Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM77

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM77

  1. Dużo było już na ten temat. Bez wątpienia SKF lub EVR, FAG. Poza tym to nie pasuje jak pisał kolega wcześniej..
  2. :D Świetne pytanie, świetne miejsce na takie pytania :doh1: No właśnie Przemo :gwizdanie: A kolegę proszę by pisał na pw
  3. Laski pod remizą pogryzły mu błotnik zew zlości i nasikały do chłodnicy Ragga, Ty to zawsze sobie jaja robisz z poważnych rzeczy
  4. TOM77 odpowiedział(a) na Johanus temat w 1.9TDI
    Może lepiej niech już tak zostanie... Zalej go Motulem i będzie ok
  5. Założenie może i słuszne, ale nie do końca... Nie wszystkich stać zawsze na takie operacje, poza tym to co występuje parami(są wyjątki) nie trzeba od razu wymieniać na nowe. Co do końcówek to owszem jak najbardziej popieram
  6. Zamienny nr Sachsa, czyli to co jest w OE jest taki; 557 839 (Advantage zawieszenie obniżane), ewentualnie nr Monroe E2043. Po tych numerach możesz szukać
  7. ja mam 149 000km Ja podobnie, ale ile ma w rzeczywistości to trudno powiedzieć Kiedyś ktoś mi to sprawdzał i twierdzi, że nie dużo cofnięty, ale mam pewne wątlipowści :gwizdanie:
  8. Właśnie tak jest jak kolega pisze, chyba mechanik chce Cię trochę naciągnąć na koszty :gwizdanie:
  9. marhiw TOM77 - ma zamienniki Lobro po ok. 150 Teraz trochę więcej, niestety przez wysokie Euro Ale nie jest to jakaś ogromna różnica :gwizdanie:
  10. No jestem ciekaw efektu, bo właśnie dosyć często słyszałem opinie, że H7 dobrze jest wymieniać parami
  11. No na pewno to produkcja skośnookich :> :gwizdanie: Też myślę, że może być to przetwornica..
  12. I pewnie długo jeszcze nie będzie... Wbrew temu co twierdzą czasami zagorzali przeciwnicy tej firmy, jest ona ok
  13. U nas chłopaki wszystkie bystre
  14. na następny spot zabieram stragan
  15. Panowie ja was wszystkich kojarzę, a wy nie możecie Przecież bardzo wyróżniam się się z tłumu :polew:
  16. Są ok, dużo ich sprzedaję i nie ma większych problemów
  17. Hmm, jak mam to rozumieć? TOM77, Ty to jesteś ten co miałeś pasek na spodniach i przyjechałeś takim srebrnym paździochem..? :> Nie to nie ja
  18. Dzem dobry... a jakim mychach mówimy....bo jakąś młodą myszkę chętnie bym....
  19. To zależy jaka wersja zawieszenia, ale raczej tak. Napisz dokładnie od jakiego ewentualnie modelu to wtedy łatwiej będzie ustalić :gwizdanie:
  20. Jeśli chodzi o firmę Roadhouse to klocki w miarę się sprawują, tarcze nie wiem, bo nigdy nie sprzedawałem Z drugiej zaś strony za tą ceną to możesz nabyć już ATE a RH za sporo taniej :gwizdanie: Pzdr.
  21. Po pierwsze to ryzykowanie w zakupie używki sprzęgła i dwumasy jest dość spore, no chyba, że masz możliwość obejrzenia tego przed transakcją Po drugie czemu akurat używane, czy masz zamiar pojeździć jeszcze tym autem , czy to zabieg na krótką metę. Wiem, że przemawiają tu względy finansowe, ale przemyśl to jeszcze, żeby nie był to podwójny wydatek ;( Ostatnia sprawa, jeśli to sprzęgło jest od starszej 150-tki to raczej nie będzie pasować, ale jak pisał kolega wcześniej potrzebne będą dokładne dane samochodu, z którego pochodzi ten komplet.
  22. Końcówki są takie same jak w B5 jeśli nie masz zawieszenia sportowego. Drążki jak najbardziej tu występują, fakt że są krótsze od końcówek co może być mylące z resztą też są takie jak w B5. Polecam oczywiście Lemfordera, bo to przecież OE w tych autach. Przykładowe numery na te części: -końcówka drążka kier. LMI 25863 01 -drążek LMI 25571 01
  23. Chyba niestety masz do wymiany sprzęgło Po tym co piszesz raczej można to wywnioskować.
  24. TOM77 odpowiedział(a) na Lukaszxxx temat w Audi A4 B6/B7
    Nie zaszkodzi sprawdzić geometrię, bo tu może być przyczyna Twojego problemu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.