-
1.8T dławi sie przez krótką chwilę.
No dobrze a jak bledu nie ma żadnego to co mam zrobić wymienić wszystko skad mam wiedzieć którą zepsuta lub co innego zepsute a błędu żadnego
-
1.8T dławi sie przez krótką chwilę.
A powiedzcie mi jak zdiagnozować która cewka jest padnięta,?
-
Dlawienie przy przyspieszaniu!Co to może być???
Cześć Mam problem ze swoim a4 b6 1.8tbex quattro Mianowicie podczas ostrej jazdy przy około 4tys obrotów silnik tak jakby szarpal raz przyspiesza raz spada obrotomiesz tak jakby raz chcial przyspieszac i przestaje I tak cały cały czas . Nie ma żadnych błędów . Co to może być pomóżcie bo już nie mam sił do tego auta dodam że świece nowe filtr paliwa też i turbo regenerowane . Pomóżcie
-
Trzęsie przy odpaleniu 3-5 sekund na zimnym silniku
Tak tylko który czujnik temperatury bo jest ich kilka możesz podesłać zdj lub lokalizację gdzie on jest ?
-
Jakie opony na felge 17?
Ja mam też teraz założone 235/45r17 ale muszę kupić nowe i chciałbym coś pokabinkwac i zastanawiam się czy jakieś węższe będą dobre ?
-
Jakie opony na felge 17?
Cześć mam pytanie jaki rozmiar opony będzie najlepszy na felge 17 Do A4 b6 1.8t bex quattro . Teraz mam 235/45r17 a muszę kupić nowe i pytanko jakie będą dobre bo wydaje się mi że te troszkę za szerokie są ??
-
Przerywa radio A6 c6
Czesc mam problem z moim audi A6 C6 caly czas radio przerywa na chwile gra i wycisza sis na pare sekund i tak caly czas .Co to moze być? Pomóżcie bo już do szau mnie to doprowadzi
-
Jaki olej do 1.8t bex
Ja dokładnie tak samo będę robił auto kupione od pierwszego właściciela że szwajcari serwisowane do końca w aso na 5w30
-
Jaki olej do 1.8t bex
Ja właśnie też za liqui molly a dokładnie za tym dużo osób poleca i nie będzie jakiegoś problemu jak przejdę z 5w30 na 5w40 ??
-
Trzęsie przy odpaleniu 3-5 sekund na zimnym silniku
Ja mam to samo tylko w a4 b6 1.8t bex jak jest zimny to trzęsie przez 3sekundy około i zaraz jest okej i silnik pracuje ładnie. Proszę o podpowiedź co to może być
-
Jaki olej do 1.8t bex
Ja samochod kupilem pół roku temu i on jezdzil podobno na 5w30 ale czy to prawda nie wiem wiec wlalem tez 5w30 castrola i po 3tys km turbo się rozleciało zaczeło strasznie pluc olejem caly intercollar zawalony i dodam tez ze silnik w kondycji bardzo dobre zero nagaru pod pokrywa silnik chodzi ladnie jedynie był syf w weżach od odmy .Polecaja mi duzo osób 5w40 i nie wiem co wybravwybrać
-
Jaki olej do 1.8t bex
Cześć pytanie jaki najlepiej wlać olej do silnika 1.8t bex 190 km 240tys przebiegu .Dodam że turbo po regeneracji .Wcześniej lany 5w30 castrola. Jaki najlepiej nalać?
-
Jaki olej po wymianie turbo ?
Dobra dzięki za info..
-
Jaki olej po wymianie turbo ?
Chodzi mi o to czy przestanie się taki syf robić mogła to robić turbina czy olej ? I czy po zmianie się nie rozdzielni olejlub czy coś się nie zacznie robić nie mam doświadczenia w tym temacie temu się pytam
-
Jaki olej po wymianie turbo ?
A pytanie jeszcze a co sądzisz o liqui molly. Dodam że oleju nie spala wgl bo nie dymi ani nic tylko turbo jak się rozlecialo to żucało olej na intercollar. A czemu mi tak zasyfiło te przewody od odmy ? Mogło to przez turbo tak zrobić u przez ten olej ??