Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dancemacabre

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Z tego sameg powodu co kedo666 planuje przesiąść się na a6 bo a4 strasznie małe o ile z przodu jest względnie to tył dramat
  2. W trakcie wymiany auta jesteś.? Jak można wiedzieć to pochwal się co chcesz Kupić?
  3. Ja z chęcią się pojawię jak termin przypasuje
  4. No nie zaprzeczenie że nie jest to mało, ale jakoś ciśnienia nie mam na sprzedanie, może znajdzie się ktoś co doceni worek kasy który jest tam wladowany:) a wiadomo że cenę zawsze można negocjować
  5. Pionierskie auto przez które został założony ten temat przez bubson22 idzie na sprzedaż bo jednak a4 trochę mi mała, ale co do eksploatacji po 12 tys przebiegu mogę powiedzieć że wszystko chodzi bez zarzutu, w razie co cena dla forum 34900 https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-s-line-b7-1-9-tdi-bez-dpf-navi-skora-bixenon-2007-bose-ID6yQfQX.html#1c32a55d48
  6. Organizuje ktoś coś w kujawsko Pomorskim?
  7. A wybiera się ktoś na rajd w biedrusku 7maja?
  8. dancemacabre zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  9. dancemacabre odpowiedział(a) na icemanvette temat w Audi A6/S6/RS6
    Te letnie koła to są 19 czy 20?
  10. Nawet nie chce myśleć ile siana to kosztowało, ale auto jest przekozak
  11. Wrzuć zdjęcia jestem ciekawy jak ta dokładną od cupry się prezentuje
  12. wszystko zależy od wagi i wzrostu, jak nie jesteś za ciężki to 2-suw w ćwiartce da sporo radości na początku, ale fakt może się szybko znudzić, a za czym konkretnie się teraz rozglądasz?
  13. Witam! jestem tu nowy ale tematu o offroadzie nie widziałem, jeżdzi ktoś z Was w terenie? Ja osobiście latam na moto KTM SX 450, głownie enduro
  14. Tu wygląda to bardzo dobrze!
  15. i jak wrażenia kolego? bo mam kompletne Bose z wiązką i zastanawiam się czy je wkładać bo wiele osób mi mówiło, że zbytniej róznicy nie ma, tyle, że gra głośniej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.