Treść opublikowana przez TOM77
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
klocki hamulcowe
Witam FDS4908
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na pokładzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kolego co tak agresywnie wchodzisz w temat, pytanie nie było do Ciebie?? Ja pier..... co tu się dzieje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cześć, Dawno tu nie zaglądałem, minęło już trochę czasu kiedy byłem ostatni raz na spocie. Starsi klubowicze dobrze mnie kojarzą, za dobrych czasów nie było wtorku, żebym odpuścił spot. Chciałem przypomnieć o swojej działalności i mieć do Was prośbę o wysyłanie zapytań dotyczących części do Waszych furek. Obecnie mogę zaproponować naprawdę super ceny, nie zależy mi marży.. Chcę po prostu robić to co lubię najbardziej, mieć stały kontakt z ludźmi, by nie myśleć o tym co mi się przytrafiło.. Kilka osób wie mniej więcej o czym mówię.. Także podsyłajcie zapytania a ja postaram się zrobić dobrą ofertę. Oczywiście mogę dostarczyć części na spota (jeśli będzie) lub w umówione wcześniej miejsce. Pozdrawiam Tomek
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Jest to tani set, ale nie polecam takiego zestawu. W Oplu 60 KM to się sprawdzi, ale nie w Twoim aucie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Części firmy NTY z jakiego kraju?
NTY to produkt z Chin, sprzedajemy tego sporo ze względu na cenę. Niestety jakość słaba i mamy sporo reklamacji.
-
Cewka Japońskej firmy NTY macie jakieś opinie skąd to jest?
Potwierdzam to średniej jakości części produkowane przez ",małe rączki". Sprzedajemy sporo tego produktu ze względu na niską cenę, ale sporo jest reklamacji co by to nie było, zacisk, cewki, podnośniki szyb oraz wszelakiego rodzaju elektronika.. Także nie polecam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Tylne zawieszenie w Audi A4 B6
Witaj, zacznij od sprawdzenia ewentualnie wymiany łączników stabilizatora, bo to one najczęściej w pierwszej kolejności padają. Nie jest to jakiś duży koszt, bo Lem to wydatek około 70 zł.
-
regeneracja pompy wspomagania pilnie poszukiwane w-wa i okolice
Polecam się, jak coś to pw
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum - Nowicjusz - wątek powitalny