Treść opublikowana przez TOM77
-
[B5 ACK] Które łożysko będzie pasowało ?
Dużo było już na ten temat. Bez wątpienia SKF lub EVR, FAG. Poza tym to nie pasuje jak pisał kolega wcześniej..
-
[B5 AFN] Co myślicie o wahaczach Febi ?
:D Świetne pytanie, świetne miejsce na takie pytania :doh1: No właśnie Przemo :gwizdanie: A kolegę proszę by pisał na pw
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Laski pod remizą pogryzły mu błotnik zew zlości i nasikały do chłodnicy Ragga, Ty to zawsze sobie jaja robisz z poważnych rzeczy
-
[B5 AFN] Olej silnikowy
Może lepiej niech już tak zostanie... Zalej go Motulem i będzie ok
-
[B5 AFN] Końcówka drążka
Założenie może i słuszne, ale nie do końca... Nie wszystkich stać zawsze na takie operacje, poza tym to co występuje parami(są wyjątki) nie trzeba od razu wymieniać na nowe. Co do końcówek to owszem jak najbardziej popieram
-
[B5 AJM] Poda mi ktoś wiecej szczegółów na temat mojego zawieszenia?
Zamienny nr Sachsa, czyli to co jest w OE jest taki; 557 839 (Advantage zawieszenie obniżane), ewentualnie nr Monroe E2043. Po tych numerach możesz szukać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja mam 149 000km Ja podobnie, ale ile ma w rzeczywistości to trudno powiedzieć Kiedyś ktoś mi to sprawdzał i twierdzi, że nie dużo cofnięty, ale mam pewne wątlipowści :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Czy to możliwe ?
Właśnie tak jest jak kolega pisze, chyba mechanik chce Cię trochę naciągnąć na koszty :gwizdanie:
-
Jakie przeguby do Audi A4 B5 1.8 ADR?
marhiw TOM77 - ma zamienniki Lobro po ok. 150 Teraz trochę więcej, niestety przez wysokie Euro Ale nie jest to jakaś ogromna różnica :gwizdanie:
-
[ALL B6] Przepalająca żarówka H7
No jestem ciekaw efektu, bo właśnie dosyć często słyszałem opinie, że H7 dobrze jest wymieniać parami
-
[ALL B5] Jak poznać czy żarnik jest przepalony ?
No na pewno to produkcja skośnookich :> :gwizdanie: Też myślę, że może być to przetwornica..
-
[B5 AFN] Co myślicie o wahaczach Febi ?
I pewnie długo jeszcze nie będzie... Wbrew temu co twierdzą czasami zagorzali przeciwnicy tej firmy, jest ona ok
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
U nas chłopaki wszystkie bystre
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na następny spot zabieram stragan
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ok
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie ja was wszystkich kojarzę, a wy nie możecie Przecież bardzo wyróżniam się się z tłumu :polew:
-
[ALL B6] Końcówki drążków i drążki kierownicze
Są ok, dużo ich sprzedaję i nie ma większych problemów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmm, jak mam to rozumieć? TOM77, Ty to jesteś ten co miałeś pasek na spodniach i przyjechałeś takim srebrnym paździochem..? :> Nie to nie ja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzem dobry... a jakim mychach mówimy....bo jakąś młodą myszkę chętnie bym....
-
[B5 AFN] Amortyzatory i sprężyny - czy będą pasowały ?
To zależy jaka wersja zawieszenia, ale raczej tak. Napisz dokładnie od jakiego ewentualnie modelu to wtedy łatwiej będzie ustalić :gwizdanie:
-
[B5 AJL] Klocki i tarcze RH (Road House) - co to za firma ?
Jeśli chodzi o firmę Roadhouse to klocki w miarę się sprawują, tarcze nie wiem, bo nigdy nie sprzedawałem Z drugiej zaś strony za tą ceną to możesz nabyć już ATE a RH za sporo taniej :gwizdanie: Pzdr.
-
[B6 AYM] Czy sprzęgło+dwumas z A4 przed liftem pasuje do A4 po lifcie 2002r.
Po pierwsze to ryzykowanie w zakupie używki sprzęgła i dwumasy jest dość spore, no chyba, że masz możliwość obejrzenia tego przed transakcją Po drugie czemu akurat używane, czy masz zamiar pojeździć jeszcze tym autem , czy to zabieg na krótką metę. Wiem, że przemawiają tu względy finansowe, ale przemyśl to jeszcze, żeby nie był to podwójny wydatek ;( Ostatnia sprawa, jeśli to sprzęgło jest od starszej 150-tki to raczej nie będzie pasować, ale jak pisał kolega wcześniej potrzebne będą dokładne dane samochodu, z którego pochodzi ten komplet.
-
[ALL B6] Końcówki drążków i drążki kierownicze
Końcówki są takie same jak w B5 jeśli nie masz zawieszenia sportowego. Drążki jak najbardziej tu występują, fakt że są krótsze od końcówek co może być mylące z resztą też są takie jak w B5. Polecam oczywiście Lemfordera, bo to przecież OE w tych autach. Przykładowe numery na te części: -końcówka drążka kier. LMI 25863 01 -drążek LMI 25571 01
-
[B5 ADR] Zapowietrzona skrzynia biegów?
Chyba niestety masz do wymiany sprzęgło Po tym co piszesz raczej można to wywnioskować.
-
[ALL B6] Geometria
Nie zaszkodzi sprawdzić geometrię, bo tu może być przyczyna Twojego problemu