-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
dawid.marks skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ4HXAN000980
-
-
Rozpoznawania znaków drogowych w Audi
-
dawid.marks obserwuje zawartość Muskel1
-
-
Rozpoznawania znaków drogowych w Audi
Czy ktoś rozwiązał problem miniatury znaku bo mam ten sam problem wszystko działa ale nie ma miniatury
-
Lampy bixenon skretny
Modernizacje zakończone rozwiewamy wątpliwości -nie trzeba dodawać kabli -Przepinować wtyczkę lampy 1 kabel -przepinować wtyczkę od modułu Afs - auto musi posiadać 2 czujniki lewy przód i lewy tył To wszystko koszta to przepinowanie przez elektronika 100zł Wymiana sterownika z lws na AFS koszt 150zł Ewentualne koszta dołożenia czujnika poziomu lampy -czujnik 150 -wiazka 3 kabelki koszt 100zł
-
Wiązka instalacji nadkole-wewnatrz pod schowek
Witam chciałbym dowiedzieć się jak puścić wiązkę od czujnika poziomu świateł ( lewe przednie kolo) do wewnątrz pod schowek sterownik afs 1- fabrycznie którędy przechodzi do kabiny 2-co zdemontować żeby poszło to przeciągnąć
-
AFS sterownik moduł świateł
Kolego jeśli masz moduł AfS 8H0907357A czy posiadasz jeden czujnik regulacji na tylnej osi bez przodu?
-
-
Lampy bixenon skretny
Jestem po części modernizacji na bixenon skrętny by działał teraz pozostał mi sam sterownik a dokładnie jego dobór bo zakupiłem nie ten tzn posiadał opcje na czujniki poziomu tył i przód a ja potrzebuje na sam tył czy wiecie jaki będzie odpowiedni jak zakończę całą przeróbkę to opisze bo na chwilę obecną wygląda to bardzo bardzo prosto pomożecie z doborem sterownika AFS myślę nad takim 8H0907357C czy dobry? W przymiarce był ten światła się ruszają na boki góra dół ale szukał cały czas czujnika z przodu do poziomu i nie szło zrobić adaptscji
-
Lampy bixenon skretny
Dzwoniłem do vaginstal i powiedział że bez problemu w przedlifcie zmienia się sterownik świateł na AFS przepinować kabelki i gra doświetlanie 400 zł całość z jego sterownikiem już jestem umówiony a bortenz w przedlifcie nie ma nic wspólnego z światłami więc gość mówił że ma sporo aut przerobionych żadnych problemów 2 godz roboty
- Airbag
-
Airbag
Witam po stłuczce wymieniłem dwa ślizgi z lampami oraz lewe przednie drzwi i teraz mam problem z airbag wcześniej nic się nie świeciło a teraz świeci się airbag po odpaleniu zginie na sekundę i zapala się na stałe błędy jak poniżej oczywiście nie idzie ich usunąć W drzwiach mam stary czujnik i to samo Ma ktoś pomysł na to
-
Lampy bixenon skretny
A idzie to przerobić by działało bez skrętu bez większej filozofii ? Czy lepiej szukać odrazu poprawnych lamp?
-
Lampy bixenon skretny
Witam mam problem po stłuczce Muszony byłem kupić dwa reflektory i kupiłem aczkolwiek zostałem wprowadzony w błąd i zamiast reflektorów z końcówką C (bixenon nie skrętny)kupiłem z końcówką s skrętne i mam obawy z podłączeniem czy owe s będą działały prawidłowo tak jak by były zwykle c ( nie zależy mi na skrętnych aczkolwiek na reszcie czyli poziomowaniu i braku błędów na desce czy ktoś przerabiał temat?
-
Błąd P040100
A więc od początku jestem drugim właścicielem auto ma przelatane 290tys był ten błąd aczkolwiek mechanik zaczął od czyszczenia EGR stwierdził jego zapieczenie więc nowy org kupiony błąd ponownie się pojawił. Zaczął od czyszczenia dosłownie wsZystko związane z EGR i tu rozczarowanie po tym przebiegu wszystko az się świeciło nie miał co czyścić ale rozkręcone było wszystko i miałem pewność że to nic mechanicznego. Kolejnym etapem była podmiana przeplywki na org nowa i dalej to samo. Więc pozostała tylko elektronika instalacja ok nikt wcześniej nic przed moim mechaniorem tam nie maczał palców! Więc problem musiał lezec po elektronice i się zaczęło wszystkie adaptacje od czujnika DPF, EGR przepływki , po wypalanie komputerowe DPF i odrazu problem znikł ?
-
Błąd P040100
Problem rozwiązany
-
Błąd P040100
Kolego mechanik rozkręcił cały układ wszystko co związane z EGR byłem widziałem na żadnej rurce nie ma nagaru chłodnica sprawdzona organoleptycznie wejście i wyjście naprawdę bardzo czyste przepłukania zero syfu kolektory jak nowe jutro odbiorę sprawdzę aczkolwiek sam jest dziw że wywala ten błąd skoro widział już rury i egry z nagarem i jakoś latało macie jeszcze jakieś pomysły może przepływała?
dawid.marks
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta