Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[8L AHF] Audi a3 8l

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko!

A więc, co tu dużo opowiadać, miało być a4, ale tata miał taką brzydulę przywiezioną z włoch, więc wyszło jak wyszło.

rocznik 1999/2000

przebieg 270000

silnik 1.9 110km ahf

z wypasu oprócz standardu:

-klimatronik

-półkubełki

-wyświetlacz w liczniku

-alu 15"

-trójramienna skórzana kiera

-dokładki w kolorze

-el. zamykane i podgrzewane lusterka,

-biało-czerwone zegary.

Zrobiłem jeden wahacz i osłonę przegubu, przednie opony. Do pomalowania jest tylny błotnik od kierowcy - był zagnieciony.

Co zrobiłem:

Radio alpine cde170rr

Wzmacniacz axton c109

Przewody hollywood energetic 21mm3

Sub jbl gt5-12.

Rozrząd na częściach ina i skf oraz wzmocniony pasek dayco, termostat wahler, płyn borygo, olej i filtr.

Staluch 16" 6.1/2J z oponą pirelli p6000 205/55 z zestawem narzędzi w styropianie.

Sterownik centralnego zamka, scyzoryk - nowy wzór.

Głośniki Blaupunkt 165mm na przód.

Nowa szybka czołowa.

Polifty na przód.

Podświetlenie podnóży przy otwartych drzwiach - osobno - biały zimny led.

Podłokietnik.

Emblematy tył out.

Żarówki Osram coś tam +90% (3500k)

Ramka grila na czarno.

Zdjęcia:

DSC05627.JPG

DSC05629.JPG

DSC05634.JPG

DSC_0421.jpg

DSC05663.JPG

DSC05660.JPG

Opublikowano

fajna maluj listwy drzwiowe bedzie komplecik:decayed:

Opublikowano
  • Autor

na wiosnę może, teraz będę musiał błotnik pomalować.

zależy jak z robotą będzie, czy będę musiał staż robić czy uda się bez.

bo jak dobrze pójdzie, to przez zimę będę kompletował kilka dupereli, żeby na wiosnę było dobrze :P

a dzisiaj kupiłem olej, jakieś pierdzidło na opony, miało działać, ale tylko daje jakiś kolor, ale nie jest źle.

i dorwałem osłonę aku z golfa IV i patrzałem, żeby to wsadzić tutaj, ale nie wiem, nie pasuje za bardzo, ale jutro jeszcze popatrzę na to :P

bez osłony i niżej z:

DSC05574.JPG

DSC05575.JPG

a tutaj opony:

DSC05578.JPG

DSC05579.JPG

Opublikowano

A3 są ok, to bardzo wdzięczne auta. Zwinne, zwrotne a po chipie całkiem szybkie (masa robi swoje).

Szkoda, że na OEM+ w Ostrowie nie byłeś - byłaby czwarta A3:naughty:

Opublikowano
  • Autor

no byłem tydzień przed zjazdem do PL :facepalm::facepalm:

ale gdzieś się pojawię :whistling:

---------- Post dopisany 17-08-2013 at 15:51 ---------- Poprzedni post napisany 16-08-2013 at 22:14 ----------

jako, że nie miałem zapasu, dorwałem dziś jak nową stalową 16" 6.1/2J z oponą pirelli p6000 jakieś 6mm 205/55 z zestawem narzędzi w styropianie :decayed:

DSC_0343.jpg

DSC_0344.jpg

Opublikowano
Siemanko!

A więc, co tu dużo opowiadać, miało być a4, ale tata miał taką brzydulę przywiezioną z włoch, więc wyszło jak wyszło.

rocznik 1999/2000

przebieg 270000

silnik 1.9 110km ahf

z wypasu oprócz standardu:

-klimatronik

-półkubełki

-wyświetlacz w liczniku

-alu 15"

-trójramienna skórzana kiera

-dokładki w kolorze

-el. zamykane i podgrzewane lusterka,

-biało-czerwone zegary.

Zrobiłem jeden wahacz i osłonę przegubu, przednie opony. Do pomalowania jest tylny błotnik od kierowcy - był zagnieciony.

Dołożyłem:

-radio alpine cde170rr

-wzmacniacz axton c109

-przewody hollywood energetic 21mm3

-sub jbl gt5-12.

Aktualnie czekam na skrzynie pod głośnik.

Jutro jadę się umówić na rozrząd, olej z filtrem, termostat.

Do końca przyszłego tygodnia będą polskie blachy, bo muszę wracać do DE, a także pilot do centralnego i może podłokietnik.

