Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mamci

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ciesze sie ze autko dobrze sie sprawuje i wpadlo w dobre rece. Pozdrawiam i zycze Wesolych Swiat.
  2. hehe no raczej to tylko TDI wynagradza spalaniem
  3. nie ma się czym chwalić... przejściowo zdradziłem markę i jest Szkodnik Octavia II ale to tak jak mówię przejściowo jak będzie coś porządniejszego będą fotki :gwizdanie:
  4. kolega ma wlasnie 1ba co do czujnika otwarcia drzwi to raczej ciezka sprawa ... FIS z cyfrowym zegarkiem ma to w standardzie
  5. ja modziłem to w AJL-u - musisz się wpiąć pod kolektor, co do miejsca montażu to wolny wybór, ja miałem na słupku, ale jakbym zakładał teraz to raczej w kratce, ze względu na to, że strasznie męczyło oczy w dłuższej trasie nocnej i musiałem to sobie zasłaniać na różne sposoby, poza tym męczące były pytania ludzi w stylu "a co to za kamerka"
  6. do tego właśnie dążyłem brakowało mi jedynie ciemnych szyb, ale na to już nie starczyło mi zapału w końcu nowy właściciel też musi jakiś modów dokonać
  7. cóż, właściciel sam zadecyduje - ja odradzam, a wszystko zależy od stanu dróg w okolicy zamieszkania, a częste podróże do stolicy dały mi się we znaki. O ile w lato pół biedy o tyle w zimę miałem zderzak niżej niż pługopiaskarki łyżkę grzesiek26sg - pod uwagę weź, że zdjęcie robione było na trawie/piachu
  8. już raz autko miało taki zawias - prawda - wyglądało kozacko tylko co z tego jak nie było komfortu, a z auta ze 180KM zrobiło się właśnie takie 1.6 bo strach było depnąć, żeby miski i zderzaka nie zostawić. Dlatego kolega dobrze myśli z tym 1BE - w/g mnie to maks co może z tego być na polskich dziurach. pozdrawiam p.s zdjęcia na z zawiasem -60/-40
  9. mamci odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  10. no ta ostatnia fotka wygląda dość ciekawie
  11. ja w swoich zegarach mam diody wlutowane w płytkę... fakt moje auto poliftowe, ale zegary jeszcze czerwone z analogowym zegarem
  12. no chyba przekładka diód będzie najprostsza ewentualnie zmiana wtyczek i przestawianie pinów w nich. Ja miałem plany bawić się w zmianę kostek ale odpuściłem
  13. mamci odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.youtube.com/watch?v=M-ECMTNcewI ja bym się wkur**ł
  14. mamci odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.smog.pl/wideo/39008/przejazd_przez_moskwe_hardkor/ śmieszne / nie śmieszne, ale ciekawe czy gościu jeszcze żyje skoro tak sobie poczyna Alm Racing Promo 2010 -ten chyba lepszy od Kena Blocka
  15. mamci odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://motoryzacja.interia.pl/motocykle/news/ten-motor-wbija-galki-oczne-w,1521303

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.