Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

XelisT

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, głupie pytanie, ale ile halogenów idzie na 1 lampę ? jest osobna żarówka od świateł długich i krótkich ?
  2. Samochód naprawiony, tak jak myślałem, chodziło o tą rolkę, jest to sprzęgiełko alternatora, może komuś przyda się kiedyś taka informacja.
  3. Witam, mam problem z silnikiem, ostatnio zaczęło coś dziwnie stukać pod maską, wydaje mi się, że to rolka (zdjęcie niżej) i widać jak rolka się trzęsie (na wideo niestety tego nie widać), po dodaniu gazu przestaje stukać, może ktoś wie o co chodzi ? Na dole zdjęcie i film.
  4. Wymontowałem przez pomyłkę czujnik temperatury paliwa ? ale udało się znaleźć prawidłowy czujnik i już po wymianie. Dzięki za pomoc.
  5. Wywaliło mi błąd tego czujnika. Co do lokalizacji są sprzeczne informacje na jednym forum znalazłem, że znajduje się pod obudową filtra powietrza, a na innym tak jak Ty mówisz. Idę pogrzebać przy samochodzie, może znajdę.
  6. nie ma się co kłócić co do paska pk i napinacza już wiem. Mam też problem z wymiana czujnika temperatury płynu chłodzącego. szukałem u nas na forum i na zagranicznym, podobno czujnik ten miał się znajdować pod obudowa filtra powietrza, zdjąłem to obudowę i nie mogę zlokalizować tego czujnika
  7. Jak na razie to Ty się spinasz cwaniaczku, poradzilibyśmy sobie bez ciebie i Twojego bezsensownego komentarza.
  8. Super, dzięki wielki za pomoc a powiedz mi jeszcze, czy w razie gdyby się okazało, że do wymiany jest też napinacz to da radę go zamontować bez rozbierania przodu ? Czy już lepiej dołożyć te 100zł i wymienić od razu napinacz przy okazji wymiany rozrządu ?
  9. Piszczało z 10 sekund, zacząłem nagrywać jak skończyło, żeby nie przeszkadzało ? A więc od czego zacząć wymianę ? Przy okazji zaznaczę, że będę wymieniał też rozrząd.
  10. nie bardzo się znam. Tak to wygląda.
  11. Faktycznie przy skręcaniu do oporu słychać lekkie piski, od czego najlepiej zacząć wymianę ?
  12. Witam, problem jest taki, że po odpaleniu silnika pasek od alternatora głośno piszczy, po 1-2 minutach przestaje jak silnik się trochę nagrzeje. Z tego co zauważyłem pasek jest trochę luźny, czy można go w jakiś sposób napiąć / naciągnąć ? Piszczenie nasila się gdy jest zimno na dworze. [ Silnik AWX ]
  13. Mógłbym spróbować zrobić to sam, tylko zastanawiam się czy idzie to zrobić bez ściągania pasa przedniego i intercoolera. Tak to wygląda jak ściągnie się zderzak. YouTube ( i czy przy wymianie ucieknie czynnik ? ) A co do tego, że zapchana chłodnica to powiedział to po podłączeniu urządzenia do odgrzybiania robi się duże ciśnienie (coś takiego, mnie akurat nie było przy tym, więc mówię co przekazała mi dziewczyna, a mogła coś pomieszać jak to kobiety )

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.