Treść opublikowana przez waskiq
-
Drgania przy przyspieszaniu
Odswiezam temat... do wymiany tego lozyska potrzeba wyjmowac skrzynie? Wiem ze idze tam lozysko stozkowe tylko zastanawia mnie jak je sie wymienia. Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Drgania przy przyspieszaniu
Odswiezam temat... do wymiany Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Czy cieknie olej ze skrzyni biegów czy płyn chłodniczy?
Plyn bedzie bedzie słodki [emoji3] Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Drgania przy przyspieszaniu
Luz wydaje mi sie ze jest tylko na tym kielichu tym mocowaniu ... to jest przykrecone imbusem 6 probowalem to dokrecac ale bez skutku Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Drgania przy przyspieszaniu
Tak Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Drgania przy przyspieszaniu
Witam po wymianie polosi zaczela mi drgac prawa strona . Myslalem ze polos znowu walnieta wiec wyciagnelem ja okazala sie dobra. Ale wykrylem luz na mocowaniu polosi od strony skrzyni. Co to jest to sie jakos wymienia ? Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Przeguby wewnetrzne 1.9 avf
Mam pytanko przeguby wewnetrzne wymienia sie wraz z pol osia czy mozna wymienic tylko same przeguby. Jakiej firmy polecacie ? Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Kierunkowskazy
Mozna vagiem zwiekszyc ilosc powtorzem migniecia kierunkowskazu ? Chodzi mi o lekkie nacisniecie. Teraz mam 3 po lekkim nacisnieciu chcialbym zwiekszyc te ilosc. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
Ja mialem oba problemy. Czynnik z uklady uciekal przez piny w czujniku ... przy kupowaniu czujnika kup tez ten fioletowy oring bo w zestawie z czujnikiem za 75 euro go nie bylo (kosztuje 0.40 centow ) Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Klimatyzacja nie chłodzi, nabita, silniczki naprawione, brak błędów w VAG.
500 ? Hmmn ja dobijalem w sobote i koles wyczytal ze wchodzi 630 g . Mam b6 z 2002 reku 1.9 avf . A czynnik mi uciekal przez czujnik wysokiego cisnienia ten pod lampa. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
Adaptacja a test wyjsc to to samo ? Jak nie to jak wykonac adaptacje ?
-
Lusterko zew od lewe
Witam chcialem zakupic lusterko zew prawe od anglika. Moje pytanie jest jakas roznica ? Mam wersje europejska I czy bedzie ono pasowac ? Mocowanie kostki itp...
-
Uszczelka pod komputerem
W serwisie nie sprzedaja samej uszczelki tylko z obudowa. Koszt takiej imprezy 180 zl . Silikon tanszy [emoji14]
-
Uszczelka pod komputerem
A powiedz mi odpinales wszystkie kostki I wyciagales ten komputer ? Bo troche malo miejsca tam jest a silikonowalem juz w zeszlym roku ale od mrozu chyba cos popekalo I teraz chcialem te uszczelke zmienic.
-
Uszczelka pod komputerem
Jaki ma numer uszczelka ktora znajduje sie pod skrzynka gdzie jest komputer obok silniczka wycieraczek . Chodzi mi oto ze ta uszczelka jest przerwana I leje mi sie woda do srodka .
-
Nie działaja wycieraczki
Jestem wlasnie po wymianie tego modulu. Problem z wycieraczkami znikl. Co do kodowania modulu nic przynim nie robilem poprostu go wymienilem i tyle. Wszystko dziala , zbieg okolicznosci czy kolega QaDo mial na mysli jakis inny modul?
-
Nie działaja wycieraczki
po wymianie tego modulu trzeba go jakos kodowac komputerem ?
-
Nie działaja wycieraczki
a co to jest to MCE????????????????????????
-
[B6 AVF] Przepalające się żarówki h7
IRO mozesz podac jakis przyklad bo wymienialem juz na philipsy bosha i osram a one raczej do tanich wedlug mnie nie naleza i wymienialem tez parami... na jakie ty wymieniles?
