Popieram zamiana mechanika i jedna podstawowa zasada nie oszczędzaj na częściach do rozrządu, bo to tylko pozorna oszczędność :gwizdanie:.Na pierwszy rzut oka elementy mogą wydawać się ok, a za parę tys. mogą być problemy i to poważne
Tylko Rogal nikt więcej, polecam bardzoooooo :th:
Autko po programie jeździ znakomicie :>
Witek to wielki profesjonalista, podchodzi do auta jak do swojego.
Poza tym bardzo miły gość!!!!
Jak będzie wykresik to wkleję.
Jeszcze raz wielkie dzięki Witek
Od niedawna śmigam audi a4 1,9 tdi 130KM w avancie z 2003 roku.
Auto sprowadzone osobiście z Helmutowa, już po wizycie u Witka, zasuwa teraz jak należy.
Duże pochwały dla Rogala, profesjonalista jakich mało.
Jak mi prześle wykres to wkleję.
Pozdrawiam wszystkich.
Tomek