Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Wymiana rozrządu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam , kolega prosil a zeby zapytac kiedy wymienia sie poraz pierwszy rozrzad w 1.9tdi 130hp , kolega twierdzi ze przy przebiegu 120 tys???? czy to oby nie za wiele ???

Opublikowano

mi w servisie wymienili przy 115 razem z pompa

Opublikowano

no powiem ci szczerze że sam chyba bym nie ciągnął do tych cyferek ;p

Osobiście zmieniałem po 80 tys.

Ale każdy jest kowalem swojego losu heh :D:cool1:

Opublikowano

Nie wiem, jak w przypadku motorowni 1.9.

Przy 2.5 TDI producent zaleca wymianę co 120 000.

U sibie wymieniłem przy 113 000.

Opublikowano

z tego co dsobie przypominam to na początku prodkucji dla silników AVB/AWX/AVF wymiana rozrządu zalacana była po 90 tysiącach. Później zmieniło się to na 120 tysięcy ale głowy nie dam kiedy i z jakiego powodu. Nie wiem czy przypadkiem nie z powodu wyeliminowania hydronapinacza w nowszych motorach ale to tylko moje przypuszczenia.

Opublikowano

Producent zaleca wymianę przy 120 tys. ale w "polskich" warunkach to raczej 90-100 tys.

Lepiej nie czekać do ostatniej chwili z wymianą i zrobić to wcześniej :cool1:

Opublikowano

Producent zaleca wymianę przy 120 tys. ale w "polskich" warunkach to raczej 90-100 tys.

Lepiej nie czekać do ostatniej chwili z wymianą i zrobić to wcześniej :cool1:

to racja... ale u mnie niemiaszki wymieniali przy 139tyś :naughty:

Opublikowano

Producent zaleca wymianę przy 120 tys. ale w "polskich" warunkach to raczej 90-100 tys.

Lepiej nie czekać do ostatniej chwili z wymianą i zrobić to wcześniej :cool1:

to racja... ale u mnie niemiaszki wymieniali przy 139tyś :naughty:

No tak, ale ich w razie czego stać na wydatki, gdyby się coś wydarzyło :polew:

Opublikowano

Producent zaleca wymianę przy 120 tys.

Zarówno w silnikach AVF i AWX Audi wyraźnie zaznacza wymianę rozrządu przy 90tys km.

Opublikowano

Producent zaleca wymianę przy 120 tys.

Zarówno w silnikach AVF i AWX Audi wyraźnie zaznacza wymianę rozrządu przy 90tys km.

Dokładnie, ostatnio przerabiałem temat w ASO - co 90 tys , Niemcy tak samo podchodzą do tematu :wink4:

Opublikowano

Producent zaleca wymianę przy 120 tys.

Zarówno w silnikach AVF i AWX Audi wyraźnie zaznacza wymianę rozrządu przy 90tys km.

Dokładnie, ostatnio przerabiałem temat w ASO - co 90 tys , Niemcy tak samo podchodzą do tematu :wink4:

Dowiadywałem się w ASO Austrii,Niemiec i Polski.Silnik AVF 2003 model na 2004 wymiana przy 120tys. :mysli: w swoim będę wymieniał przy 115tys.

Opublikowano

u mnie w Niemcowni było robione przy 90tys i polskie ASO stwierdziło że co 90tys - także nie wiem skąd te rozbieżności :mysli:

_________________________________________________

ferdek77 u Świtonia tak Tobie powiedzieli :?:

Opublikowano

Tak podałem im vin i tak mi powiedzieli w ASO Audi w Lubinie

Opublikowano

Tak w ASO Audi w Lubinie

No to jaja jakieś, u mnie sprawdzali z nr VIN i po 90tys powiedzieli, a auto również z 2003r :co:

Opublikowano

W kodach mam OG1-przwdłużenie okresu przeglądu może dlatego :mysli:

Opublikowano

Powinieneś wymienić rozrząd po 90 tysiącach i będziesz miał spokój :good: po co czekać nie wiadomo jak długo i kusić los :hi:

Opublikowano

W kodach mam OG1-przwdłużenie okresu przeglądu może dlatego :mysli:

mam ten sam kod, ale spotkałem się z dwiema jego interpretacjami: tą Twoją oraz że jest to manualna skrzynia biegów

Opublikowano

ja też mam ten kod w AWX-ie ale będę zmieniał około 90.000 przebiegu

i na niektórych stronach wyczytałem, że jest to "drązek zmiany biegów" - skrzynia manual

hmmm i co teraz :mysli:

na esploatacji nie oszczędzaj bo jak coś się stanie to koszty napraw się pomnożą

Opublikowano

Koledzy, ten temat był już wałkowany kilkukrotnie...http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_wymiana_rozrzadu-t13499.0.html

Osobiście w moim AVF'ie mam na blacie 107 kkm i nie mam zamiaru jechac na wmianę przed 120kkm. Skoro faszyści tyle podają to niema sensu sie z nimi sprzeczac.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Koledzy, ten temat był już wałkowany kilkukrotnie...http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_wymiana_rozrzadu-t13499.0.html

Osobiście w moim AVF'ie mam na blacie 107 kkm i nie mam zamiaru jechac na wmianę przed 120kkm. Skoro faszyści tyle podają to niema sensu sie z nimi sprzeczac.

Pozdrawiam.

Nie podają właśnie tyle :gwizdanie: , ale rób jak uważasz, moim zdaniem to żadna oszczędność

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.