Treść opublikowana przez tommi88
-
[B5 ADR] Kontrolka ciśnienia oleju
Wiem że zdjęcie miski to nie takie "hop siup" sam robiłem ale trzeba to zrobić.
-
[B5 ADR] Kontrolka ciśnienia oleju
Ja miałem dokładnie to samo u mnie skończyło się na wyczyszczeniu smoka od pompy oleju (syfu co nie miara ).Stuki są na gorącym silniku bo olej robi się rzadszy i nie ma smarowania(lepiej tak nie jezdzić).Jak już będziesz miał zdjętą miskę warto sprawdzić panewki
-
[B5 AEB] Po programie - filmik
dlatego że teoretycznie ja i kolega d4rk mamy po 180 koni podobno grzebane chodzą lepiej ale żeby aż 2s różnicy
-
[B5 AEB] Po programie - filmik
ok czekamy na wyniki
-
[B5 AEB] Po programie - filmik
Chyba masz ok u mnie III bieg 60-140 prawie 13 s IV bieg 60-140 niecałe 17 s kolega NEX ma chyba ponad 200 kuni i stąd takie wyniki albo nasze wozidła są już przyjechane
-
[B5 AEB] Po programie - filmik
u mnie też chyba coś nie tak III bieg 60-140 prawie 13s chyba turbinka się kończy
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Ogólnie jestem przeciwnikiem "brewek" ale te leżą elegancko tylko ta felga jakoś mi nie podchodzi
-
Czy przy 130tkm przebiegu warto wycinać katalizator w A4 B5 1.6?
W miejsce kata wstawiona rura 3" ostatni tłumik przelot (był teraz z powrotem ori) auto nie zrobiło się głośniejsze a jakiś przyrost mocy nie odczuwalny.Jedynie pojawiło się kopcenie na niebiesko . Aby uzyskać jakiś dzwięk z tego silnika to chyba trzeba wywalić środkowy tłumik. pozdro i sukcesów w modach
-
Czy przy 130tkm przebiegu warto wycinać katalizator w A4 B5 1.6?
nie warto ja wyciąłem swój przy 170 tyś. i jeszcze nie był zapchany.Zero różnicy więc moim zdaniem nie warto.
-
[B5 AJL] Black Arrow :) Czas sie pochwalić
ładniutka wygląda na utrzymaną znaczki bym zostawił tylko gleba -40 a do środka chrom ramki na zegary i będzie no i oczywiście wielki plus za silnik
-
[B5 AJL] Moja A4 avant 1.8T.Nowe fotki:)
no faktycznie ''rurki'' za bardzo wystają będą poprawione a ściema może też będzie ale lekka łącznie z przednimi szybkami :cool1
-
[B5 AJL] Moja A4 avant 1.8T.Nowe fotki:)
No dobra niezła podpucha brat bawił się w paintcie ale 235 już nią leciałem
-
[B5 AJL] Moja A4 avant 1.8T.Nowe fotki:)
sporo
-
[B5 AEB] BLUE LINE --> niebieska piękność po kilku modyfikacjach
Ogólnie fajne autko, poza tyłem :doh1: lampy,wydech(podobno już zmieniasz) i ta nieszczęsna zaspawana klapa .Zmień tył ,normalna klapa ,lampki poliftowe i wydechy tak jak pisałeś i będzie
-
[B5 AJL] Moja A4 avant 1.8T.Nowe fotki:)
teoretycznie opcja taka jest (wg.np. v-techa +30km i +50 nm) jeśli w tej chwili miałbym rzeczywiście te 180km [br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 19:37_________________________________________________Nowe fotki w pierwszym poście
-
[B5 AHU] A4 1.9tdi 98r.
Ja mam takie kierunki ale lepiej wyglądają na zdjęciu jak na żywo ,za bardzo wystają i lubią parować teraz kupiłbym takie http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=593761167 poza tym pogratulować autka
-
[B5 AJL] Po wywaleniu kata kopci na niebiesko
Dodam że na zimnym silniku nic się nie dzieje dopiero jak dostanie temperatury to kopci,szczególnie przy ruszaniu
-
[B5 AJL] Po wywaleniu kata kopci na niebiesko
Witam. Ostatnio zauważyłem ze auto kopci na niebiesko od czasu jak wywaliłem katalizator,do tego śmierdzi z wydechu,na katalizatorze tego nie było.Raczej powinno być odwrotnie.Oleju bierze ok 1-1,5l na 10 tyś. Czy to oznaka że kończy się turbina ,czy raczej już silnik nie domaga ? Pozdrawiam.
-
[B5 AMX] Chciałbym wyrzucić katalizator
W AJL możesz śmiało wycinać,ja tak zrobiłem i nic się nie dzieje.W środek wstawiłem rurę 76mm(jak się nie mylę 3 cale)głośniej nie jest ale na osiągach to chyba nie zyskał Jak chcesz uzyskać jakiś dzwięk z tego silnika to proponuję wywalić środkowy tłumik
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
w sumie jak już się trochę ociepli to możemy się zgadać
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
eee kolego nie przekonasz mnie choć daleko do Ciebie nie mam. Pozdrawiam.
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
no no niezła furka felga konkret mam nadzieję że tej nakładki na kierownicy już nie ma
-
[B5 AJL] Moja A4 avant 1.8T.Nowe fotki:)
po chipie wg.danych powinno być koło 210 kucyków ale nie wiem ile mi ich już nawiało
-
[B5 AJL] Moja A4 avant 1.8T.Nowe fotki:)
dzięki za opinie plan na ten rok jak pisałem zawias i wywalenie kata(temat na czasie) .W przyszłym rok chip ale póki co musi starczyć to co jest a jest tego trochę
-
[ALL B5] Jaką rurę kupić do mojego silnika zamiast katalizatora ?
w AJL chyba jest inaczej ;( i z całą rurą jak u Ciebie nie bardzo się da.Ale będę kombinował