Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antonio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez antonio

  1. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    wrc laguna ma falkeny
  2. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    B7 oryginalnie w quattro szedł 2.0TDI [bPW] i [bRD]
  3. no mój się np dzisiaj rozgrzał do 90st po 5 kilometrach
  4. to sprawdź, prawdopodobnie amortyzatory w sprzegiełku AMORTYZATORY Gumowe do Tarczy Sprzęgłowej Kompresorów NIPPONDENSO - Klimatyzacja Samochodowa , Klimatyzacja Części , Autoklima , Części do Sprężarek Klimatyzacji Sklep Laser-Sinex
  5. wymień termostat chłopie
  6. masz klimę na ECON czy na AUTO? ---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ---------- na ECON powinno mocniej Świerszczyć
  7. jestem pod wrażeniem gratuluję zaparcia w odbudowie tego egzemplarza
  8. myślę, że gumki w sprzęgiełku kompresora klimy
  9. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ok
  10. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to zapodasz mi info o wątku sprzedaży albo fotki na PW
  11. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ooooo to zapytamteraz inaczej: w jakim stanie ta kieptacka i ramka biegów
  12. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a jaka przednia kieptacka?
  13. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    na sprzedaż?
  14. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    To powiedz że chcesz taką jaką masz, czyli ori. tak trzeba będzie zrobić
  15. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    też mam zamiar wymienić czołówkę z ubezp. PZU i oni odsyłają do warsztatów NORDGLASS czyli lipa. Spróbuję ich podgadać o pilkingtona albo securita
  16. jop, będę pamiętał
  17. myślałem, że służbę masz
  18. nie chciałem publicznie pisać... ... też były
  19. był grill, kiełby, karkówa i pyfffko
  20. jo, właśnie wróciłem oprócz Ciebie i Alony byli wszyscy
  21. wladi kratki masz u Olka
  22. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    kupował ktoś aku MOLL na alle? musze kupić aku 72/74Ah który kupić bo jest kilka modeli? MOLL M3 PLUS K2 70 74 75 Ah 660A P+ TEST ADAC NR 1 (2771353564) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. MOLL KAMINA START 74AH 680A P+ MOKOTÓW GRATISY (2811857024) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. AKUMULATOR MOLL 74AH NAJTANIEJ WE WROCŁAWIU (2851926014) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. AKUMULATOR MOLL 74 Ah WARSZAWA !!! (2830067202) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a tutaj link do wszytskich produktów znalezionych na allegro Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  23. zobaczcie dwumasę z multi pewnie napierdzielała jak ch.. przy uruchamianiu rozgrzanego silnika
  24. pewnie moduł S bo pisze, że golas

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.