Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM77

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM77

  1. Tak, jest to główny objaw kończącego się sprzęgła (zużytej tarczy).
  2. Numer katalogowy Beru do Twojego modelu to GN 855(O 100 226 227) także pasować na pewno będą
  3. Nie wszystkie wahacze w B6 są takie same jak w B5, chodzi tu przede wszystkim o dolne, poza tym też zależy to od rodzaju napędu i silnika. Amorki też są inne. Pzdr.
  4. W modelach z silnikami AJM z 2001 roku na ogół czujniki były, ale oczywiście możesz to sprawdzić tak jak pisał adadur
  5. U mnie, jak też u wielu osób, z którymi na ten temat rozmawiałem(chodzi mi głównie o AVF-y) niestety po programie za jakiś czas zaczęło się "ślizgać" sprzęgło. Po wymianie kpl. sprzęgła i dwumasa Luka problem ustępował, ale czy pomoże to na długo-zobaczymy Ja mam nadzieję, że tak i że wcześniejsze zużycie sprzęgła wynikało z przebiegu, a nie z wgrania czipsa :gwizdanie: Łukaszr co o tym myślisz.
  6. TOM77 odpowiedział(a) na Emil temat w Audi A4 B5
    Absolutnie Sachs nie produkował nigdy wahaczy do Audi, uważam, że mechanik miał raczej na myśli amortyzatory, bo te rzeczywiście były na pierwszy montaż. Co do wahaczy to wiadomo, iż najlepszy będzie Lemforder.
  7. Dobrej firmy przegub to np. Lobro, tak jak pisał Przemo koszt około 150 zł
  8. Koszt sprzęgła do AVF-a, czyli 6-biegowej skrzyni to około 750 zł za Sachsa plus koło dwumasowe Luka jakieś 1250 zł, niestety nie jest to mało, ale masz dobrego sponsora, czyli męża a od kiedy to przy wymianie sprzęgła dwumas się wymienia może docisk? to rozumiem, ale dwumas... To, że podałem opcjonalnie koło dwumasowe to nie znaczy, iż zawsze trzeba je wymieniać, choć wiem z doświadczenia, że często tak właśnie jest. Przecież są to elementy ze sobą współpracujące. Natomiast koszt samego sprzęgła do AWX np. z firmy Luk to 450 zł. Wcześniej piszać o AVF sugerowałem się opisem auta
  9. Niestety nie napiszę nic nowego , ale wahacze firmy Kraft to słaba jakość, wiem coś o tym, ponieważ znajomni z branży, którzy je sprzedawali mówili mi, że w większości przypadków klienci nie byli zadowoleni z tego produktu. Chyba lepiej będzie zainwestować w coś lepszego, ale to moja sugestia, Ty zrobisz jak uważasz. Pzdr
  10. Koszt sprzęgła do AVF-a, czyli 6-biegowej skrzyni to około 750 zł za Sachsa plus koło dwumasowe Luka jakieś 1250 zł, niestety nie jest to mało, ale masz dobrego sponsora, czyli męża
  11. TOM77 odpowiedział(a) na bobek80081 temat w Audi A4 B6
    Dokładnie
  12. Furka super , czekamy na wykresik
  13. Samych tłoczków nie dostaniesz, tylko kpl. zaciski i nie są to już teraz jakieś duże koszty
  14. TOM77 odpowiedział(a) na Miiikus temat w 1.9TDI
    Rzadko się zdarza, aby przy takim przebiegu silnik nie brał oleju, także nie ma powodu do zmartwień
  15. Vw Polo zdecydowanie lub ostatecznie Corsa, oba autka tanie w utrzymaniu. Francuzy jak dla mnie są zbyt awaryjne :gwizdanie:
  16. Autko niezłe, kolor słuszny, może tylko chromów brakuje, ale to kwestia gustu ogólnie
  17. Zgadza się, ale może u kolegi jest już śnieg
  18. Tak jak kolega wcześniej pisał Lemforder albo Febi, no chyba, że masz ograniczony fundusz :gwizdanie: to załóż coś tańszego np. MS, ale to tylko pozorna oszczędność
  19. TOM77 odpowiedział(a) na mirazm temat w Audi A4 B5
    Koszt takiego akumulatora to około 200 zł i to już dobrej firmy. Być może jest on w Twoim przypadku tylko rozładowany, tym bardziej jak wspominałeś " trochę się elektryką pobawiłem" a jakiś tam pobór prądu na pewno nastąpił i samochód stał przez tydzien nie odpalany. Spróbuj go doładować na prostowniku i zobaczysz co będzie, może to pomóc, jeśli nie to czeka Cię zakup nowego. Pzdr
  20. TOM77 odpowiedział(a) na tomczap temat w Audi A4 B5
    Bez wcześniejszego zrobienia logów to wróżenie z fusów, przyczyn może być mnóstwo :gwizdanie:
  21. Jeśli wymieniasz cały to bedzie ok Wiadomo najlepszy był G12 np FEBI, ale możesz go spokojnie zalać, skoro nie masz innego.
  22. A możesz podać nazwę tego płynu?
  23. Nie ma możliwości wstawienia tarcz wentylowanych zamiast pełnych, chyba że wymienisz zaciski, ale to już dodatkowe koszty :gwizdanie:
  24. Zdecydowanie SKF może i kosztuje więcej, ale naprawdę warto.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.