Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antonio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez antonio

  1. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    za późno, zamówiłem sobie L/T
  2. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    niestety
  3. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    no niestety nie, ratuje mnie chwilowa wymiana klamki i zamówienie nowego w aso
  4. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    chyba ciężko znaleźć pod kolor
  5. poka fotki z reanimacji włącznika, jaki efekt wyszedł
  6. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ok, muszę zamówić klamkę L/T z alle i spróbować przełożyć
  7. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    dzięki chłopaki, to ma być takie przejściowe kiedyś trzeba będzie odżałować i zamówić bębenek w ASO a jak wymienić klamkę? od wewnątrz jakoś? Bieniek zmieniałeś?
  8. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    wybiorę chyba ten niebieski ---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 16:57 ---------- pany jeszcze jedno, mam wyj...ną wkładkę w klamce (bębenek) zmieniał ktoś z was klamkę na taka bez wkładki? muszę mieć klamkę z lewy/przód z angola czy może być lewy tył od europejczyka?
  9. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    a druga sprawa, stolki zmontowałeś te adaptery do ledów w tablicę ?
  10. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Majstry na jaki kolor maluje się w tych czasach zaciski i jarzma? 8 lat temu malowałem na czerwono a teraz jakoś nie przemawia to za mną po niedzieli zabieram się za hamulce i będę miał wszystko rozebrane więc malnąłbym
  11. na temat rozmów o wszystkim i o niczym a zarazem modyfikacji itd. są tematy w tym dziale... http://a4-klub.pl/pasjonaci-168/
  12. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ten ostatni tłumik który ma te dwie końcówki, ale jak nie będzie to looz
  13. tak Bartek powracają ---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ---------- szukać sterownika o takim samym numerze tak?
  14. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chłopy, kto robił te plastiki z diosą do podświetlania kubka i wizytownika?
  15. Adres 15: Airbag Plik etykiet: 8E0-959-655-94.lbl Oznaczenie elementu: 8E0 959 655 G HW: 8E0 959 655 G Komponent i/lub wersja: Airbag 9.41 H11 3530 Kodowanie: 0033622 Kod serwisu: WSC 12345 123 12345 VCID: 3B7ED9B57A1988C0347 4 - ilość znalezionych błędów. Oto one: 00532 - napięcie zasilania 002 - Dolna wartość skrajna przekroczona - Sporadyczny Ramka zamrożona: Stan błędu: 00100010 Priorytet błędu: 2 Częstość błędu: 40 Wew.licznik błędów: 62 Przebieg: 148575 km Wskaźnik czasu: 0 01738 - Czujnik wypadku dla przedniej poduszki powietrznej; strona kierowcy (G283) 011 - Przerwa w obwodzie - Sporadyczny Ramka zamrożona: Stan błędu: 00101011 Priorytet błędu: 2 Częstość błędu: 6 Wew.licznik błędów: 62 Przebieg: 148575 km Wskaźnik czasu: 0 01221 - Czujnik wypadku bocznej poduszki powietrznej; strona kierowcy (G179) 011 - Przerwa w obwodzie - Sporadyczny Ramka zamrożona: Stan błędu: 00101011 Priorytet błędu: 2 Częstość błędu: 1 Wew.licznik błędów: 62 Przebieg: 148575 km Wskaźnik czasu: 0 00003 - Sterownik 014 - wadliwy - MIL zapalona Ramka zamrożona: Stan błędu: 11101110 Priorytet błędu: 1 Częstość błędu: 1 Przebieg: 148575 km Wskaźnik czasu: 0 auto odchudzone o poduchy tylnej kanapy, miało również kiedyś zdechłe aku i było odpalane z boostera. Co myślicie? ---------- Post dopisany 27-11-2012 at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2012 at 11:46 ---------- mógłby ktoś podesłac schemat inst. AIR-BAGów
  16. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ja mógłbym wziąć ostatni tłumik
  17. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    tak, dzięki
  18. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no mam zamiar bo będę zwalał boczek i wymieniał pokrętło od lusterek
  19. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    potrzebne na szybko, nie podniecaj się
  20. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chłopaki nie wiecie gdzie jest tematy wymiany przycisków od podnoszenia szyba na te z chromem?
  21. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    chłopaki nie wiecie gdzie jest tematy wymiany przycisków od podnoszenia szyba na te z chromem?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.