Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antonio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez antonio

  1. poprawiłbym synchronizację wałka rozrzadu
  2. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    LZ9Y był
  3. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    dzięki tomasz
  4. Wiesiu, kiera nie z tej mańki
  5. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    nieee, ja mam już dawno zrobione ---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ---------- ziomki a ile są warte takie aluski, stan igła
  6. tutaj macie padline z pakietem ex Oferta - Audi Q7 - AUDI Q7 3.0 TDI 245 KM W WERSJI EXCLUSIVE S-LINE. AUDI PO LIFTINGU. WYPOSAŻENIE MAX. ALU 21 CALI. 8 STOPNIOWY AUTOMAT. poproście VIN i sprawdzimy numerki tych znaczków
  7. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ma ktoś zbędne tylne lampy od Avanta pożyczyć?
  8. szkoda, że silnik kupiasty
  9. jak się nie uda tylne ćwiary ładujesz z b7, zakładasz gołe płaty drzwi i przednie błotniki + maska i wzmocnienie czołowe
  10. nie no chłopie, spawaj graty z B7
  11. Grześ pojutrze będzie 3 latka jak założyłeś temat o swojej A4 ja pi3rdole ale to był golas
  12. moja opinia nt. regeneracji jest taka (nie chodzi tu o Ciebie tylko o ten cały moduł wałków) - jeżeli się wysrało to wywalam i zakładam zestaw z 1.9 jeżeli sprzedają Ci się te twoje reperaturki to OK, przecież to Twój biznes
  13. Tomek jak z twardością tego Twojego imbusa?
  14. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  15. Przedni lewy błotnik ma inny odcień i bebe to wygląda... daj więcej fotek a dach oklej czarną folią
  16. pewnie po zatrzymaniu się studzili turbulum
  17. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    oooo racja
  18. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wladiego do komisji!!!!!!!!!! przeca to największy rezacz na polskim pypciu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.