Treść opublikowana przez antonio
-
B6 DIVISION
da, po numerze radia (jeżeli chodzi Ci o radio Audi to musisz podbić do ASO Audi)
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
- [B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
nie produkujcie się - to auto zaklepałem już dawno temu- Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
przy 100 tysiącach powinno być wszystko OK- [B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
spoxik- [B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
rdzewek Ty jesteś k**wa mistrz... jeszcze w styczniu zawitam u Ciebie na małego browarka- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
grubo jak na multi- Problem z rozruchem po naładowaniu akumulatora
dokładnie, możesz go niby ładować a on zwyczajnie prądu z prostownika już nie przyjmuje- Spoty Kościerzyna
wysłałem Ci PR-y na @- [ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Józek kilka miesięcy piszesz o listwach z B6 więc jak teraz ktoś ma i podobno igła to bierz bo przecież tych listewek nie ma tak dużo jak z B7- Usunięcie DPF w A4 B8 2.0TDI - plusy i minusy
blutek wywal ten dpf odrazu- CHIP - możliwości
śmiało możesz CHIPować i nic się nie stanie. Tylko warunek: oddaj do dobrego tunera- Usunięcie DPF w A4 B8 2.0TDI - plusy i minusy
minusów poza ceną nie ma żadnych, uzbieraj kasy i zrób CHIPa przy okazji- [B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
poka zdjęcie tej wyrezanej lampy- B6 DIVISION
wyłączyć DPF u tunera, wypróżnić go i problem z głowy bo koszty mogą być ogormne. Możliwe, że wałek rozrządu już jest trochę starty- [B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
ej co to za symbole?? pomieszałeś cosik chyba- [B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
pewnie tak- [B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Rdzewek co tu taka cisza???- Miszcz'owskie....A4 B7 2,0 Tdi 140KM..fwd...avant...zenon...szyberek....itp
kierownica do zmiany bo jest póki jeszcze dobrze chodzi motor to pomyśl nad usunięciem DPF a przy okazji wymiany rozrządu załóż pompę oleju z 1.9- [A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
no moduł jest prawdopodobnie zamontowany na belce tylnego zderzaka.. o ile Twoja A6 ma go na wyposażeniu fabrycznym (moje A4 np. nie ma, niektóre inne mają - opcja) ale pomijając to czy on tam jest zapytam- czy od początku jak kupiłeś auto nie było tej tzw. palemki?- Wymiana kloszy
sam wymienisz, ściągasz te klipsy, nagrzewasz piekarnik do 200stopni wkładasz do niego lampę na minutkę i heja rozklejasz- Spoty Kościerzyna
bez tragedii, tak do 150 zeta manetka na allegro- Spoty Kościerzyna
nie w b7 nie ma kodów na climatronic'u musisz zmienić manetkę i zakodować aby mieć pełny FIS- Spoty Kościerzyna
nie, nigdzie do nie znajdziesz. Dostaniesz ten spis PRów ode mnie to go znajdziesz- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
ale masz sniegu jak zwykle baja ---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ---------- ej gdzie te foty - [B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.