Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czujnik parkowania - symbol przód i tył


jary1982

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy czujniki parkowania w b7 są takie same na przodzie i tyle ?

Jakie są symbole tych czujników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7H0 919 275D wszystkie czujniki i przód i tył są takie same

można też użyć 4B0 919 275B (te sa z B6)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat z wątku

- jeśli chodzi o czujniki – najlepiej zaopatrzyć się o ori sensory przeznaczone dla B6 (4B0 919 275B). Nie będziecie mieć wtedy problemów z ich zamocowaniem – obudowa gniazdka jest tutaj wyprofilowana w taki sposób aby pasowała do belki zderzaka. Interesuje nas wariant z gniazdem ustawiony ukośnie w stosunku do sensora – ewentualnie podejdą też czujniki z gniazdem ustawionym prostopadle jednak wtedy trzeba będzie podcinać wewnętrzne plastiki zderzaka tak aby można było prawidłowo zamontować czujnik. Opcja gdzie gniazdo ustawione jest równolegle do sensora w B6 nie będzie pasować.

W moim przypadku dorwałem od A6 (7H0 919 275C) i musiałem delikatnie „poprawić” zderzak. Z podanym powyżej ustawieniem gniazda do naszej instalacji powinny podejść wszystkie czujniki na 3 piny (schemat jest stały – pin 1 = zasilanie, pin 2 = sygnał do PDC, pin 3 = masa). Ceny czujników na allegro to ok 100zł za szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czym się róznią 7H0 919 275D od 7H0 919 275A bo mój kumpel ma b7 i mówi że ma z końcówką A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...