Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AMB ] audi ultra sport- DTM recaro,pamiec,el.roleta ,itd...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no tak tylko co podepniesz pod Bose też nad nim myślałem ale co podpiąć :wink:

Gdyby to był przycisk a nie zaślepka to można by podłączyć do tego pin BOSE i tym samym sterować masą - czyli wyłączać i włączać EQ BOSE.

Opublikowano
  • Autor
no tak tylko co podepniesz pod Bose też nad nim myślałem ale co podpiąć :wink:

Gdyby to był przycisk a nie zaślepka to można by podłączyć do tego pin BOSE i tym samym sterować masą - czyli wyłączać i włączać EQ BOSE.

sa tez przyciski,tylko wiecej kosztuje:kwasny:

---------- Post dopisany at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany at 17:24 ----------

no tak tylko co podepniesz pod Bose też nad nim myślałem ale co podpiąć :wink:

nic,niech sobie tylko swieci jako ozdoba:grin:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

hehehe no fakt lepsze takie niż pusta zaślepka :P

Bartek są też włączniki do których jest instrukja, prawdopodobnie to zwykły 4 pinowy włączy wyłącz :wink:

---------- Post dopisany 02-05-2013 at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany 10-04-2013 at 18:12 ----------

i jak przycisk zamontowany :wink:

jak wyglada ?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie:facepalm:4 tygodnie czekam na ten jeb....y przycisk,wiem ze juz jest,tylko go musze odebrac na poczcie....

---------- Post dopisany 05-05-2013 at 10:28 ---------- Poprzedni post napisany 02-05-2013 at 17:07 ----------

gecko zamontowany:banan:fajnie wyglada,niczym nie rozni sie od orginalnych przyciskow,ten sam odcien i podswietlenie swieci tak samo jak org;
View image: IMG 0034

View image: IMG 0033
IMG_0030.jpg
i jeszcze rolety wskoczyly;

IMG_0030.jpg

IMG_0031.jpg

Edytowane przez Piotrek81

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

hej :wink: kurcze no jak oświetlenie identyko i plastik identyko to myszę chyba zakupić :naughty:

powiedz mi tylko on jest z prawej strony, zaznaczałeś że chcesz przycisk na prawą stronę konsoli ?? bo z tego co mi się wydaje lewy środkowy i prawy są od siebie inne bo skrajne mają zaokrąglenia na zewnątrz tak?? :hi:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

tak,masz tam opcje 123 i zaznaczasz ktory chcesz,plus jeszcze z chromem czy bez:hi:CarStyle4you


---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ----------

maly zakup

2013_05_25_19_16_58.jpg
---------- Post dopisany 10-06-2013 at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany 25-05-2013 at 20:20 ----------

zarowki led swiatla wstecznego,troche kiepskie zdjecie
IMG_0050.jpg

ale efekt zadowalajacy:banan:


---------- Post dopisany 06-08-2013 at 18:00 ---------- Poprzedni post napisany 10-06-2013 at 22:18 ----------

kolejny maly modzik,jeszcze nie zainstalowany;
IMG_0003.jpg

Edytowane przez Piotrek81

Opublikowano

:kox: maszynka aż :slina: leci :wink:

U nas też gdzieś można dostać taki 'led lighting kit' do b6?

Na alledrogo nic nie ma...

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

nowka lewarek i raczka recznego z rs4:banan:

IMG_0001.jpg

IMG_0004.jpg

IMG_0005.jpg

i led light calego wnetrza,dzwi,schowek,bagaznik.....

---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:32 ----------

nowka lewarek i raczka recznego z rs4:banan:

http://s7.postimg.org/5ua9pzlav/IMG_0001.jpg

http://s18.postimg.org/qccrta5dh/IMG_0004.jpg

http://s16.postimg.org/mqotmbmwx/IMG_0005.jpg

i led light calego wnetrza,dzwi,schowek,bagaznik.....

IMG_0003.jpg

IMG_0006.jpg

Opublikowano

jest i gałeczka, wygląda mega :kox::kox::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

nareszcie:grin:

Opublikowano
nareszcie:grin:

trochę szukania było ale myślę że warto :wink:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

no jasne ze warto,nowe az razi w oczy:grin:

---------- Post dopisany at 18:12 ---------- Poprzedni post napisany at 18:01 ----------

jak to mowia,przezorny zawsze zabezpieczony,taki zestawik srub do kol wpadl:decayed:

IMG_0008.jpg

IMG_0009.jpg

---------- Post dopisany 09-02-2014 at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany 11-10-2013 at 18:12 ----------

Witam:hi:wkoncu,po wieloletnich poszukiwaniach,udalo mi sie znalesc fotele o ktorych zawsze marzylem,sa to siedzenia z audi s4 limitowanej wersji 1 off 250,ktora wyszla na stany z okazji 25lecia quattro,fotele te posiadaja pamiec,grzanie z przodu ,sory za brzydkie foty ale robione telefonem:wink:

20140209_140220.jpg

20140209_140226.jpg

20140209_140214.jpg

20140209_140135.jpg

20140209_140313.jpg

20140209_140425.jpg

20140209_140437.jpg

IMG_0113.jpg

Opublikowano

Ale dorwałeś rarytas :shock3:

Opublikowano
  • Autor

naprawde ciezko bylo,jeden taki zestaw juz mi uciekl ale tego juz nie podarowalem:grin:

Opublikowano

mistrz :kox::kox::kox::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor
mistrz :kox::kox::kox::kox::kox:[OTE

dziekowac:hi::banan:

Opublikowano

S4 DTM 25years quattro anniversary Recaro... Gratulacje :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

dziekuje,jeszcze dluga droga przede mna:grin:

Opublikowano

Albo grubo albo wcale :kox: świetny mod.

Opublikowano
  • Autor

grubo to by bylo,jakby jeszcze wpadly boczki w tym samym kolorze:decayed:w sumie sa,ale cena mnie odstrasza:kwasny:

img1817ss.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.