TOM77

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM77

1. Dokładnie jest tak jak piszesz, w sumie jak u większości sprzedawców. Zapomniałem o tym istotnym szczególe
  2. Dokładnie mam ofercie wiele akumulatorów, ale nie wysyłam. Lepiej kupić coś lokalnie, przy zakupie na par. trzeba oddać stary.
  3. W dniach 21-30 lipca przebywam na urlopie. Zapraszam po tym terminie. Pozdrawiam
  4. Postanowiliśmy po małej przerwie wrócić do asortymentu Master Sport- co nas do tego skłoniło. Poprawa jakości produktu, elastyczne warunki gwarancji i przede wszystkich jeszcze lepsza cena. Zapraszam!!! Dla 10 pierwszych kupujących specjalna cena oraz miły upominek.
  5. WITAM WSZYSTKICH (po małej przerwie) Po kilkunastu latach owocnej współpracy przyszedł czas na zmiany, na jeszcze lepsze warunki handlowe, dodatkowe rabaty dla stałych wieloletnich odbiorców, elastyczne formy płatności oraz bardzo poszerzony asortyment. Podjęliśmy między innymi współpracę z dużą zagraniczną firmą posiadającą zregenerowane turbosprężarki wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. Firma ta zaopatruje głównie wymagający rynek niemiecki, co świadczy o wykonaniu i dobrych parametrach turbin nie odbiegających oryginałom. Przykładowe ceny zaczynają się od 900 PLN do najbardziej niegdyś popularnego silnika 1,9 TDI AWX, AVF czy 1100 zł stosowanej jako zwiększenie mocy znanej turbiny od silnika BRD, (ceny oczywiście po zwrocie starej sprężarki) To tylko przykłady, oferta jest bardzo bogata w asortyment i naprawdę przystępna cenowo- pytajcie w pw lub mailowo. Zapraszam!!!!!!!
  6. Super wyprzedaż preparatów Datacol; Przy zakupie 3 szt. czwarty gratis, także zgadujcie na zakupy w kilka osób i cena wyjdzie dużo bardziej atrakcyjna. Ilość sztuk ograniczona. Aktualna cena 78 zł, wysyłka po wpłacie na konto gratis, pobranie 12 zł
  7. Kolego co tak agresywnie wchodzisz w temat, pytanie nie było do Ciebie?? Ja pier..... co tu się dzieje
  8. Cześć, Dawno tu nie zaglądałem, minęło już trochę czasu kiedy byłem ostatni raz na spocie. Starsi klubowicze dobrze mnie kojarzą, za dobrych czasów nie było wtorku, żebym odpuścił spot. Chciałem przypomnieć o swojej działalności i mieć do Was prośbę o wysyłanie zapytań dotyczących części do Waszych furek. Obecnie mogę zaproponować naprawdę super ceny, nie zależy mi marży.. Chcę po prostu robić to co lubię najbardziej, mieć stały kontakt z ludźmi, by nie myśleć o tym co mi się przytrafiło.. Kilka osób wie mniej więcej o czym mówię.. Także podsyłajcie zapytania a ja postaram się zrobić dobrą ofertę. Oczywiście mogę dostarczyć części na spota (jeśli będzie) lub w umówione wcześniej miejsce. Pozdrawiam Tomek
  9. Jest to tani set, ale nie polecam takiego zestawu. W Oplu 60 KM to się sprawdzi, ale nie w Twoim aucie.
  10. Wysłane pw, aktualnie mamy promocję przy zakupie hamulcy TRW, zmywacz i zapach samochodowy gratis