Treść opublikowana przez antonio
-
Osłony podszybia
w std ich nie było przestali je montować seryjnie w 2004 roku
-
nawigacja jak odzyskac-sprawdzic?
to naprawde fart, że odzyskałeś auto ja pierdziu, chłopie co ty sobie myślałeś jak zobaczyłeś, że auta nie ma??? ja chyba bym sobie strzelił w łeb jakbym nie miał ubezpieczonego
-
nawigacja jak odzyskac-sprawdzic?
a kasa z AC? miałeś ubezpieczone auto?
-
Problem z Zapłonem 1.9 TDI
haha, kolejny przypadek leżący po stronie włącznika
-
nawigacja jak odzyskac-sprawdzic?
wesołych, obyś odzyskał jak najwięcej
- B7 Crew
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wesołych Świąt!!!
-
nawigacja jak odzyskac-sprawdzic?
tak.. druga opcja: jedziesz z papierami auta (ks. serwisowa, instrukcja z kodem od navi) o ile posiadasz, podłączas nawi z prostownika na stole i wbijasz kod. ta która ruszy z kodu to twoja
- B7 Crew
-
nawigacja jak odzyskac-sprawdzic?
po co ci deska? jak wystają kostki to podepniesz
- B7 Crew
- B7 Crew
-
nawigacja jak odzyskac-sprawdzic?
no to niech policjant weźmie nawi do łap i podjedzie z nią do ciebie podłączysz i sprawdzisz
-
[B7] Z belgii BRF 136 KM Rozrząd + ?
luzik
- B7 Crew
-
nawigacja jak odzyskac-sprawdzic?
poprzez podłączenie do auta powinna wystartować bez kodu
-
B6 DIVISION
ja też od wczoraj przeziębiony, gardło drapie i z giliona się sączy
-
[B7] Z belgii BRF 136 KM Rozrząd + ?
Bzdury pleciesz... wałki są jak w każdym 2.0TDI
-
Problem z Zapłonem 1.9 TDI
spróbuj odpalić na włączonych światłach. W pierwszych B6 problem z odpalaniem był też związany z uszkodzeniem wewnętrznym włącznika świateł.
-
korek wlewu oleju multitronic
N 10037105 8,97pln
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Dżozef znowu dla podtrzymania tematu wrzucasz zdjęcia? Muszę jakoś przekazać Twoim domownikom aby świsneli Ci baterie z kodaka
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
ważne, że się znalazł idę sobie wlać setę superowo mirek
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Pytanie do znawców a właściwie do chyba tylko do Bartka BPW/JZU 10.2006 czy soft tej skrzyni wymaga aktualizacji?
- B7 Crew
-
Zderzak przedni S-line , montaz zamiast zwykłego??
racja, halogeny też