Treść opublikowana przez antonio
-
[B6 AWX] Wymiana rozrządu
ja też mam ten kod w AWX-ie ale będę zmieniał około 90.000 przebiegu i na niektórych stronach wyczytałem, że jest to "drązek zmiany biegów" - skrzynia manual hmmm i co teraz na esploatacji nie oszczędzaj bo jak coś się stanie to koszty napraw się pomnożą
-
[B7 BLB] Metaliczny dźwięk przy odpalaniu silnika
wymień filtr i olej i zobaczymy a wiesz kiedy ostatnio był zmieniany?
-
[B6 AVF] Przegrzewanie silnika i brak ogrzewania
moim zdaniem pompa wody, niby nie duży przebieg po rozrządzie ale pompa wody mogła być felerna
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
nie zrobisz przed montażem a jak znienisz manetkę i dołożysz czujnik płynu od spryskiwaczy i przeprogramujesz to będziesz miał wszytkie opcje przeczytaj dokładnie wątek (to sie nazywa dopiero lenistwo 15 stron wątku i juz się czytac nie chce) :gwizdanie: pozdro
-
[ALL B6] Jakie wybrać zawieszenie ?
ja znalazłem na allegro (ale sprzedawał to klubowicz alvaro) z amorami zapłaciłem 650 PLN-ów ale cena może sie kształtowac od około 400 PLN-ów za same sprężyny do około 1000 PLN-ów razem z amorkami pozdro
-
[B7 BLB] Nagły komunikat braku ciśnienia oleju podczas jazdy - OIL PRESSURE
- [B7 BLB] Nagły komunikat braku ciśnienia oleju podczas jazdy - OIL PRESSURE
ten numer 045 906 433 A to nadajnik impulsów tak wyczytałem w etce- [B7 BLB] Nagły komunikat braku ciśnienia oleju podczas jazdy - OIL PRESSURE
trochę za późno ale jak obiecałem to poszukałem BLB z a4 zaś BKD z A3 niby to samo- [ALL B6] Spalanie w wyświetlaczu miedzy zegarami czy da sie zrobic ?
było o tym już- [ALL B6] Jakie wybrać zawieszenie ?
załóż 1BE (S-Line -20mm) Ja miałem 1BA (tzn. standardowe) a teraz pod 18" zmieniłem na 1BE Jak chcesz zobaczyć jak wyszło to zobacz w moim profilu "moja A4" pozdro- [ALL B6] Czy radio Concert czyta MP3 ?
jak chcesz mp3 do ori radia to kup coś takiego http://www.allegro.pl/show_item.php?item=588525946 :gwizdanie:- [B6 AVF] Kopcenie z rury po zmianie biegu, podczas przyspieszania
tez mi sie tak wydaje- [B6 AVF] Kopcenie z rury po zmianie biegu, podczas przyspieszania
skoro miałeś go podpiętego pod vag'a to wrzuc logi- [ALL TDI PD] Problemy z pracą silnika po deszczu/myjni, Check i ESP, Kręci się wentylator chłodnicy po zgaszeniu auta, Auto gaśnie po deszczu/myjni...
ja nie mam jednej śruby od pokrywy ECU bo przy wizycie u elektryka wpadła w błotnik. Wiecie czy da sie taką śrubę zamówić?- [B5 AFN] Po wymianie wahaczy coś lekko puka
a czy dobrze wszystko podokręcał??- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wbijaj chłopie, ja tez jeszcze nie byłem ale to z braku czasu w środę 1.IV raczej powinienem być- [B5 ADR] Moja plebania:)
naprawde zadbana zmiana grila potrzebna od zaraz- [B6 AWX] Stuk z tyłu przy ruszaniu
qrde gumy wymienione ale może cos jest słabo dokręcone- [B6 AVF] Kopcenie z rury po zmianie biegu, podczas przyspieszania
- Strefa Śmiechu
Rozmawiają dwaj koledzy: - No i jak się skończyła twoja awantura z teściową? - pyta jeden. - Aaa! Przyszła do mnie na kolanach! - Tak? No i co powiedziała? - Wyłaź spod łóżka, ty tchórzu!- [ALL B5] Moja ślicznotka
cytuje: mam 1.8T i wcale nie myślę, że przez to jestem wielki. a nam sie wydaje że chyba jednak TAK- Strefa Śmiechu
Do celi wchodzi nowy więzień. Współwięzień pyta: - Słuchaj, ile dostałeś? - Piętnaście lat. - A za co? - Za pomoc medyczną... - Jak to, za pomoc medyczną? - No tak. Teściowa miała krwotok z nosa, a ja jej założyłem opaskę uciskową na szyję.- [B5 ADP] Nr bagnetu oleju
masz załatwione- [ALL B7] Mój nowy nabytek:) Audi A4 2.0TFSI
w amerykańskich wersjach nie ma kubełków z przodu - no i Ty ich nie masz- [ALL B7] Prośba o sprawdzenie w ETCE
nie wiem czy dobrze sprawdziłem bo mam etkę od 3 dni - [B7 BLB] Nagły komunikat braku ciśnienia oleju podczas jazdy - OIL PRESSURE