Treść opublikowana przez antonio
-
[ALL B6] Jakie springi założyć ?
HE, JESTEM NA CHOROBOWYM WIĘC SIĘ PRZYŁOŻYŁEM[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 14:10_________________________________________________Zawieszenie założone tutaj fotki http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_moja_a4_nowy_zawias_1be_foty_na_2_stronie-t37262.15.html
-
[ALL B5] Moja Niunia
cosik fota nie działa :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Witam. Kolejne A4 :)
ŁADNA, FAJNY KOLOREK
-
[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.
ŁADNIE ŁADNIE
-
[B6/S4 BBK] Moja kochana perełka
POTĘGA :oklaski:
-
[ALL B6] Moja czarnulka. 1.8 TURBO QUATTRO
Wnętrze naprawde ciekawe, szkoda że nie kubełki ale luz przeciez w takich tez da sie siedzieć moim zdaniem przydałby sie chromik wokół szyb
-
[ALL B6] Jakie springi założyć ?
Dzisiaj zrobiłem pomiary autka na zawieszeniu 1BA i kupiłem 1BE od B7 sedan jutro wkładanie i wrzucenie fotek po zobaczymy jak to będzie
-
[ALL B6] Jakie springi założyć ?
dzisiaj zmierzyłem audi ale specjalnie nowego zdjęcia nie robiłem bo auto brudne jest więc naniosłem wymiary na zdjęcie poniżej na dzień dzisiejszy audi stoi na alu 15 195/65/15 więc jak bedzie 1BE to będzie zacnie, co??
-
[ALL B6] Jakie springi założyć ?
właśnie o tym czytałem, kurde może Boberek udzieli sie w tej sprawie nie chcę na darmo kasy wydac w dobie kryzysu
-
[ALL B6] Jakie springi założyć ?
_________________________________________________nie daleko mnie chłop ma zawiechę s-line od B7 2.0 TDi do opchnięcia numery na przednich amortyzatorach 8E0 413 031DF na tylnych 8E0 513 035T czy to będzie dobre??
-
[ALL B6] Jakie springi założyć ?
aha i jeszcze jedno - obnizyc przód i tył o tyle samo?? czy różnie??
-
[ALL B6] Które felgi do mojej fury?
3
-
[ALL B6] Jakie springi założyć ?
EWENTUALNIE PODPOWIEDZCIE GDZIE KUPIC SPRĘŻYNKI
-
[ALL B6] Jakie springi założyć ?
Witajcie, jestem tu od jakiegoś czasu ale się zabardzo nie udzielałem i nie jestem zabardzo oczytany więc pomóżcie koledzy Jakie springi założyć do felg 18 calowych do mojej Audi którą przedstawiam na zdjęciu. 1.9 TDI [AWX] 2001 rok Teraz są 17 calowe ale mam zamiar je sprzedać i pod 18 chciałbym troszke ją opuścić. Z góry dziękuje za pomoc kliknijcie w zdjęcie to sie powiększy ;P
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema maniacy, mam nadzieję, że na tym portalu wspólnie rozwiążemy nie jeden problem