Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

srokett

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. ave, dzięki jeszcze raz za "luknięcie" mojego podupadłego wozu na ostatnim spocie. założyłem prawie nówkę wycmokany aku i d*pa. odpaliłem i wszystko było ok, ale po paru godzinach już był rozładowany. smrodliwa sprawa. do zobaczenia na jakimś spociaku
  2. ave, dopiszcie mnie na jutro.
  3. no mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja wpaść kiedyś na konsumpcję frytki jakowejś. lubieżnej konsumpcji fryteczek życzę
  4. witam, chciałbym ze swoim sprzętem podjechać na spota jutro. z racji tego, że pierwszy raz mam małe pytanko - czy ktoś będzie w stanie pomóc mi przy skasowaniu inspekcji. pojawia się komunikat "SERVICE IN 5700" i lekko mnie to dżaźni
  5. srokett odpowiedział(a) na srokett temat w 2.5TDI
    witam ponownie. rozmawiałem z gościem i sens jego wypowiedzi mniej więcej mieści się w zakresie mojego opisu całej sytuacji. pytałem go o szczegóły, ale jak usłyszałem, że nie ma sensu wyszorować silnika i najpierw tak sprawdzić i dopiero potem ferować wyroki rozmowa szybko się skończyła. szkoda, bo już kilka razy z jego usług korzystałem i byłem bardzo zadowolony. w każdym razie samochód pojechał do innego kolesia, pułap cenowy radykalnie się zmniejszył i rozmowa była dużo bardziej merytoryczna. dzięki wielkie za pomoc. temat na szczęście zamknięty
  6. srokett odpowiedział(a) na srokett temat w 2.5TDI
    patrząc po śladach na zdjęciu to raczej od strony kierowcy
  7. srokett odpowiedział(a) na srokett temat w 2.5TDI
    co do mycia - próbowałem kiedyś wymyć 'flaki' no i przyznam, że ciężko było i całego go nie domyłem, ale abstrahując od wspomnianego 'fachowca' nasuwa mi się inne pytanie - czy lepiej znaleźć wyciek i wymienić uszczelkę a po kilkuset kilometrach szukać źródła ew. następnego wycieku? - dostałem ememesem fotkę śladów wycieku i faktycznie garaż jest nieźle zawalony. co do mechanika - samochód zabieram!
  8. srokett opublikował(a) temat w 2.5TDI
    witam. dowiedziałem się, że mam spory wyciek oleju, mechanik nie jest w stanie powiedzieć skąd dokładnie i powiedział, że silnik do wyjęcia i uszczelni go całego i wówczas da mi gwarancję, że później nie będzie żadnych z tym problemów. ta zabawa ma mnie skrobnąć ponad 3 tys. może brzmi ta informacja zbyt ogólnie, ale tylko tyle wiem na chwilę obecną, bo pracuję daleko od domu i samochodu. poradźcie coś proszę, bo powietrze ze mnie zeszło na tą wieść. pozdrawiam
  9. witam po odpaleniu samochodu pojawia się kółko w nawiasach. na forum a6 wyczytałem, że to klocki. możecie to potwierdzić i ile mogę jeszcze z tym błędem jeździć?
  10. witam. mam mały problem. otóż mam akumulator 12V 68Ah a obecnie nie mam go komu sprzedać i nie mam również potrzeby zakładać go do auta. czy zatem jak będę go przechowywał przez jakiś czas to nic się z nim inie stanie? był założony do samochodu 1 raz. byłbym wdzięczny za rady. pozdrawiam
  11. witam. macie moze namiary na kogoś w okolicach zawiercia, do kogo mógłbym się się udać w sprawie diagnostyki vag? ewentualnie mógłby być ktoś z górnego śląska lub okolic częstochowy. będe wdzięczny za informacje. pozdrawiam
  12. witam. mam małe pytanko. w sytuacji, gdy telefonicznie ustalono z ubezpieczycielem warunki umowy (link4) i przesłano polisę za pobraniem z kwotą składki ubezpieczenia, któej to niestety nie mogłem odebrać, a osoba odpowiedzialna za wycenę samochodu nie dokonała tego - czy ubezpieczenie jest zawarte? macie może jakieś linki do przepisów regulujących te kwestie? wyniki poszukiwań przeze mnie dokonanych niestety są mizerne. byłbym wdzięczny za jakiekolwiek informacje w tej materii. pozdrawiam
  13. Łukasz, a tak na prawdę mieszkam w małej dziurze pod Zawierciem, ale któż by to znał zakupiłem A4, 2,5 TDI. Od dawna polowałem, ale raczej na taki ze słabszym motorem. Po powrocie z Komisu 2 tyg. w warsztacie i czekam co jeszcze poprzedni właściciel mi zgotował pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.