Treść opublikowana przez antonio
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
AaAaAaaaallllbo u Olka
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
możnaby przygrillować ale na matarni się nie da :/
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja może też znajdę chwilę
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Penis Ci sie nie przedłuży jak założysz niefunkcjonalną RS do TDI w 1.9
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
dla funkcojnalności wziąłbym TT
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kto dzisiaj ok 19:15 jechał czarnym Avantem B6 na deskach GD... z ramkami przez moją wioche?? stałem z kumplem na chodniku przy
-
B7 Crew
identycznie jak u mnie kiedyś w moim BPW, jazda z DPF i olej wymieszany z ropą ---------- Post dopisany at 06:19 ---------- Poprzedni post napisany at 06:15 ---------- jak nie masz DPF to kup wałek od AVF lepiej będzie silniczek pracował, sprawdzone...
-
[BDW]A6 C6 2.4 S-line Quattro smerfna by jaguś SPRZEDANA DO ZAMKNIECIA
245/40 ile dałeś? bo ja ostatnio też takie kupiłem z oponkami i dałem 1.750 z Michelinami PS3
-
[BDW]A6 C6 2.4 S-line Quattro smerfna by jaguś SPRZEDANA DO ZAMKNIECIA
3.0 ropa
-
[BDW]A6 C6 2.4 S-line Quattro smerfna by jaguś SPRZEDANA DO ZAMKNIECIA
ja mam takie drewienko u siebie przy takim kolorze skórki a tak przy okazji ile pali takie 2.4 ? nie masz zewn fotochromów? jak masz składane to i chyba powinny być foto
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
gratki maszyny
-
B6 DIVISION
Łeh..... Myślałem że zalozyles sobie dechę z R8 do swojego Wigry 3
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
AWXy tez mialy srebrną czarną miały AVB [101 PS] W 2004 oslony byly czarne nawet w wersjach 130 PS
-
[ALL B8] Audi a4 B8 2.7 tdi Tiptronic
oj nie, masz napewno multitronic 07G nie rodzaju oznacza skrzyni
-
Koło dwumasowe MULTITRONIC
ewidentnie zajechany dwumas ja kiedyś do swojego kupiłem z ASO bo dobrą cenę dostałem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
niestety, ewentualnie za tydzień w poniedziałek
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jutro, albo ja albo mój drajwer a co?
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
oj zastanów się nad tym... jak założysz to już innego niż Audi Q nie kupisz jak będziesz kiedyś zmieniał fure Podziwiam mody
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
napewno zabangla, oby to była manetka od tempo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mydła wozidło
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
tylna dokł zderzaka nie s-linowa i jakoś dziwnie ten tył wyglada ---------- Post dopisany at 07:26 ---------- Poprzedni post napisany at 07:22 ---------- jestes w stanie przesiąść się do A4? (pomijając fakt, że to S) miałeś kiedyś B6 i teraz jakbyś wsiadł do esy z wyłączonym silnikiem to bys sobie pomyslal, że kupiłeś sobie nowe fotele
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
w specyfikacji podają, że niby pasi do multi ale i też do kilkunastu innych skrzyń... więc moje zdanie jest takie - Ravenol śmiało możesz lać..... ale do tiptronica
-
B6 DIVISION
ja mam te co Rdzewek produkował... nawet do auta nie założyłem, nóweczki
-
[B7 ASB] czerne coś by afro89
dlaczego żałujesz? wolisz wajhować?