Treść opublikowana przez TOM77
-
[ALL B5] Jak poznać czy żarnik jest przepalony ?
Dokładnie tak na ogół jest. A jaki to zestaw jest? Coś przyzwoitego czy jakiś "chińczyk"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ten najdłuższy z całej stawki
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
No tak tam spocik Michał? Będzie też za tydzień, to może zawitam :gwizdanie: Będę akurat w okolicy to zwiększę frekwencję
-
[B5 AFN] Co myślicie o wahaczach Febi ?
mogą być ori ze znaczkiem audi ale produkcja pewnie z przed 2005 rokiem zlezałe gdzies na magazynie i dlatego takie tanie Pewnie tak właśnie jest, w takie okazje trudno uwierzyć...
-
[B5 AFN] Co myślicie o wahaczach Febi ?
Skąd taka niska cena Te wahacze to na pewno Lemforder? Ja mam bezpośrednio z fabryki i cena dużo wyższa :gwizdanie: No chyba, że to jakieś zestawy z Chin
-
[B5 AFN] Wahacze - co o tym myślicie ?
Widać na zdjęciach, że rok produkcji 2008 pozd Na zdjęciach to tak W realu to już troszkę inaczej wygląda :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Wahacze - co o tym myślicie ?
Wahacze są z roku produkcji 2006, bynajmniej tak mówi sprzedawca :gwizdanie: Z tego co mi wiadomo to jeden z naszych kolegów już kiedyś kupił te wahacze, co było później to może sam się już wypowie...
-
[B6 AWX] ESP czasem się wyłącza
Miałem podobne objawy i po wymianie czujnika stopu wszystko wróciło do normy, także kolega chyba ma rację. No chyba, że to inna przyczyna
-
[B5 1Z] co wymienic by zlikwidowac drgania silnika
a takie z allegro za 60-70zł bedą dobre i powiedz mi jeszcze co to jest odbijak bo znalazłem tez na allegro. Chodzi pewnie o poduszkę przednią, czyli tzw. odbój gumowy
-
[B5 1Z] co wymienic by zlikwidowac drgania silnika
Spróbuj zacząć od wymiany poduszek silnika prawej i lewej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zgadza się, a tak między nami to meczyk w wykonaniu Naszych super
-
[B5 AJM] Czy można jeździć kilka dni bez sterownika AIRBAG ?
Dokładnie, ale nie przewidujmy tak czarnych scenariuszy
-
[B5 ADP] Wyrwane sitko
Możesz poszukać używki przepływomierza z nieuszkodzoną obudową i przerzucić sam wkład, ale czy warto się bawić To już zależy od Ciebie :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Wymiana rozrządu
Zgadzam się w zupełności, że trzeba to wymieniać, ale tak naprawdę czy to jest element rozrządu. Jest to część osprzętu tak jak pasek alternatora czy klimy
-
[B6 AWX] Wymiana rozrządu
Dokładnie to już poważne ryzyko przy takim przebiegu bez wymiany rozrządu. Co do elementów rozrządu w tym silniku podstawa to pasek,napinacz, rolka kierunkowa,pompa wody oraz ewentualnie tłumik drgań paska rozrządu, wychodzi 5 , a 6-sty to...
-
[B5 1Z] Czy to drogo za wymiane paska i napinacza ?
tylko pamietaj zebys odwiedził jakiś porządny zakład a nie jakiś partaczy Jeśli chcesz to mogę podać Ci kilka namiarów na dobre warsztaty w W-wie i w bardzo przystępnej cenie. Części też uda się załatwić taniej, jak coś :gwizdanie: Pozdrawiam
-
[B5 1Z] Rozbite zawieszenie
Dokładnie, zrób to jak najszybciej tylko możliwe, chyba nie chcesz mieć kolejnych wydatków
-
[ALL B5] Czy trzeba wymieniać poduszki amortyzatorów tylnych ?
Dobry będzie zestaw ochronny z firmy Sachs Problemu z kupnem raczej nie powinno być
-
Drodzy klubowicze, potrzebuję kilku głosów ;-)
Proszę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
U Ciebie katalogowo jest 530 mm z obu stron jak u większości posiadaczy B5 A jakie chcesz te wycieraczki sobie kupić, to może pomogę :gwizdanie:
-
[B5 ADR] czy jest róźnica w przegubach ?
z tego wynika że najlepiej po vin.... ,chyba że coś z tego masła maślanego źle zrozumiałem?? Kolega może trochę to zagmatwał, ale potwierdzę, że nie ma różnicy. Przeguby są takie same, zarówno w manualnej jak i automatycznej skrzyni biegów. Podam przykładowy nr zamiennika Lobro kpl. przegubu zewnętrznego 301955, takiego możesz szukać Pozdrawiam
-
[B5 AKN] Pojawia się komunikat: bremsbelag verschlissen
Jeśli to żołte kółko w nawiasach to komp pokazyje informację o kończących się klockach hamulcowych. Ile przejedziesz to trudno powiedzieć, to zależy od stylu jazdy, czy jeździsz głównie w mieście, czy trasa. Ja zmieniłem swoje po jakiś 2 tys. od zapalenia kontrolki i jeszcze trochę okładziny zostało , ale bez przesady
-
[B5 ABC] Lewa strona niżej, a prawa wyżej
Spotkałem się ostatnio z takim przypadkiem, jeden z kolegów w swoim B5 ma podobnie. Nie wiem, ale może być coś nie tak ze sprężynami
-
[B5 ADR] Czy ten kod jest oryginalny czy zamiennik?
W zasadzie jest to numer oryginału :gwizdanie: wahaczy dolnych przednich. Są to raczej Ori wahacze, ale któż to może wiedzieć, musiałbym go zobaczyć, na odległość nie da się stwierdzić :gwizdanie:
-
[ALL] Wskazówka montażowa rolki napinającej w silniku 2.5TDI VAG
Dokładnie zgadza się