-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Z tego sameg powodu co kedo666 planuje przesiąść się na a6 bo a4 strasznie małe o ile z przodu jest względnie to tył dramat
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
W trakcie wymiany auta jesteś.? Jak można wiedzieć to pochwal się co chcesz Kupić?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja z chęcią się pojawię jak termin przypasuje
-
Zmiana silnika 2.0TDI BPW w Audi A4 B7 na 1.9TDI AVF
No nie zaprzeczenie że nie jest to mało, ale jakoś ciśnienia nie mam na sprzedanie, może znajdzie się ktoś co doceni worek kasy który jest tam wladowany:) a wiadomo że cenę zawsze można negocjować
-
Zmiana silnika 2.0TDI BPW w Audi A4 B7 na 1.9TDI AVF
Pionierskie auto przez które został założony ten temat przez bubson22 idzie na sprzedaż bo jednak a4 trochę mi mała, ale co do eksploatacji po 12 tys przebiegu mogę powiedzieć że wszystko chodzi bez zarzutu, w razie co cena dla forum 34900 https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-s-line-b7-1-9-tdi-bez-dpf-navi-skora-bixenon-2007-bose-ID6yQfQX.html#1c32a55d48
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Organizuje ktoś coś w kujawsko Pomorskim?
-
Są tu jacyś fani off-roadu?
A wybiera się ktoś na rajd w biedrusku 7maja?
-
dancemacabre zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
RS6 C6
Te letnie koła to są 19 czy 20?
-
Purple Haze Air Force C6 in progress
Nawet nie chce myśleć ile siana to kosztowało, ale auto jest przekozak
-
a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#
Wrzuć zdjęcia jestem ciekawy jak ta dokładną od cupry się prezentuje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Są tu jacyś fani off-roadu?
wszystko zależy od wagi i wzrostu, jak nie jesteś za ciężki to 2-suw w ćwiartce da sporo radości na początku, ale fakt może się szybko znudzić, a za czym konkretnie się teraz rozglądasz?
-
Są tu jacyś fani off-roadu?
Witam! jestem tu nowy ale tematu o offroadzie nie widziałem, jeżdzi ktoś z Was w terenie? Ja osobiście latam na moto KTM SX 450, głownie enduro
-
Lotka stylizowana na rs 4
Tu wygląda to bardzo dobrze!
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
i jak wrażenia kolego? bo mam kompletne Bose z wiązką i zastanawiam się czy je wkładać bo wiele osób mi mówiło, że zbytniej róznicy nie ma, tyle, że gra głośniej