Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AMB ] audi ultra sport- DTM recaro,pamiec,el.roleta ,itd...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak tak. Będę wdzieczny. Jakbyś widział ręczny pod ten tunel też możesz dać znać :-)

Opublikowano
  • Autor
Tak tak. Będę wdzieczny. Jakbyś widział ręczny pod ten tunel też możesz dać znać :-)

znam temat,tez to przerabialem:grin:

---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ----------

ooo kropek mógłbyś zerknać czy ten materiał w tunelu ma jakiś nr??

8e0863301d 4pk

Opublikowano

Nie jest lekko. Szukam już.z. Pół roku i nic. A ten Twój dealer od recaro nie ma czasem??

Opublikowano
  • Autor
Nie jest lekko. Szukam już.z. Pół roku i nic. A ten Twój dealer od recaro nie ma czasem??
ale co ci trzeba,reczny czy cos jesCze..
Opublikowano

Pieknie tam za wielka wodą dłubiecie panie kolego , gratuluje :slina:

Opublikowano
Nie jest lekko. Szukam już.z. Pół roku i nic. A ten Twój dealer od recaro nie ma czasem??
ale co ci trzeba,reczny czy cos jesCze..

Ręczny bo tunel kpl mam. Znaczy tą zaślepkę zaraz kupię :decayed:

Opublikowano
ogulnie tunel fajna sprawa,a co do klawisza cd/sd, to na usa chyba tylko takie wychodzily,:grin:

Dokładnie jak mówisz w USA tak jest :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Pieknie tam za wielka wodą dłubiecie panie kolego , gratuluje :slina:

dzieki,cos sie tam powoli modzi:grin:

Opublikowano
ogulnie tunel fajna sprawa,a co do klawisza cd/sd, to na usa chyba tylko takie wychodzily,:grin:

Dokładnie jak mówisz w USA tak jest :decayed:

no nie wiem moja a4 przyleciala z juesej juz miala cd/tv :wink:
Opublikowano
  • Autor
ogulnie tunel fajna sprawa,a co do klawisza cd/sd, to na usa chyba tylko takie wychodzily,:grin:

Dokładnie jak mówisz w USA tak jest :decayed:

no nie wiem moja a4 przyleciala z juesej juz miala cd/tv :wink:

widzialem tez kilka sztuk na ebay,z cd/tv moze masz kupiona osobno,na jakis aukcji np;w europie

---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ----------

ogulnie tunel fajna sprawa,a co do klawisza cd/sd, to na usa chyba tylko takie wychodzily,:grin:

Dokładnie jak mówisz w USA tak jest :decayed:

no nie wiem moja a4 przyleciala z juesej juz miala cd/tv :wink:

widzialem tez kilka sztuk na ebay,z cd/tv moze masz kupiona osobno,na jakis aukcji np;w europie

a stacje radiowe,dzialaja ci dobrze,bo w usa jest inny zakres fal,idzie nieparzyscie np;103,5 a nastepnie 103,7:wink:

Opublikowano

no dzialaja :wink: no chyba ze faktycznie tak jak mowisz ktos dolozyl jakas eu

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

kilka nowych gratow czeka na montaz;)

IMG_0118.jpgroleta elektryczna

IMG_0116.jpgzegary s4

IMG_0119.jpgkluczyk b7

Opublikowano
:thumbup1::banan:
Opublikowano
  • Autor
:thumbup1::banan:

S

Oplacalo sie poczekac:decayed:

Opublikowano

mówiłem :wink:

Opublikowano
  • Autor

zegary zamontowane:decayed:,kurde ciezko oko oderwac,roznica miedzy czerwonymi a kolorowymi...kosmos:banan:

nawi miedzy zegarami,nigdy tego nie mialem:facepalm:,teraz mam,kumaty mechanior..

20140504_211239_LLS.jpg

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

zegary zamontowane:decayed:,kurde ciezko oko oderwac,roznica miedzy czerwonymi a kolorowymi...kosmos:banan:

nawi miedzy zegarami,nigdy tego nie mialem:facepalm:,teraz mam,kumaty mechanior..

http://s16.postimg.org/f7jjeqv1x/20140504_211239_LLS.jpg

ps;

wiem,przebieg magiczny,ale realny:grin:auto prawie od nowosci ze mna,takze...:whistling:

Opublikowano

zegary esowe piekne :kox:

navi tez fajna sprawa a wiadomo na kolorze to wyglada super

caly czas do przodu Piotrek :thumbup1:

przebieg niziutki, tez taki mialem niedawno :shock3:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
zegary esowe piekne :kox:

navi tez fajna sprawa a wiadomo na kolorze to wyglada super

caly czas do przodu Piotrek :thumbup1:

przebieg niziutki, tez taki mialem niedawno :shock3:

A gdzie to do konca...:kwasny:

---------- Post dopisany 19-05-2014 at 17:50 ---------- Poprzedni post napisany 05-05-2014 at 11:02 ----------

no i kolejny modzik,ktory cieszy oko,zamontowany:banan:

20140519_172022.jpg20140519_172051.jpg

Opublikowano

Fajny bajer taka roletka, szkoda że nie mam sedana bo bym to też dopisał do mojej listy :wink:

Opublikowano
  • Autor

No powiem ci, ze jestem zaskoczony, boczne roletki I tyl,naprawde robia robote w wysokich temperaturach, dzisiaj mialem okazje tego doswiadczyc, jeszcze nie mam szyb przyciemnionych, to na prawde duzo daje:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.