-
[B6 AVF] Przepalające się żarówki h7
mam samochod od jakichs 2 lat a4 z 2002roku i wymienilem juz jakichs 8 kompletow zarowek , srednio zarowki przepalaja mi sie co jakies 3 miesiace . Probowalem roznych zarowek od philipsa bosha osram itp najdluzszy okres dzialania 3 miechy... W serwisie rozkladaja rece bo niby wszystko ok troche to denerwujace bo za kazdym razem wyciagam lampe zeby zmienic zarowke.... oczywiscie mam na mysli zarowke h7 swiatel mijania.
-
[ALL B6] Felgi 17 cali na dziwnych oponach 205x50x17
eMeM dozuc jeszcze roznice w stopniu zuzycia bierznika roznice cisnienia i sie zbierze taka wartosc ktora moze wywolywac problem z absm... producent nie wspomina o takich kombinacjach w wysokosci opon... bo jest to niebezpieczne i tyle koniec
-
[ALL B6] Felgi 17 cali na dziwnych oponach 205x50x17
caly czas pisze o rozmiarze 205/50/17 a 225/45/17 i co z tego wykresu wynika ? powiedz mi jakie audi standardowo wychodzi z taka rozniac opon??? ty caly czas piszesz ze taka roznica nie ma znaczenia a ja wiem ze ma znaczenie bo mialem taki sam problem... czepiasz sie literowek to troche zalosne ... DIBO takie samochody o ktorych ty piszesz juz fabrycznie wychodza z taka roznica prawda? my tu caly czas poruszamy kwestie zwykleych a4 czy golfa 4 a te samochody przynajmnniej ja nie slyszalem zeby wychodzily z takimi roznymi rozmiarami opon...(przod tyl)
-
[ALL B6] Felgi 17 cali na dziwnych oponach 205x50x17
jaki koles z ciebie jak ci mowilem idz i pogadaj z kims kto sie tym zajmuje i ci wyjasni w czym moze byc problem bo ja juz nie wiem jak prosciej dotrzec do ciebie ... mowie ci czlowieku ze w golfie mialem taka roznice opon i na autostradzie przy wiekszej predkosci wyskoczyl mi bad absu ... pojechalem do wulkanizatora i wszystko wyjasnil ze nie zaklada sie opon o roznej wyskosci... w przeciwienstwie do ciebie poinformowalem sie osob ktore sie tym zajmuja i nie rozmawialem tylko z jedna osoba o tym i kazdy powiedzial to samo ... wiec stary wyjdz z domu wsiadz na swoj rower i podjedz do jakiegos dorego mechanika albo wulkanizatora i pogadaj znim ... pozniej wroc i przepros i bedzie po sprawie a nie zocaj sie jak jakis jelen jesli pojecia nie masz o sprawie... [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 13:25_________________________________________________diablo usiluje wyjasnic temu kolesiowi ze w mk4 w tych granicach sie nie miesci a on nie dopuszcza takiej mozliwosci...
-
[ALL B6] Felgi 17 cali na dziwnych oponach 205x50x17
a ty czlowieku wiesz ze obowd kola nie zmieni sie tylko o 2 mm (chyba ze uwas w szkole inaczej matematyki ucza) moze wyjdz do ludzi i pogadaj z jakims dobrym wulkanizatorem to ci wszystko wyjasni a nie wyczytasz cos na internecie i tak powtarzasz ... moze u ciebie w rowerze jest inaczej ale w samochodzie roznica wielkosci kol przod i tyl robi roznice
-
[ALL B6] Felgi 17 cali na dziwnych oponach 205x50x17
bish - kopt oczym gadka hmmm jak bys pomyslal troche to bys wiedzial o czym gadka o tym ze kolo wieksze bedzie wolniej sie obracac niz mniejsze i roznica predkosci moze powodowac blad w roznych samochodach moze byc rozna tolerancja tego bledu ... ale nie wmawiaj innym ze to nie ma znaczenia... i ja mam sie podszkolic ??? zanim cos takiego napiszesz zastanow sie