Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antonio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez antonio

  1. AaAaAaaaallllbo u Olka
  2. możnaby przygrillować ale na matarni się nie da :/
  3. ja może też znajdę chwilę
  4. Penis Ci sie nie przedłuży jak założysz niefunkcjonalną RS do TDI w 1.9
  5. kto dzisiaj ok 19:15 jechał czarnym Avantem B6 na deskach GD... z ramkami przez moją wioche?? stałem z kumplem na chodniku przy
  6. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    identycznie jak u mnie kiedyś w moim BPW, jazda z DPF i olej wymieszany z ropą ---------- Post dopisany at 06:19 ---------- Poprzedni post napisany at 06:15 ---------- jak nie masz DPF to kup wałek od AVF lepiej będzie silniczek pracował, sprawdzone...
  7. 245/40 ile dałeś? bo ja ostatnio też takie kupiłem z oponkami i dałem 1.750 z Michelinami PS3
  8. ja mam takie drewienko u siebie przy takim kolorze skórki a tak przy okazji ile pali takie 2.4 ? nie masz zewn fotochromów? jak masz składane to i chyba powinny być foto
  9. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Łeh..... Myślałem że zalozyles sobie dechę z R8 do swojego Wigry 3
  10. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tą padlinką?
  11. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    AWXy tez mialy srebrną czarną miały AVB [101 PS] W 2004 oslony byly czarne nawet w wersjach 130 PS
  12. oj nie, masz napewno multitronic 07G nie rodzaju oznacza skrzyni
  13. ewidentnie zajechany dwumas ja kiedyś do swojego kupiłem z ASO bo dobrą cenę dostałem
  14. niestety, ewentualnie za tydzień w poniedziałek
  15. jutro, albo ja albo mój drajwer a co?
  16. oj zastanów się nad tym... jak założysz to już innego niż Audi Q nie kupisz jak będziesz kiedyś zmieniał fure Podziwiam mody
  17. napewno zabangla, oby to była manetka od tempo
  18. mydła wozidło
  19. tylna dokł zderzaka nie s-linowa i jakoś dziwnie ten tył wyglada ---------- Post dopisany at 07:26 ---------- Poprzedni post napisany at 07:22 ---------- jestes w stanie przesiąść się do A4? (pomijając fakt, że to S) miałeś kiedyś B6 i teraz jakbyś wsiadł do esy z wyłączonym silnikiem to bys sobie pomyslal, że kupiłeś sobie nowe fotele
  20. w specyfikacji podają, że niby pasi do multi ale i też do kilkunastu innych skrzyń... więc moje zdanie jest takie - Ravenol śmiało możesz lać..... ale do tiptronica
  21. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja mam te co Rdzewek produkował... nawet do auta nie założyłem, nóweczki
  22. dlaczego żałujesz? wolisz wajhować?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.