Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM77

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM77

  1. Dokładnie tak na ogół jest. A jaki to zestaw jest? Coś przyzwoitego czy jakiś "chińczyk"
  2. Ten najdłuższy z całej stawki
  3. No tak tam spocik Michał? Będzie też za tydzień, to może zawitam :gwizdanie: Będę akurat w okolicy to zwiększę frekwencję
  4. mogą być ori ze znaczkiem audi ale produkcja pewnie z przed 2005 rokiem zlezałe gdzies na magazynie i dlatego takie tanie Pewnie tak właśnie jest, w takie okazje trudno uwierzyć...
  5. Skąd taka niska cena Te wahacze to na pewno Lemforder? Ja mam bezpośrednio z fabryki i cena dużo wyższa :gwizdanie: No chyba, że to jakieś zestawy z Chin
  6. Widać na zdjęciach, że rok produkcji 2008 pozd Na zdjęciach to tak W realu to już troszkę inaczej wygląda :gwizdanie:
  7. Wahacze są z roku produkcji 2006, bynajmniej tak mówi sprzedawca :gwizdanie: Z tego co mi wiadomo to jeden z naszych kolegów już kiedyś kupił te wahacze, co było później to może sam się już wypowie...
  8. Miałem podobne objawy i po wymianie czujnika stopu wszystko wróciło do normy, także kolega chyba ma rację. No chyba, że to inna przyczyna
  9. a takie z allegro za 60-70zł bedą dobre i powiedz mi jeszcze co to jest odbijak bo znalazłem tez na allegro. Chodzi pewnie o poduszkę przednią, czyli tzw. odbój gumowy
  10. Spróbuj zacząć od wymiany poduszek silnika prawej i lewej
  11. Zgadza się, a tak między nami to meczyk w wykonaniu Naszych super
  12. Dokładnie, ale nie przewidujmy tak czarnych scenariuszy
  13. TOM77 odpowiedział(a) na Guwer temat w Audi A4 B5
    Możesz poszukać używki przepływomierza z nieuszkodzoną obudową i przerzucić sam wkład, ale czy warto się bawić To już zależy od Ciebie :gwizdanie:
  14. TOM77 odpowiedział(a) na skipy temat w 1.9TDI
    Zgadzam się w zupełności, że trzeba to wymieniać, ale tak naprawdę czy to jest element rozrządu. Jest to część osprzętu tak jak pasek alternatora czy klimy
  15. TOM77 odpowiedział(a) na skipy temat w 1.9TDI
    Dokładnie to już poważne ryzyko przy takim przebiegu bez wymiany rozrządu. Co do elementów rozrządu w tym silniku podstawa to pasek,napinacz, rolka kierunkowa,pompa wody oraz ewentualnie tłumik drgań paska rozrządu, wychodzi 5 , a 6-sty to...
  16. tylko pamietaj zebys odwiedził jakiś porządny zakład a nie jakiś partaczy Jeśli chcesz to mogę podać Ci kilka namiarów na dobre warsztaty w W-wie i w bardzo przystępnej cenie. Części też uda się załatwić taniej, jak coś :gwizdanie: Pozdrawiam
  17. Dokładnie, zrób to jak najszybciej tylko możliwe, chyba nie chcesz mieć kolejnych wydatków
  18. Dobry będzie zestaw ochronny z firmy Sachs Problemu z kupnem raczej nie powinno być
  19. U Ciebie katalogowo jest 530 mm z obu stron jak u większości posiadaczy B5 A jakie chcesz te wycieraczki sobie kupić, to może pomogę :gwizdanie:
  20. z tego wynika że najlepiej po vin.... ,chyba że coś z tego masła maślanego źle zrozumiałem?? Kolega może trochę to zagmatwał, ale potwierdzę, że nie ma różnicy. Przeguby są takie same, zarówno w manualnej jak i automatycznej skrzyni biegów. Podam przykładowy nr zamiennika Lobro kpl. przegubu zewnętrznego 301955, takiego możesz szukać Pozdrawiam
  21. Jeśli to żołte kółko w nawiasach to komp pokazyje informację o kończących się klockach hamulcowych. Ile przejedziesz to trudno powiedzieć, to zależy od stylu jazdy, czy jeździsz głównie w mieście, czy trasa. Ja zmieniłem swoje po jakiś 2 tys. od zapalenia kontrolki i jeszcze trochę okładziny zostało , ale bez przesady
  22. Spotkałem się ostatnio z takim przypadkiem, jeden z kolegów w swoim B5 ma podobnie. Nie wiem, ale może być coś nie tak ze sprężynami
  23. W zasadzie jest to numer oryginału :gwizdanie: wahaczy dolnych przednich. Są to raczej Ori wahacze, ale któż to może wiedzieć, musiałbym go zobaczyć, na odległość nie da się stwierdzić :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.