Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AMB ] audi ultra sport- DTM recaro,pamiec,el.roleta ,itd...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ten mod z tym chromem mi się podoba :) musze o tym pomyśleć :)

bardzo fajny mod,polecam :thumbup1:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Peter gdzie zdjęcia :D

Opublikowano
  • Autor

jakie zdjecia;)?

Opublikowano

jakie zdjecia;)?

Ster zmieniłeś :wink:

Opublikowano
  • Autor

jakie zdjecia;)?

Ster zmieniłeś :wink:

jakie zdjecia;)?

Ster zmieniłeś :wink:

No tak zmienilem,porobie pare fotek i wrzuce,w wolnej chwili:)

Opublikowano

Piotrek81 ,super masz te klamki wewnętrzne z RS 4, cholernie ciężko je znaleźc:-(

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

dawno nic dodawalem,kilka nowych gratow ,ktore pojawily sie w audi :)

grile s4

AozXZAq.jpg

Va4LwS3.jpg

RayUtSa.jpg

GCUGHSr.jpg

kierownica z b8 s-line

eiOGSbM.jpg

carbony s4,zapach geckon,kubek z audi s3

pxiaGc3.jpg

KO8FEoJ.jpg

kyl8BLl.jpg

SUtaDVe.jpg

KASoHiv.jpg

Opublikowano

:kox::kox::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie Lukasz,dzieki za ogarniecie gratow :hi:

Opublikowano

:wink: wiesz jak jest, polecam się :):friends:

Opublikowano

Na bogato panie :naughty::naughty:

Taką gałkę z rs4 też bym przytulił, ale ciężko dorwać ;)

Opublikowano
  • Autor

Na bogato panie :naughty::naughty:

Taką gałkę z rs4 też bym przytulił, ale ciężko dorwać ;)

moze bede mial taka galke,dam ci znac :)

Opublikowano

Mody odwalone pierwsza klasa :) az ślina cieknie :P

i tak po napatrzeniu sie na te piękności interesują mnie listwy karbon. można wiedzieć jaka cenę za nie dales moze być pw?? na alledrogo są za 790z a nie mam pojęcia ile takie cos warte ? i ta gałeczka nie masz gdzieś takiej drugiej ?? tez pieknaa muszę taka upolować :) pozdro

Opublikowano

Mody odwalone pierwsza klasa :) az ślina cieknie :P

i tak po napatrzeniu sie na te piękności interesują mnie listwy karbon. można wiedzieć jaka cenę za nie dales moze być pw?? na alledrogo są za 790z a nie mam pojęcia ile takie cos warte ? i ta gałeczka nie masz gdzieś takiej drugiej ?? tez pieknaa muszę taka upolować :) pozdro

zwróć uwagę jakie są na allegro , to nie jest oryginalny carbon za te 790 zł.

Opublikowano

Mody odwalone pierwsza klasa :) az ślina cieknie :P

i tak po napatrzeniu sie na te piękności interesują mnie listwy karbon. można wiedzieć jaka cenę za nie dales moze być pw?? na alledrogo są za 790z a nie mam pojęcia ile takie cos warte ? i ta gałeczka nie masz gdzieś takiej drugiej ?? tez pieknaa muszę taka upolować :) pozdro

zwróć uwagę jakie są na allegro , to nie jest oryginalny carbon za te 790 zł.

no za szybko się podjaralem buu :facepalm: widzę ze 2 są jakieś poprawiane i odchodzi od ori ... to pewnie ich nie biorę ...ale tak mam,, cos upatrzę u kogoś i odrazu chce się miec heh :(

Opublikowano

Oryginał carbony kosztują tysiaka. Za mniej Ci nikt nie sprzeda ;)

Opublikowano

Piotrek kosior autko i mody ktore wykonales .

Opublikowano
  • Autor

Piotrek kosior autko i mody ktore wykonales .

Dzieki Marcin :hi: ty tez,dobrze modzisz :decayed:

Opublikowano

Piotrek kosior autko i mody ktore wykonales .

Dzieki Marcin :hi: ty tez,dobrze modzisz :decayed:

rowniez dziekuje tylko ze ja jak narazie to kupuje a modzic bede w marcu juz sobie obiecalem

tylko ogarne moje sobotnie zaskoczenie na zakrecie

Opublikowano
  • Autor

Piotrek kosior autko i mody ktore wykonales .

Dzieki Marcin :hi: ty tez,dobrze modzisz :decayed:

rowniez dziekuje tylko ze ja jak narazie to kupuje a modzic bede w marcu juz sobie obiecalem

tylko ogarne moje sobotnie zaskoczenie na zakrecie

no miales pecha :kwasny: ,wazne ze tobie nic sie nie stalo :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.