-
Twardy górny wąż od chłodnicy
No właśnie, że nie. Płynu nie ubywa, nie przybywa. Stan cały czas taki sam. To samo z olejem. Nie ubywa ani nie przybywa
-
Twardy górny wąż od chłodnicy
Witam. Możecie powiedzieć czy rozgrzaniu silnika górny wąż od chłodnicy macie twardy, czy da się go ścisnąć palcami? Czy ten wąż powinien być twardy czy powinien dać się ściskać palcami ? Powiem tylko, że u mnie jest twardy. Nie wiem czy nie oznacza to walniętej uszczelki pod głowicą ?
-
Trzęsie przy odpaleniu 3-5 sekund na zimnym silniku
Czujnik znajduje się za silnikiem, przy ścianie grodziowej. Trzeba ściągnąć odmę i już
-
Trzęsie przy odpaleniu 3-5 sekund na zimnym silniku
Czujnik znajduje się za silnikiem, przy ścianie grodziowej. Trzeba ściągnąć odmę i już
-
Trzęsie przy odpaleniu 3-5 sekund na zimnym silniku
Muszę powiedzieć, że wymieniłem czujnik temperatury bo tak zasugerował mi elektryk ( czujnik pokazywał -4° gdy temp była6°)powiedział,że przez to dostaje za dużo benzyny i się zalewa. Wymieniłem ten czujnik i jest Ok !!!! Przy odpaleniu po nocy wszystko jest w porządku, nie trzęsie się
-
Czas osiągnięcia temp silnika
Muszę powiedzieć, że wymieniłem czujnik temperatury bo tak zasugerował mi elektryk ( czujnik pokazywał -4° gdy temp była 6°)powiedział,że przez to dostaje za dużo benzyny i się zalewa. Wymieniłem ten czujnik i jest Ok !!!! Przy odpaleniu po nocy wszystko jest w porządku, nie trzęsie się
-
Czas osiągnięcia temp silnika
Czy to, że po odpaleniu po nocy lub po kilkugodzinnym postoju nierówno pracuje silnik jakieś 3-5 sekund może być od tego termostatu który pokazuje błąd na kompie ?
-
Czas osiągnięcia temp silnika
Właśnie elektryk powiedział mi że pokazuje błąd termostatu. Ale temp jest ok. Wymieniać ten termostat czy nie ?
-
Trzęsie przy odpaleniu 3-5 sekund na zimnym silniku
Jak znajdziesz przyczynę to napisz
-
Trzęsie przy odpaleniu 3-5 sekund na zimnym silniku
Witam Może ktoś z was też tak ma, że przy odpalaniu na zimnym silniku trzęsie się, pracuje nierówno 3-5 sekund. Potem wszystko już jest ok. Audi A4 B7 1.8t + LPG - BFB. Jaka może być tego przyczyna ?
- Świece do 1.8t
- Świece do 1.8t
-
Świece do 1.8t
Witam wszystkich. Jakie polecacie świece do A4 b7 1.8t z 2006r ? I dlatego takie
-
Czas osiągnięcia temp silnika
Dzięki za podjęcie tematu. Nie będę nic kombinował skoro u was jest podobnie
-
Czas osiągnięcia temp silnika
To u mnie potrzebuje trochę więcej. Ale jak osiągnie 90 to trzyma równo cały czas.Może termostat do wymiany ?
Ad88
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta