-
Bixenon na biled
Witam, a jak by to wyglądało w przypadku ewentualnej szkody i AC? Zwracają na to uwagę?
-
Antena audi a5 sportback
Siemka, przerabiał ktoś temat montażu anteny w a5 sportback? Na klapie ciężko bo po pierwsze schodzi w dół a po drugie wysokość otwierania klapy wymuszała by bardzo długi wiszący kabel
-
Airbag
Witam, mam pytanie dotyczące kierownicy i airbag Pacjent to bliźniak b8 czyli a5 przedlift 2010r. Chciałem dołożyć łopatki i zmówiłem kierownicę niby z a5 (wyglądała tak samo jak moja). Planowałem podmienić same kierownice a zostawić swoją poduszkę Okazało się że sprzedawca wysłał mi z c6 4F0124A, i teraz pytanie czy moja taśma obsłuży airbaga z c6 Co ciekawe obecnie mam kierownicę z a3 8p 8P0419091DTXCF a poduszkę z a5 8R0880201E 6PS nie wiem jak ktoś to upchał ale jak wyjąłem to mi się już nie udało
-
Montaż alarmu fabrycznego
Witam, potrzebuję pomocy w montażu alarmu fabrycznego. Otóż mimo wielu fajnych opcji w mojej a4 nie ma alarmu, a jak się ostatnio okazało kiedy ukradli mi radio przydał by się. Stąd moja prośba do was potrzebuję instrukcji podłączenia poza czujnikami w podsufitkę, gdzie znajdują się czujniki przechyłu? A może lepiej kupić za 200 zł dodatkowy alarm z własnymi czujnikami?
-
Klapki kolektora ssącego w Audi A4 B6 3.0 ASN
Panowie, do wymiany klapek kolektora lepiej zdjąć kolektor czy przód?
-
Car audi w a4 sedan wygłuszenie
Ja swojego czasu kiedy wywaliłem głośniki z półki to najpierw wygłuszyłem całą blachę a samą tapicerkę obiłem warstwą gąbki i czarnym skajem
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Polecam morel maximo 6.2 ale poza panelami wymaga lekkiej modyfikacji boczka, ja lekko ogrzewałem go palnikiem i odginałem na ciepło tak że głośniki weszły spokojnie z maskownicami i szyba się odsuwała do końca
-
Zgrzyt przy wbijaniu 2 i 3, po wymianie sprzęgła.
Zakładał to znajomy, raczej ma pojęcie o takich rzeczach. Wsyprzęglik odpowietrzaliśmy kilka razy. A co do tarczy nie sądzę choć nie jest to wykluczone ale najpierw spróbuję od regulacji wybieraka.
-
Zgrzyt przy wbijaniu 2 i 3, po wymianie sprzęgła.
Założyliśmy nowe koło luk, jednak nic nie regulował przy wybierakach tylko, jak to się powinno zrobić? https://drive.google.com/file/d/0B6RAh-KgiyrjNDQwMHk2NzFHWFk/view znalazłem coś takiego czy to ta instrukcja?
-
Zgrzyt przy wbijaniu 2 i 3, po wymianie sprzęgła.
Witam, mam problem z biegami a mianowicie przy przeciągnięciu auta na 1 i szybkiej zmianie na 2 następuje delikatny zgrzyt i wskakuje nie od razu. Podobnie przy zmianie z 2 na 3. Problem zaczął się po wymianie koła dwumasowego, tarcza docisk nie były zmieniane ponieważ ich stan był idealny. Robił to mój znajomy i ewidentnie coś poszło nie tak, jak myślicie od czego zacząć, co może być powodem?
-
Car audio audi a4 b5
Jeżeli zamierzasz ładować jakiegoś suba to wywal głośniki z półki, zamiast tego pakuj 16 do przodu napędzane z wzmacniacza + wygłoszenie drzwi
-
Montaż wzmaka
jeżeli podłączałeś lub odłączałeś cinche na odpalonym radiu to możliwe że poszła masa na rca
-
Problem z bose
Problem zdiagnozowany ale nie rozwiązany, winne okazało się radio na androidzie które produkuje zakłócenia. Myślę że temat można zamknąć
-
Jaki olej do manualnej skrzyni w Audi A4 B8?
Panowie jaki olej do skrzyni zalać? wolał bym raczej coś tańszego niż ori z aso
-
Wymiana głośników przód
jest możliwe przerabiałem temat na różne sposoby, nawet udało mi się wpakować morele maximo 6.2 pod ori tapicerkę
marek232
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta