Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[8L AHF] Audi a3 8l


michu93

Rekomendowane odpowiedzi

to dajesz arek w niedziele na spota do wro :guma:

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

a sie moze zjawie... tyle ze drivera nie mam wiec na sucho :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ci dam na sucho... pekaesen przyjedz kuzwa! michał, na 5 dni.

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic nie poradze, wstepnie i tak mialem byc tylko sobote i niedziele...

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako, że mój licznik lubi disko wino i co ino, słabe podświetlenie, źle wskazuje już paliwo, brak gongu, wskazówka obrotka czasami nie domagała i wyświetlacz po nagrzaniu hieroglify mi wyświetlał to nabyłem nowy :decayed: nie wiem czy sprawny w 100%, ponoć tak - dałem za niego tyle co na ofiare księdzu się rzuca więc jak nie to opierdzielę dalej :decayed:

DSC_0476.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i git majonez.

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie szkoda tylko ze polowka :wink:

narazie są inne priorytety :P robotę muszę znaleźć, nie mogę się rozrzucać :grin:

w przyszłym tygodniu pewnie montował będę, bo w tym ciężko z czasem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile to roboty?! pier**l robote rezać czeba!

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile to roboty?! pier**l robote rezać czeba!

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

muszę instrukcję ogarnąć :D no może w czwartek się pobawię, bo raczej będę w domu, zobaczę :decayed:

---------- Post dopisany at 17:57 ---------- Poprzedni post napisany at 17:56 ----------

dużo to tam jest roboty z immo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut?

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

no już miałem podłączony w aucie, aby ja z polskim vagiem 2.5 to mogę sobie popatrzeć jedynie :decayed: a dzwoniłęm do ciebie już, żona odebrała :decayed:

---------- Post dopisany 07-11-2013 at 13:47 ---------- Poprzedni post napisany 05-11-2013 at 20:39 ----------

kaju, ślizgi pod lampami u mnie nie mają możliwości żadnej regulacji, one są całe razem z przednim pasem :facepalm:

dałem zderzak nad ślizgi i wyglądałoby to elegancko, bo z kloszem ładnie się zgrywa wszystko gdyby nie to, że moje ultrasuperhiper lapmy są poprostu c**jowe. trzeba by rozbierać i składać je na nowo w środku - czyli najlepiej bixa robić :kox:

zdjęć nie dam bo wstyd :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy sie popsules lampky :kox:

jakiś uj je popsuł :decayed:

---------- Post dopisany 08-11-2013 at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany 07-11-2013 at 17:21 ----------

pytanie z działu technicznego - opierdoliła mnie laguna ii 1.9 dci 120km 6b :facepalm: 3 razy z 2 biegu się braliśmy.. tzn szliśmy na równo. co mam zjebane? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audi a3 jak koledzy pisali wczesniej to zwinne, szybkie i wdzieczne auto... sam mialem a3 w tej samej wersji silnikowej i ani razu przez dwa lata mnie nie zawiodl ;) super auto ale ja bylem na forum a3 i duzo rzeczy w swojej niuni zmienilem ;)

polifty przod jak najbardziej na plus, teraz pomysl o poliftach na tyl ( nie ma tutaj zadnych problemow). ;)

dokladka zderzaka z halogenami tez bylaby dobra no i koledzy wczesniej pisali na pewno pomalowac dol w kolor auta, aby listwy drzwiowe zostaw czarne ;)

poza tym takie sprawy jak pomalowanie plastikow w srodku w czarny fortepian, srebrne ramki zegarow czy galka biegow sline - tez dobre pomysly na poprawe wygladu ;)

bezawaryjnosci w kazdym badz razie na pewno jak bedziesz dbal to bedzie Ci sluzyc;)

pozdro szerokosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy sie popsules lampky :kox:

jakiś uj je popsuł :decayed:

---------- Post dopisany 08-11-2013 at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany 07-11-2013 at 17:21 ----------

pytanie z działu technicznego - opierdoliła mnie laguna ii 1.9 dci 120km 6b :facepalm: 3 razy z 2 biegu się braliśmy.. tzn szliśmy na równo. co mam zjebane? :decayed:

Biorąc pod uwagę że zdrowie 1.9tdi mialy gifty od fabryki (przewaznie 115-120ps) a 1.9dci cierpiały na nietrzymanie mocy w serii (przeważnie 110-115ps), a do tego uwzględnimy różnice w masach (laguna duzo cięższa) to możliwe ze masz cos skopane albo kierowik nie ogarnia furki ;))

To moja opinia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

licznikową setkę kręciłem w 9.5s bez problemu :decayed:

wszystko jest dobrze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że moim dawnym A3 1.9tdi 90ps zrobionym na 115ps brałem się z kumplem któy ma lagune i po mimo ze ja jechalem z pasazerem a on sam dostawał baty .. moge laguna z którą jechałeś była po programie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...