Zdjęcia robione deską klozetową, lepsze będą kiedyś ;)

https://lh3.googleusercontent.com/-wiEbJ6ilRj0/UgqLvQ7XUKI/AAAAAAAABK4/U-kxw_tVQ08/s640/DSC_0330.jpg

https://lh3.googleusercontent.com/-pbaCh7MG4I0/UgqL02TFfJI/AAAAAAAABLE/3A1fSsdce9U/s640/DSC_0331.jpg

https://lh6.googleusercontent.com/-xxR64Sr63Po/UgqL1YzSfhI/AAAAAAAABLI/4r6kjwogxF4/s640/DSC_0334.jpg

https://lh6.googleusercontent.com/-Ic98fyheI8w/UgqL52-YDeI/AAAAAAAABLs/vGt6_c5qUVE/s640/DSC_0337.jpg

chyba grosiki kosztowal bo dojechany jak pięty Jezusa , kiedy go sprzedasz? :decayed:
Opublikowano
  • Autor

ja tylko biednym studentem jestem/będę od piździernika :facepalm:

nie mam w planach sprzedawać :decayed:

jutro powinna zawitać paczka ze scyzorem, wzór nowy, jak się rozleci to poszukam coś innego :grin:

aha, wyczaiłem, że jest to wersja ambition i jest obniżona o marne 16mm, co za wstyd :facepalm:

zrobiłem wyraźniejsze zdjęcia i wrzuciłem w 1. post.

Opublikowano

a3 jak a3 .. mialem kiedys jedna w tdi i po chipie z 90 na 115 ps zapierdzielała bardzo ładnie ;)

Dla mnie tylko te koła jakos mało proporcjonalnie wygladaja z całą reszta pewnie przez pomalowane dokladki.

Teraz by sie przydaly felgi chociaz 16-17" .. no i polecam chipa.. auto odmieni zupełnie :)

Opublikowano
  • Autor

czipa czipa, no ale czipa :P zależy jak będzie z robotą jak na stałe z niemiec wrócę ;) mam pewien cel, ale to kiedyś.

koła na wiosnę będą 18", teraz już nie mam sensu, za półtora tygodnia wracam do niemcowni i siedzę tam do października, więc jak wrócę to już zimówki będzie trzeba zakładać.

tymczasem dzisiaj dostałem sterownik do centralnego z 2 scyzorykami z nowym wzorem audi. pozostało w piątek podpiąć migacze, bo nie mam dzisiaj czym ;)

DSC_0346.jpg

jutro kabel z vagiem 2.5 mam nadzieję :wink:

Opublikowano

Bardzo fajne autko ciężko coś kupić w fajnej cenie i w dobrym stanie :naughty:.

Na allegro albo wrak albo Audi które dopadł młody adept tuningu :facepalm:

Sam się przymierzam do kupna małego auta celuje w Ibize II FL 110 km albo A3 też w 1.9 TDI i jakiś wirusik i będzie to jeździło.

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj odebrałem polskie blaszki :decayed:

i wsadziłem 165mm na przód, a mówili, że się nie da :banan:

różnica w graniu jest ogromna, mimo, że nie są to głośniki, które powinny tam wylądować.

Opublikowano

Też miałem srebrne a3 jak szedłem na studia! :decayed: tyle że 1.8T (gdyby nie pomalowane doły zderzaków byłaby identyczna, felgi te same też ambition)

musisz dopieścić furke, bo jest dużo do zrobienia! :wink:

polift musi być! :decayed: jesteś na forum a3?

Opublikowano
  • Autor

właśnie jestem w trakcie szukania poliftów na przód ;)

w sumie to niewiele jest do zrobienia, środkowa ramka do odświeżenia, jak to w aczy i ten błotnik, który niestety cały czas mi się w czasie przesuwa... narazie złożę listwy na tym błotniku i tam będę jeździł conajmniej do kolejnego zjazdu z de....

tak, jestem na forum a3 ;)

---------- Post dopisany 30-08-2013 at 11:12 ---------- Poprzedni post napisany 24-08-2013 at 15:06 ----------

wzmocniony pasek dayco, rolki ina, pompa jakaś, termostat wahler, płyn chłodniczy borygo, olej mobil1 10w40 i filtr oleju.

klosz reflektora nowy (przejściowo, z powodu wyjazdu) i nowa przednia szybka.

DSC_0354.jpg

Opublikowano

Blachami to Ty się nie chwal. Tym bardziej, że mieszkasz w mojej okolicy :guma:

:bag:

Opublikowano
  • Autor

jakoś zapomniałem o tym :wink:

Opublikowano

Przeca wiesz, co jest cięte Andrzej :grin:

Opublikowano
  • Autor

sam żem cioł :naughty:

Opublikowano
sam żem cioł :naughty:

Yebłem :grin:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nie ma to jak wracać do polski 700km w trybie awaryjnym :facepalm:

zaraz będę ogarniać co i jak...

Opublikowano
nie ma to jak wracać do polski 700km w trybie awaryjnym :facepalm:

zaraz będę ogarniać co i jak...

Kupujesz klunkry to tak jest :decayed:

Napaćkane z japca kaja

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.