-
waskiq obserwuje zawartość Audi A4 B6/B7
-
Drgania przy przyspieszaniu
Odswiezam temat... do wymiany tego lozyska potrzeba wyjmowac skrzynie? Wiem ze idze tam lozysko stozkowe tylko zastanawia mnie jak je sie wymienia. Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Drgania przy przyspieszaniu
Odswiezam temat... do wymiany Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Czy cieknie olej ze skrzyni biegów czy płyn chłodniczy?
Plyn bedzie bedzie słodki [emoji3] Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Drgania przy przyspieszaniu
Luz wydaje mi sie ze jest tylko na tym kielichu tym mocowaniu ... to jest przykrecone imbusem 6 probowalem to dokrecac ale bez skutku Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Drgania przy przyspieszaniu
Tak Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Drgania przy przyspieszaniu
Witam po wymianie polosi zaczela mi drgac prawa strona . Myslalem ze polos znowu walnieta wiec wyciagnelem ja okazala sie dobra. Ale wykrylem luz na mocowaniu polosi od strony skrzyni. Co to jest to sie jakos wymienia ? Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Przeguby wewnetrzne 1.9 avf
Mam pytanko przeguby wewnetrzne wymienia sie wraz z pol osia czy mozna wymienic tylko same przeguby. Jakiej firmy polecacie ? Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Kierunkowskazy
Mozna vagiem zwiekszyc ilosc powtorzem migniecia kierunkowskazu ? Chodzi mi o lekkie nacisniecie. Teraz mam 3 po lekkim nacisnieciu chcialbym zwiekszyc te ilosc. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
Ja mialem oba problemy. Czynnik z uklady uciekal przez piny w czujniku ... przy kupowaniu czujnika kup tez ten fioletowy oring bo w zestawie z czujnikiem za 75 euro go nie bylo (kosztuje 0.40 centow ) Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Klimatyzacja nie chłodzi, nabita, silniczki naprawione, brak błędów w VAG.
500 ? Hmmn ja dobijalem w sobote i koles wyczytal ze wchodzi 630 g . Mam b6 z 2002 reku 1.9 avf . A czynnik mi uciekal przez czujnik wysokiego cisnienia ten pod lampa. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
waskiq obserwuje zawartość Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
-
Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
Adaptacja a test wyjsc to to samo ? Jak nie to jak wykonac adaptacje ?
-
Lusterko zew od lewe
Witam chcialem zakupic lusterko zew prawe od anglika. Moje pytanie jest jakas roznica ? Mam wersje europejska I czy bedzie ono pasowac ? Mocowanie kostki itp...
-
Uszczelka pod komputerem
W serwisie nie sprzedaja samej uszczelki tylko z obudowa. Koszt takiej imprezy 180 zl . Silikon tanszy [emoji14]
-
Uszczelka pod komputerem
A powiedz mi odpinales wszystkie kostki I wyciagales ten komputer ? Bo troche malo miejsca tam jest a silikonowalem juz w zeszlym roku ale od mrozu chyba cos popekalo I teraz chcialem te uszczelke zmienic.
-
Uszczelka pod komputerem
Jaki ma numer uszczelka ktora znajduje sie pod skrzynka gdzie jest komputer obok silniczka wycieraczek . Chodzi mi oto ze ta uszczelka jest przerwana I leje mi sie woda do srodka .
waskiq
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta