Treść opublikowana przez antonio
-
Prosiłbym o analizę logów 1.9 116KM
ja wymyłem go benzyną
-
Prosiłbym o analizę logów 1.9 116KM
to jest EGR w BKE
-
Prosiłbym o analizę logów 1.9 116KM
poprawiłbym synchronizację wałka rozrzadu
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[B8 CAGA] czarny kot
Wiesiu, kiera nie z tej mańki
- B7 Crew
-
znaczek "AUDI EXCLUSIVE" z tapicerek przednich
tutaj macie padline z pakietem ex Oferta - Audi Q7 - AUDI Q7 3.0 TDI 245 KM W WERSJI EXCLUSIVE S-LINE. AUDI PO LIFTINGU. WYPOSAŻENIE MAX. ALU 21 CALI. 8 STOPNIOWY AUTOMAT. poproście VIN i sprawdzimy numerki tych znaczków
- B7 Crew
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
- Ati By gregor :)
szkoda, że silnik kupiasty- Ati By gregor :)
jak się nie uda tylne ćwiary ładujesz z b7, zakładasz gołe płaty drzwi i przednie błotniki + maska i wzmocnienie czołowe- Ati By gregor :)
nie no chłopie, spawaj graty z B7- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Grześ pojutrze będzie 3 latka jak założyłeś temat o swojej A4 ja pi3rdole ale to był golas- Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
moja opinia nt. regeneracji jest taka (nie chodzi tu o Ciebie tylko o ten cały moduł wałków) - jeżeli się wysrało to wywalam i zakładam zestaw z 1.9 jeżeli sprzedają Ci się te twoje reperaturki to OK, przecież to Twój biznes- Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Tomek jak z twardością tego Twojego imbusa?- B6 DIVISION
- [B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
Przedni lewy błotnik ma inny odcień i bebe to wygląda... daj więcej fotek a dach oklej czarną folią- [ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
thx- [ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
ładna ta B6 jaki masz kod lakieru?- Mój nowy nabytek A4 B6 zrobiona na S4 B7;)
no ładna jest- [B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!
pewnie po zatrzymaniu się studzili turbulum- [B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
fajny ten trup- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
wladiego do komisji!!!!!!!!!! przeca to największy rezacz na polskim pypciu - Ati By gregor :)