Treść opublikowana przez Szymanek31
-
nietypowy problem z radiem??
stary jak sa zamkniete wszystkie drzwi, fis nie pokazuje zadnego problemu wszystko ok zamkniete wszystkie... wlaczam radio wszystko pieknie gra, dopiero jak przekrecam wlacznik swiatel na postojowki/krotkie - zaczyna cos piszczec....
-
nietypowy problem z radiem??
nie widać żadnych oznak jakiegoś grzebania, wszystko ładnie, konkretnie jest zrobione jak fabrycznie... jak można takie coś wyeliminować?
-
nietypowy problem z radiem??
witam Panowie dopadł mnie mały problem... nie działały mi tylne głośniki w aucie i subofer ori no i grał tylko przód. Wczoraj wyciągłem radio, poszperałem i okazało się, że jedna kostka nie była wogóle wpięta w radio. Podłączyłem i teraz cały tył gra też a na środku w liczniku pokazują się aktualne fale itp. Wszystko pięknie gdyby nie fakt, iż włącze radio w aucie wszystko ok, ale od momentu kiedy podlaczylem te kostke po przekreceniu wlacznika swiatel zaczynajac od postojowek cos zaczyna piszczec w srodkowej czesci auta (deski) - dzwiek ten przypomina pisk swiatel (jak sa wlaczone a my chcemy wyjsc to auto nam przypomina, ze mamy wylaczyc), z tym ze ten jest troche bardziej cichy no ale bardzo mi przeszkadza. wlaczone samo radio - jest ok, wlacze swiatla - zaczyna sie ten pisk (wszystko od momentu wpiecia kostki). mial ktos podobny problem lub wie o co biega? co swiatla maja wspolnego z radiem? ;p czekam na pomoc.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
m-tech legend III dla mnie jest bardzo dobry
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
ja ze swojej strony polecam radyjko M-Tech legend III + sirio ml 145 mam od roku i dziala naprawde dobrze;)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie, jest ktoś wolny dzisiaj w Poznaniu, co mógłby podlecieć np. koło M1 albo na Malte zeby mi sprawdzić to audio w aucie, dlaczego mi nie gra tył ? ---------- Post dopisany at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ---------- jak by ktoś sluzyl pomocą to bardzo prosze o kontakt 723-368-559 za chwile jade do Pń
-
Spot Leszno
Panowie na szybowcach ktoś dzisiaj będzie?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Również witam serdecznie i miłej soboty życzę )
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
fatboy500 - radio concert II Bart-S - zebym jeszcze wiedzial jak i mial czym dlatego pisalem, czy na spocie byscie mi nie pomogli tego rozkminic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie Panowie, jest sprawa jedna jeszcze, o której chciałem wspomnieć... mianowicie od kupna b6-stki, nie działają mi z tyłu głośniki i suboferek w bagażniku. Czytałem, że często to uszkodzony wzmacniacz, ale wyciągłem, kolega mi go sprawdzał i stwierdził, że jest ok, jaki inny powód może być, ew. jesteście mi to w stanie sprawdzić na najbliższym spocie? )
-
HID xenon do mijania
mega dobrze to wygląda, dzięki
-
HID xenon do mijania
Bielun22 daj jeszcze fotke calego przodu
-
HID xenon do mijania
Dokładnie to samo chciałem napisać, święte słowa od początku do końca )
-
Spot Leszno
dlaczego poniedzialek? przeciez wiekszosc pracuje...
-
HID xenon do mijania
to, ze niektorzy nie ustawia, nie oznacza, ze wszyscy moim zdaniem jak dobrze sie ustawi to nikogo nic oslepiac nie bedzie. Tym bardziej jak soczewka jest. Kolego, zawsze mozna powiedziec, ze tak kupilem. Twoje oburzenie troche mnie smieszy
-
HID xenon do mijania
szkoda, bo bym wzial od cIebie;) no ale jak ty miales srodki czarne to na pewno wiesz, ze ladnie to wyglada na czarnym aucie, wiec Ci wierze:) szkoda, ze zadna fota ci nie zostala.
-
HID xenon do mijania
szkoda kurde, wlasnie w czarnym aucie to fajnie wyglada;)) a Ty swoje lampy sprzedales?
-
HID xenon do mijania
no wiem wiem, biore to pod uwage mysle powaznie wlasnie nad wysylka do niego lampek;) slo super to wyglada, a dwoch razem lamp z widokiem na przod nie masz co?
-
HID xenon do mijania
teraz wlasnie masz racje patrzylem oferte Qwertego i za 350 zl mam przerobione na bixy + czarny srodek lamp wlasnie wlasnie, apropo... ma ktos moze foto albo widzial jak wygladaja czarne srodki lamp w czarnej b6? jestem ciekawy efektu
-
HID xenon do mijania
ok dziekuje slicznie ;D a przetwornice? kupic jakies chinskie czy czytalem, ze moze z b7 sa ok? jak sadzicie?
-
HID xenon do mijania
no moze i bedzie chcial, ale mam tutaj znajomego co przeglady robi wiec problemu nie bedzie, poza tym mowil mi ze jak zamontuje hidy mi on to przeglad mi zrobi bez problemu;) on sam ma b6 i zalozyl hidy i nie widzi problemu. a powiedzcie mi barwa 4300K lub 5000K to swieci ladnie na bialo? czy ma jeszcze zoltawe barwy???
-
HID xenon do mijania
dobra jest przeciez moge powiedziec, ze taki kupilem, ze cos sie zepsulo itp. wazne, zeby cos bylo, na pewno inaczej by patrzyli. to jak, pomoze ktos z znalezieniem ?
-
HID xenon do mijania
no dokladnie o to chodzi wlasnie, zeby miec problem z glowy, mniej sie czepiac beda;) dobrze przyszlifuje i lekko aby beda wystawiac i bedzie ok;) tylko mozna to gdzies kupic koledzy? ew. podeslijcie aukcje z takim artykulem;)
-
Spot Leszno
w niedziele w boszkowie bede;D to mozna i w Boszkowie sie spotkac jak sie wybieracie;) albo piatek w lesznie?? w godz. popoludniowych
-
HID xenon do mijania
panowie, gdzie mozna kupic zaslepki spryskiwaczy? chcialbym kupic i przykleic tak, jak ori to wyglada aby imitowaly prawdziwe spryskiwacze;) ??