Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antonio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez antonio

  1. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    jop
  2. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ma ktoś z was zewnętrzne lusterka fotochromowe? szukam info dotyczących instalacji, podłączenia
  3. miejmy nadzieję, rano dam znać ---------- Post dopisany at 14:57 ---------- Poprzedni post napisany at 12:53 ---------- zrobiłem rozeznanie i sprawdziłem gdzie co siedzi: porównywałem tą instalację z instalacją mojej B7 wyposażonej w moduł High, włącznik z końc D, lusterkiem wewn. foto i czujnikiem deszczu/swiatła a więc: w 32pinowej kostce MCE jest brak: pin14 - sygnał z czujnika deszczu/światła (pin 3) fioletowo-żółty [sprawdzałem, pod czujnik jest podłączony ten kabelek, gdzie go chwycić aby go pociągnąć to kostki od MCE? Pin 21 – Przełącznik lewego światła mijania/drogowego (WY) [fioletowo/nebieski] u mnie w B7 jest - skąd dokąd ma iść ten kabelek? Pin 22 – Przełącznik lewego światła mijania/drogowego (WY) [fioletowo/zielony] u mnie w B7 jest - skąd dokąd ma iść ten kabelek?? Pin 24 – Aktywacja trybu CLH z włącznika 0/1 (pin 7) (WE) [biały] - w tym aucie w kostce od DRL 7pin jest pusty Pin 29 – Aktywacja trybu automatycznych świateł do jazdy (z pinu 7 włącznika świateł) (WE) [niebieski] - to już pociągnąlem Pin 30 – Aktywacja świateł DLR z przełącznika 0/1 (pin 3) [WE] [niebiesko/czerwony] w tym aucie w kostce DRL pin3 zajęty jest przez szaro/żółty a oto porównanie kostek DRL z obu aut auto sprawne (moje) Pin 1 – x Pin 2 – x Pin 3 – aktywacja świateł DLR (połączenie z MCE, kostka 32-pin, 30) [niebiesko/czerwony] Pin 4 – iluminacja (połączenie z MCE, kostka 32-pin/18) [czarno/niebieski] Pin 5 – masa włącznika i iluminacji [brązowy] Pin 6 – x Pin 7 – aktywacja CLH (połączenie z MCE, kostka 32-pin/24) [biały] Pin 8 – [szaro/niebieski] i auto konflitowe Pin 1 – szaro/niebieski Pin 2 – szaro/fioletowy Pin 3 – szaro/żółty Pin 4 – x Pin 5 – masa włącznika i iluminacji [brązowy] Pin 6 – x Pin 7 – x Pin 8 – [szaro/niebieski] Help
  4. trzeba będzie jeżeli podmianka włącznika DRL/CLH nie pomoże ale wydaje mnie się, ze MCE w swoim B7 mam taki sam
  5. właśnie, nie pomyślałem o tym (ktoś podmienił ten przełącznik bo fabrycznie wg. ETKI powienien siedzieć taki jak u mnie czyli DRL/CLH)
  6. no nic, jutro trzeba będzie klęknąć przy tym ---------- Post dopisany at 18:19 ---------- Poprzedni post napisany at 18:01 ---------- Grzegorz a czy może ten błąd powodować założony włącznik od regulacji świateł zamiast prawidłowego DRL/CLH?
  7. Grześ, Domiś tutaj wrzuca PrtScn z etki moich luster
  8. włącznik podmieniłem ze swojej B7 i bez poprawy po odpaleniu światła też się chyba nie poziomują ale to sprawdzę jutro
  9. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pomocy.... http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/pomocy-galimatiasie-mce-problemy-252533/#post3143083
  10. Witajcie koledzy, mam mały problem, między innymi: Auto ma lusterko fotchrom wewnętrzne z czujnikiem deszczu i światła, ma też zewnętrzne lustra fotochromy oraz wg etki ma ori Bixy ale nie działają światła drogowe (pociągając manetkę włączają się św. mijania) druga sprawa: w moim B7 z czujnikiem deszczu i zmierzchu oraz wewnętrznym fotochromem na włączniku świeci się napis AUTO oraz dioda w lusterku a w wyżej wymienionym aucie nie. Te fotochromy chyba też nie działają Wrzucam PrtScr oraz loga błędów proszę o pomoc Adres 09: Centr.zesp.elektr. Plik etykiet: 8E0-907-279-8EC.lbl Oznaczenie elementu: 8E0 907 279 N Komponent i/lub wersja: int. Lastmodul ECE 0907 Kodowanie: 11021 Kod serwisu: WSC 65536 VCID: 3D7AD7AD370D86F00A3 2 - ilość znalezionych błędów. Oto one: 02071 - Lokalna magistrala danych 57-00 - Usterka w obwodzie elektrycznym 01800 - Przełącznik świateł (E1) 27-10 - Niezrozumiały sygnał - Sporadyczny oraz... Moduł Comf Adres 46: Moduł komfortu Plik etykiet: 8E0-959-433-MIN.lbl Oznaczenie elementu: 8E0 959 433 BP Komponent i/lub wersja: Komfortgerát T85 3332 Kodowanie: 07024 Kod serwisu: WSC 06325 Dodatkowe informacje: 8E1959801G Tőrsteuer.FS BRM 0706 Dodatkowe informacje: 8E1959802G Tőrsteuer.BF BRM 0706 VCID: 8004EE59807FAB18A15 3 - ilość znalezionych błędów. Oto one: 00955 - Kluczyk 1 35-10 - - - Sporadyczny 01331 - Sterownik drzwi kierowcy (J386) 80-10 - W jednoprzewodowym trybie pracy - Sporadyczny 01031 - Przełącznik w zamku drzwi; zamek centralny; strona kierowcy; otwórz 27-10 - Niezrozumiały sygnał - Sporadyczny
  11. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    no to już 4 osoby są ---------- Post dopisany at 16:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ---------- Pany warto to wziąć??? ŻARÓWKI XENON PHILIPS D1S 85410(4300K) LED GRATIS (2772682970) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  12. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ja jestem chętny na te adaptery
  13. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    przykre
  14. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kup ori bixy, adapter z kufateca i będziesz miał wszystko tak jak trzeba. Oczywiście musisz jeszcze pomyśleć a samopoziomowaniu i spryskach ale na początek to jest rozwiązanie. Jeszcze musisz sprawdzić jaki masz Moduł Centralnej Elektryki bo jak masz w wersji LOW to nie będziesz miał bixenonu. http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-b7-modul-centralnej-elektryki-wlacznik-swiatel-czujnik-swiatla-clh-138327/ oki, dzięki
  15. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panicze, jak ktoś nie ma ori bixów tylko zwykłe żyrandole to co trzeba do przeróbki aby to miało ręce i nogi i dobrze świeciło?? Lampy, przetwornice, żarniki, ???
  16. lekko szybki z przodu w czerń i będzie miodzio
  17. tak, tylko kody no chyba, że masz z pojemnościami i zastosowaniu w marce
  18. Witam, czy ma ktoś taki spis? Chodzi mi o wszystkie kody silników grupy VAG które były produkowane w okresie 2005-2008 i miały filtr DPF?
  19. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    jakbyście mieli zamiar zamawiać to proszę o info o takim zamiarze na PW
  20. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ile?
  21. no ja takich nie szukam więc mi to lotto ale jak znajdziecie to mogę wam załatwić numerki tych znaczków:wink:
  22. nieeee popatrz na moją fotkę i znajdziesz go pod osłoną silnika ( nad turbiną)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.