Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antonio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez antonio

  1. HE, JESTEM NA CHOROBOWYM WIĘC SIĘ PRZYŁOŻYŁEM[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 14:10_________________________________________________Zawieszenie założone tutaj fotki http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_moja_a4_nowy_zawias_1be_foty_na_2_stronie-t37262.15.html
  2. cosik fota nie działa :gwizdanie:
  3. ŁADNA, FAJNY KOLOREK
  4. POTĘGA :oklaski:
  5. Wnętrze naprawde ciekawe, szkoda że nie kubełki ale luz przeciez w takich tez da sie siedzieć moim zdaniem przydałby sie chromik wokół szyb
  6. Dzisiaj zrobiłem pomiary autka na zawieszeniu 1BA i kupiłem 1BE od B7 sedan jutro wkładanie i wrzucenie fotek po zobaczymy jak to będzie
  7. dzisiaj zmierzyłem audi ale specjalnie nowego zdjęcia nie robiłem bo auto brudne jest więc naniosłem wymiary na zdjęcie poniżej na dzień dzisiejszy audi stoi na alu 15 195/65/15 więc jak bedzie 1BE to będzie zacnie, co??
  8. właśnie o tym czytałem, kurde może Boberek udzieli sie w tej sprawie nie chcę na darmo kasy wydac w dobie kryzysu
  9. _________________________________________________nie daleko mnie chłop ma zawiechę s-line od B7 2.0 TDi do opchnięcia numery na przednich amortyzatorach 8E0 413 031DF na tylnych 8E0 513 035T czy to będzie dobre??
  10. aha i jeszcze jedno - obnizyc przód i tył o tyle samo?? czy różnie??
  11. EWENTUALNIE PODPOWIEDZCIE GDZIE KUPIC SPRĘŻYNKI
  12. Witajcie, jestem tu od jakiegoś czasu ale się zabardzo nie udzielałem i nie jestem zabardzo oczytany więc pomóżcie koledzy Jakie springi założyć do felg 18 calowych do mojej Audi którą przedstawiam na zdjęciu. 1.9 TDI [AWX] 2001 rok Teraz są 17 calowe ale mam zamiar je sprzedać i pod 18 chciałbym troszke ją opuścić. Z góry dziękuje za pomoc kliknijcie w zdjęcie to sie powiększy ;P
  13. Siema maniacy, mam nadzieję, że na tym portalu wspólnie rozwiążemy nie jeden problem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.