z d*pą s4 rwie Suty.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.