Treść opublikowana przez Szymanek31
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
ciekawa sprawa z tym DRL, musze to u siebie pomyslec;) dziekuje za intrukcje i dobry temacik;)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam również i milego dnia zycze niestety od rana sypie sniezek wiec uwazajcie na drogach pozdro
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
klima sie nie zalacza,w sensie caly czas swieci econ? czy co?
-
Piłka nożna
No mecz ciekawy bardzo byl mnie osobiscie zawiodl inter jeszcze. Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam:-D Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jestem tego samego zdania co variocustoms również śnieg nie jest mi potrzebny. Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
Piłka nożna
City i Juventus wszedł i Górnik wszedł i nawet Hamburg wszedł a Manchester którego byłem pewien to remis... Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
Piłka nożna
Dokładnie tak jak piszesz. Jeżeli chce zachować szansę to musi wygrać.zobaczymy jak to dziś będzie. Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
Piłka nożna
Stawiam dziś jeszcze na Manchester United poza tym te dwa typy co masz sądzę że może tak być i tez mam te zdarzenia na kupnie;) Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka. ---------- Post dopisany at 11:54 ---------- Poprzedni post napisany at 11:53 ---------- Poza tym z polskich meczy sądzę że Górnik powinien dać radę góralom;) Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
Piłka nożna
Chciał pokazać co umie hihi;p dziś kolejny dzień meczy. Jakie typy wasze?? Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
Piłka nożna
Oj to widzę ze musiało ci się nieźle udać i dobra kasa weszła mi tez nie wchodzi codziennie ale czasami coś się uda;) chętnie możemy się podzielić zdaniami. Jestem dość dobrze obeznany z polska liga chociaż u nas to akurat loteria ale śledzę wszystko na bieżąco. Dodatkowo Anglia Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
Piłka nożna
Kiepski dzień do obstawiania moim zdaniem. Dużo niespodzianek no ale trudno. Ogólnie panowie to mój pierwszy post tutaj stąd moje pytanie czy ktoś z was jeszcze trochę obstawia mecze? ;p Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
A4 B6 seryjny zderzak przód + dokladka z cupry
I co panowie ma ktoś zdjęcie jak to wygląda na seryjnym zderzaku? Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Gwerty no wiem ze taniej w środę ale mam trochę za daleko żeby sobie pozwolić na środowe wizyty w poznaniu jak by co to mogę polecić szczerze druga część igrzysk śmierci - zarówno pierwsza jak i druga bardzo pozytywnie przeze mnie odebrana;) Dobranoc;) Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka. ---------- Post dopisany at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany at 00:55 ---------- Panowie tak na szybko jakie polecacie dobre żarówki do halogenowe ? Czyli te h11 ?? Szukam takich co jak się włączy to faktycznie mocno świecą i w czasie mgły pomagają Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam. Panowie wybiera się ktoś dzisiaj do kina na igrzyska śmierci ? Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam serdecznie;)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie a nie ma ktoś dojścia do taniego radia Concert 2 cd bądź chociaż samego tyłu bez przodu Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Slo piękna a4. Jeżeli kolega wszystko co o niej pisze to prawda to chyba warto się nad nią zastanowić. Widać ze zadbana i dobre wyposażenie Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka. ---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ---------- Panowie a takie małe pytanie... może ktoś chciałby kupić buty adidasy reebok takie jak w linku http://m.allegro.pl/przedmiot,natychmiastowo-buty-reebok-royal-cljogger-425,3710420558.html Kupiłem je niedawno właśnie u tego allegrowicza. Miałem je może dwa trzy razy na sobie więc wyglądają jak nowe. Puszcze je za 119 zł z wysyłka. Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka. ---------- Post dopisany at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:08 ---------- Rozmiar butów to 44.5 czyli 29 cm wkładka Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Widzę ze dużo nas tutaj tych skorpionow hehe banan zdrowia dla syna pozdrawiam Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
Dziwny dzwięk... od alternatora?
Jutro wymienie koło pasowe alternatora to dam znać które dzięki zniknęły;) Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka. ---------- Post dopisany 18-11-2013 at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany 17-11-2013 at 22:18 ---------- Właśnie dziś wymienione koło pasowe alternatora i wszystko wróciło do normy także polecam ten zabieg jeżeli ma ktoś podobne do mnie objawy;) Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
chrobotanie na zimnym silniku i przy ruszaniu od 1tys obrotow do 1.4 tys obrotow
Sprawdź alternator jego kolo pasowe sam pasek oraz rolki. Taki mój pomysł Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki rosool88 i variocustoms za życzenia miłego wieczoru życzę panowie;) Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To juz nas trzech jest hehe;d Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Niestandardowy w takim razie również Wszystkiego najlepszego dla ciebie hihi;) oj tak skorpiony maja swój charakter hehe;) i dziękuję michua4185V za życzenia A co do spotka ktoś jeszcze by się pisał ? Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.