Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJL] Klocki i tarcze RH (Road House) - co to za firma ?


tommi88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!zabieram się do wymiany klocków i tarcz przód,sprzedawca polecił mi firme road house ze niby dobre.Czy ktoś wie coś na temat tych hamulcy i czy warto koszt 470zl?

Jeśli chodzi o firmę Roadhouse to klocki w miarę się sprawują, tarcze nie wiem, bo nigdy nie sprzedawałem :)

Z drugiej zaś strony za tą ceną to możesz nabyć już ATE :) a RH za sporo taniej :gwizdanie:

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki już kupione Ferodo.Pojezdzimy zobaczymy :)

jakie ferodo kupiłes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

nie wiem ile w tym prawdy, podobno TRW LUKAS i RH to jeden koncern produkcji układów hamulcowych, właśnie nabyłem zestaw tarcze + klocki Road House, napisze co z tego wyszło jak wymienię i pojeżdżę trochę. (koszt kompletu 400zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kupiłem klocki ferodo premier ,tarcze niestety albo stety też ferodo.Powoli zaczyna to jakoś hamować,póki co nic nie bije.

Z tego co wiem to lukas do mojego autka nie podchodzi mam system ate a to podobno różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłes tarcze Ferodo?

możesz podpowiedziec gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

nie wiem ile w tym prawdy, podobno TRW LUKAS i RH to jeden koncern produkcji układów hamulcowych, właśnie nabyłem zestaw tarcze + klocki Road House, napisze co z tego wyszło jak wymienię i pojeżdżę trochę. (koszt kompletu 400zł)

Na 99% tak właśnie jest, ale czy na pewno to nie dam sobie ręki uciąć.

Przedstawiciel RH na Polskę tak właśnie twierdzi... ale jak to mówią, dopóki nie zobaczę, to nie uwierzę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

nie wiem ile w tym prawdy, podobno TRW LUKAS i RH to jeden koncern produkcji układów hamulcowych, właśnie nabyłem zestaw tarcze + klocki Road House, napisze co z tego wyszło jak wymienię i pojeżdżę trochę. (koszt kompletu 400zł)

Witam, zgodnie z obietnicą piszę o efektach wymiany tarcz i klocków road house, nie obyło się bez problemów, oczywiście po wymianie wibracje przy hamowaniu nie ustąpiły!!! Przy okazji stwierdzono zużycie tarcz z tyłu, kupiłem tarcze road house do tyłu, klocki TRW, inny już mechanik powiedział, że to na 100% przednie tarcze są odpowiedzialne za wibracje, więc dokładnie je sprawdził urządzeniem pomiarowym, diagnoza KRZYWE TARCZE!!!! myślałem że zwariuje!!! Po ściągnięciu tarcz zauważył że piasty nie zostały dokładnie wyczyszczone, oczyścił je, ponownie założył tarcze i okazało się że odchyłki mieszczą się w granicach norm, teraz jest ok, hamulce brzytewki:) i brak jakichkolwiek wibracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

nie wiem ile w tym prawdy, podobno TRW LUKAS i RH to jeden koncern produkcji układów hamulcowych, właśnie nabyłem zestaw tarcze + klocki Road House, napisze co z tego wyszło jak wymienię i pojeżdżę trochę. (koszt kompletu 400zł)

Witam, zgodnie z obietnicą piszę o efektach wymiany tarcz i klocków road house, nie obyło się bez problemów, oczywiście po wymianie wibracje przy hamowaniu nie ustąpiły!!! Przy okazji stwierdzono zużycie tarcz z tyłu, kupiłem tarcze road house do tyłu, klocki TRW, inny już mechanik powiedział, że to na 100% przednie tarcze są odpowiedzialne za wibracje, więc dokładnie je sprawdził urządzeniem pomiarowym, diagnoza KRZYWE TARCZE!!!! myślałem że zwariuje!!! Po ściągnięciu tarcz zauważył że piasty nie zostały dokładnie wyczyszczone, oczyścił je, ponownie założył tarcze i okazało się że odchyłki mieszczą się w granicach norm, teraz jest ok, hamulce brzytewki:) i brak jakichkolwiek wibracji.

W większości przypadków przyczyną bicia nowych tarcz jest nie do końca właściwy montaż właśnie poprzez nieoczyszczenie piast.

Potem te bezpodstawne reklamacje :tongue4:

Dobrze, że w tym wypadku mechanik zauważył problem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hiszpańszczyzna, montuja do Renault-a

2-3 lata pojezdzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z firmą road house spotkałem się w momencie wymiany klocków i tarcz w służbowym Oplu Corsie C. Na tarcze nie mogłem narzekać, natomiast klocki hamulcowe juz po tygodniu zaczęły szurać ;/ dość mało przyjemne dźwięk coś w stylu tarcia dwóch kamieni o siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...