Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[8L AHF] Audi a3 8l


michu93

Rekomendowane odpowiedzi

kto co lubi :decayed:

ale spoko spoko, już wiem o co chodzi :D

a poza tym rozglądam się z kilkoma tajlami, mam nadzieję że w tygodniu już coś wpadnie :naughty:

---------- Post dopisany at 11:01 ---------- Poprzedni post napisany at 10:59 ----------

kaju, tyś zróżowiał :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazało się, że wężyk podciśnienia przy turbinie się urwał :facepalm:

wymieniłem wężyki na nowe i jak ręką odjął :banan:

w najbliższym czasie:

-kat out

-czyszczenie dolotu

-światła przód i tył

-zimówki :whistling:

---------- Post dopisany 02-10-2013 at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany 27-09-2013 at 13:49 ----------

no proszę:

lewa lampa ma naprawione uchwyty górne, prawa ma klosz do polerki ale kupiłem je z żarówkami, silniczkami i przerobionymi wiązkami za 250zł komplet :decayed:

jutro montaż.

DSC_0370.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluj na czarno! :decayed:

---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ----------

masz fotke podglądową mojej niuni :decayed:

DSC_0009.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozważałem to, ale nie będzie ani czarnych szyb ani czarnych felg. bezsensu. narazie będzie normalnie, zobaczymy, może ewentualnie na bixa się przerobi kiedyś ;)

---------- Post dopisany 03-10-2013 at 13:45 ---------- Poprzedni post napisany 02-10-2013 at 22:38 ----------

no i na swoim miejscu. jeszcze do małych poprawek i lewy klosz do przepolerowania ;)

DSC_0375.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacja u mnie :decayed: fajne strzaly mozna tam porobic tylko tej dojazd... Od korczaka asfalt fajny ale potem na 61/61 w B5 musialem juz uwazac :doh:

Napaćkane z japca kaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie, ten mostek chyba najgorszy :P

jeszcze myslalem zeby na moja wole skoczyc ale stwierdzilem ze nie ma sensu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zamek? Ja tam po deskach wjezdzalem, cwiara ma b6 na 1bv i przytarłem jego autem pod kątem :decayed: ale foty z d*py tam wyszły, bo aparat mój na wykończeniu :doh: no i komary żywcem chco wyebać :polew:

Napaćkane z japca kaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam teraz komarow nie ma... ale wstyd z taka seria na sesje jakas jechac :facepalm:

teraz walcze z podswietlaniem w nogach bo ktos kiedys tam zakladal i jest pogmatfane... nie moge tego ogarnac, musze wiecej czasu na to poswiecic.

---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 14:25 ----------

no i podświetlenie zrobione. działa osobno na każde drzwi, dalej będę kombinował na tylnymi, które będą się zapalały po otwarciu foteli ;)

instalację zrobiłem nową, a tą co tam byłą to wywaliłem..

3o129YgD5Q3iADkuWqjPxNX2tuONp4k9rCYP0Ox-Hpg=w984-h553-no

---------- Post dopisany 07-10-2013 at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany 04-10-2013 at 19:20 ----------

AUDI A3 A4 A6 PODŁOKIETNIK ŁADNY (3607699382) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. :whistling:

c**j nie jazda bez łokietka... na jutro powinien być :decayed:

---------- Post dopisany at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany at 09:50 ----------

łysa d*pa i niżej z większą siostrą :decayed:

DSC_0393.jpg

DSC_0394.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię Ci, zamieniaj się na to a4, Ojcu dam za jakiś czas papiury do registracj mojego, ale czeba z akcyzy urwać także tego

Napaćkane z japca kaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no będziesz to się ogarnie :wink:

wnętrze po odświeżeniu a ostatnie zdjęcie przed, oczywiście na żywo lepiej ;) :

DSC05660.JPG

DSC05658.JPG

DSC05656.JPG

DSC05605.JPG

---------- Post dopisany 11-10-2013 at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany 08-10-2013 at 13:15 ----------

łokieć:

ZvnFvi0MS8HWb9tEsx4w1CJce1jEhEYK9wrM98eiQR4=w984-h553-no

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś taką miałem i aż kręci mi się łezka w oku na samo wspomnienie o niej. Cztery i pół roku bezproblemowej jazdy. Wrzuć na tył lampy polifty, w środku gałkę z 8P i będzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gałka 8p :thumbdown:

wkońcu poskładane..

lampy wyczyszczone itp, aby ni chu chu nie mogę dobrze zderzaka spasować w tym lampach... przy starych siedziało idealnie a teraz dziury pod lampami...

dodatkowo żarówki osram +90% jakieś, ponoć dobre. bo xenonu nie będzie :decayed:

ramka grila musiała iść w czerń :decayed:

DSC_0419.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz na myśli dziury? ani mi nie mów :facepalm: 3 razy składałem... na forum a3 po zmianie lamp też tak mają i jeden gdzieś sobie to jakoś ułożył, podkłądając coś gdzieś ale na tym "coś, gdzieś" moje info się kończy. zderzak siedzi na swoim miejscu, lampy też a dziury z obydwu stron. myślę już nawet, żeby dać zderzak nad ślizgi. ale dopiero w przyszłym tygodniu będę miał czas się tym zająć. :facepalm:

---------- Post dopisany 24-10-2013 at 10:31 ---------- Poprzedni post napisany 22-10-2013 at 18:59 ----------

:mysli:

docelowo chciałbym zrobić polift ale z czarnym migaczem i wstecznym z paskiem

DSChgjk_0420.jpg

vh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...