Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[8L AHF] Audi a3 8l


michu93

Rekomendowane odpowiedzi

to w czwatek :D . Teraz spał nie będę przez te Twoje części :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zorganizujesz płatność kartą to biore wszystko co potrzebuje bo z taką gotówką strach jechać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dystanse 20mm na tył będą ok? są koło mnie na zamianę takie coś: Dystanse 20mm 5x100 4x100+sruby VW Audi zamiana na opony15"2szt Twardogóra a leżą mi niepotrzebne oponki. może być takie coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy jakie masz et fel chociaz ja mam 15 mm przy et35 i idealnie leza ale tez i negatywa mam z tylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę belkę wymieniał jeszcze, et37 mam jak dobrze pamiętam. wezmę je, najwyżej się sprzeda, bo opon nikt kupić nie chciał :decayed:

Dzieki kajak!

2dbaa92114c7c74c165de419c1048bc8.jpg

i wpadło jeszcze ambiente na tył, tu też pozdro dla pana z krawata, a w przyszłym tygodniu wymiana przedniego zawieszenia i gum na tylnej belce - tu części lecą od dzika i belka na tył, dogadywana z dudsem ;)

cdd4f3bc90a201e7d4ce71e9fd68f6d5.jpg

nowy aku, nowy komplet świec, ustawiony kąt wtrysku, nowy filtr paliwa, a ona dalej z rana odpalać nie chce... następne w kolejności regeneracja rozrusznika, a jak nie to zostaje pompa. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arre, benzyna może mieć takie same problemy z odpalaniem ;) pierwszy mój diesel, który takie humorki z rana ma :P

a tu filmik z rana


najgorsze, że to nie jest problem zimowy, tylko przy porannych temperaturach w ciągu roku jest w miarę ok, a teraz gdy jest temp. poniżej 10 stopni to z rana muszę pokręcić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio sprawdzali aku i że niby mam 25% sprawności a tfu tfu odpala od strzału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...