Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fotochrom w B5?


soku11

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Mam A4 B5 z 99' poliftowe (ksenony, itd) Czy da się rozpoznać czy mam lusterka boczne fotochromatyczne? Pytam, bo to prawe, mniejsze mi się jakoś rozlało i chciałem je wymienić. Najpierw było na środku przebarwienie (od przegrzania od podrzewania) a potem tak jakby od góry wszystko poleciało. Dodam, że w środku mam raczej fotochrom, bo też mi trochę od góry jakby się zmienia i na środku na dole lusterka mam jakby czujnik.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjmij wkład i zobacz ile masz kabli jak 4 podłączone to fotochrom poza tym te starego typu miały obramowke do około wkładu i tak też możesz rozpoznać czy są zewnętrzne fotochromy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczepię się pod temat :decayed: . Mam B5 i nie posiadam fotochromu wewnętrznego ale są wkłady zewnętrzne w wersji fotochrom :co: Były takie opcję w ogóle, tak poza tym to nie zauważyłem aby uaktywniały się podczas oślepiania...

Edytowane przez Norbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie mam lusterka (prawe jest do wymiany):

20161011_181046.jpg

20161011_181116.jpg

Z tego co napisałeś, to takie jest bez fotochromu, jednak w nocy na pewno są ciemniejsze (nie pamiętam jak w dzień). Dodatkowo znalazłem na allegro:

http://allegro.pl/audi-a4-b5-lift-lusterko-fotochromatyczne-prawe-i5691228046.html#thumb/1

Wygląda tak samo i też jest napisane że fotochromatyczne... To jak w końcu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglądają jak fotochromy

może być ze środkowe masz zepsute i nie steruje zewnętrznymi

Podczepię się pod temat :decayed: . Mam B5 i nie posiadam fotochromu wewnętrznego ale są wkłady zewnętrzne w wersji fotochrom :co: Były takie opcję w ogóle, tak poza tym to nie zauważyłem aby uaktywniały się podczas oślepiania...

ty masz nowszego typu bez ramki i dla tego nie oslepiaja haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglądają jak fotochromy

może być ze środkowe masz zepsute i nie steruje zewnętrznymi

Podczepię się pod temat :decayed: . Mam B5 i nie posiadam fotochromu wewnętrznego ale są wkłady zewnętrzne w wersji fotochrom :co: Były takie opcję w ogóle, tak poza tym to nie zauważyłem aby uaktywniały się podczas oślepiania...

ty masz nowszego typu bez ramki i dla tego nie oslepiaja haha

Dalej rozmawiamy o B5 czy piszesz o B7? :P

W B5 mam z czarną ramką i takie tylko w b5 widziałem

Ale rozumiem tylko używka?

Możesz e Aso tylko sprawdź cenę przed :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kurcz czemu mam zwykłe manualne lusterko na szybie zamiast fotochromu :eusathink: Nie widziałem jeszcze takiej konfiguracji ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kurcz czemu mam zwykłe manualne lusterko na szybie zamiast fotochromu :eusathink: Nie widziałem jeszcze takiej konfiguracji ....

Bo wewnetrzny padł i ktos go wymienił na manualne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze jeszcze ogarnąć wlepę w bagaju żeby mięć pewność. A szyba nie powinna być z takim czarnym paskiem od podsufitki do mocowania ?


No i masz wystarczyło kody ogarnąć :facepalm: Faktycznie ktoś chyba nie miał ochoty kupować nowego lusterka które zostało uszkodzone :decayed: Ale to się naprawi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasek nie musi byc ale sprawdź czy masz kostkę gdzies w podufitce, a jak ktos ją wyciął to kup lusterko z kostką bo ona specyficzna jest, malutka

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dopiero za jakiś czas. Najpierw ludzie płacą za wypas a jak się zepsuję to wymieniają na zwykłe bo koszta. Rozumie jakby to było przy 2 lub 3 właścicielu ale ja kupiłem auto od pierwszego właściciela, który go konfigurował :facepalm::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...