Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

waskiq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. waskiq obserwuje zawartość Audi A4 B6/B7
  2. Odswiezam temat... do wymiany tego lozyska potrzeba wyjmowac skrzynie? Wiem ze idze tam lozysko stozkowe tylko zastanawia mnie jak je sie wymienia. Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  3. Odswiezam temat... do wymiany Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  4. Plyn bedzie bedzie słodki [emoji3] Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  5. Luz wydaje mi sie ze jest tylko na tym kielichu tym mocowaniu ... to jest przykrecone imbusem 6 probowalem to dokrecac ale bez skutku Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  6. Tak Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  7. Witam po wymianie polosi zaczela mi drgac prawa strona . Myslalem ze polos znowu walnieta wiec wyciagnelem ja okazala sie dobra. Ale wykrylem luz na mocowaniu polosi od strony skrzyni. Co to jest to sie jakos wymienia ? Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  8. Mam pytanko przeguby wewnetrzne wymienia sie wraz z pol osia czy mozna wymienic tylko same przeguby. Jakiej firmy polecacie ? Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  9. Mozna vagiem zwiekszyc ilosc powtorzem migniecia kierunkowskazu ? Chodzi mi o lekkie nacisniecie. Teraz mam 3 po lekkim nacisnieciu chcialbym zwiekszyc te ilosc. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  10. Ja mialem oba problemy. Czynnik z uklady uciekal przez piny w czujniku ... przy kupowaniu czujnika kup tez ten fioletowy oring bo w zestawie z czujnikiem za 75 euro go nie bylo (kosztuje 0.40 centow ) Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  11. 500 ? Hmmn ja dobijalem w sobote i koles wyczytal ze wchodzi 630 g . Mam b6 z 2002 reku 1.9 avf . A czynnik mi uciekal przez czujnik wysokiego cisnienia ten pod lampa. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  12. Adaptacja a test wyjsc to to samo ? Jak nie to jak wykonac adaptacje ?
  13. waskiq opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam chcialem zakupic lusterko zew prawe od anglika. Moje pytanie jest jakas roznica ? Mam wersje europejska I czy bedzie ono pasowac ? Mocowanie kostki itp...
  14. waskiq odpowiedział(a) na waskiq temat w Audi A4 B6
    W serwisie nie sprzedaja samej uszczelki tylko z obudowa. Koszt takiej imprezy 180 zl . Silikon tanszy [emoji14]
  15. waskiq odpowiedział(a) na waskiq temat w Audi A4 B6
    A powiedz mi odpinales wszystkie kostki I wyciagales ten komputer ? Bo troche malo miejsca tam jest a silikonowalem juz w zeszlym roku ale od mrozu chyba cos popekalo I teraz chcialem te uszczelke zmienic.
  16. waskiq opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Jaki ma numer uszczelka ktora znajduje sie pod skrzynka gdzie jest komputer obok silniczka wycieraczek . Chodzi mi oto ze ta uszczelka jest przerwana I leje mi sie woda do srodka .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.