-
[B5 AJL]Black Arrow-Czas na Detailing :]
Ciesze sie ze autko dobrze sie sprawuje i wpadlo w dobre rece. Pozdrawiam i zycze Wesolych Swiat.
-
[B5 AJL]Black Arrow-Czas na Detailing :]
hehe no raczej to tylko TDI wynagradza spalaniem
-
[B5 AJL]Black Arrow-Czas na Detailing :]
nie ma się czym chwalić... przejściowo zdradziłem markę i jest Szkodnik Octavia II ale to tak jak mówię przejściowo jak będzie coś porządniejszego będą fotki :gwizdanie:
-
[B5 AJL]Black Arrow-Czas na Detailing :]
kolega ma wlasnie 1ba co do czujnika otwarcia drzwi to raczej ciezka sprawa ... FIS z cyfrowym zegarkiem ma to w standardzie
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
ja modziłem to w AJL-u - musisz się wpiąć pod kolektor, co do miejsca montażu to wolny wybór, ja miałem na słupku, ale jakbym zakładał teraz to raczej w kratce, ze względu na to, że strasznie męczyło oczy w dłuższej trasie nocnej i musiałem to sobie zasłaniać na różne sposoby, poza tym męczące były pytania ludzi w stylu "a co to za kamerka"
-
[B5 AJL]Black Arrow-Czas na Detailing :]
do tego właśnie dążyłem brakowało mi jedynie ciemnych szyb, ale na to już nie starczyło mi zapału w końcu nowy właściciel też musi jakiś modów dokonać
-
[B5 AJL]Black Arrow-Czas na Detailing :]
cóż, właściciel sam zadecyduje - ja odradzam, a wszystko zależy od stanu dróg w okolicy zamieszkania, a częste podróże do stolicy dały mi się we znaki. O ile w lato pół biedy o tyle w zimę miałem zderzak niżej niż pługopiaskarki łyżkę grzesiek26sg - pod uwagę weź, że zdjęcie robione było na trawie/piachu
-
[B5 AJL]Black Arrow-Czas na Detailing :]
już raz autko miało taki zawias - prawda - wyglądało kozacko tylko co z tego jak nie było komfortu, a z auta ze 180KM zrobiło się właśnie takie 1.6 bo strach było depnąć, żeby miski i zderzaka nie zostawić. Dlatego kolega dobrze myśli z tym 1BE - w/g mnie to maks co może z tego być na polskich dziurach. pozdrawiam p.s zdjęcia na z zawiasem -60/-40
-
Strefa Śmiechu
- [ALL B5] Czerwone zegary - wymiana na białe
no ta ostatnia fotka wygląda dość ciekawie- [ALL B5] Czerwone zegary - wymiana na białe
ja w swoich zegarach mam diody wlutowane w płytkę... fakt moje auto poliftowe, ale zegary jeszcze czerwone z analogowym zegarem- [ALL B5] Czerwone zegary - wymiana na białe
no chyba przekładka diód będzie najprostsza ewentualnie zmiana wtyczek i przestawianie pinów w nich. Ja miałem plany bawić się w zmianę kostek ale odpuściłem- Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=M-ECMTNcewI ja bym się wkur**ł- Strefa Śmiechu
http://www.smog.pl/wideo/39008/przejazd_przez_moskwe_hardkor/ śmieszne / nie śmieszne, ale ciekawe czy gościu jeszcze żyje skoro tak sobie poczyna Alm Racing Promo 2010 -ten chyba lepszy od Kena Blocka- Strefa Śmiechu
http://motoryzacja.interia.pl/motocykle/news/ten-motor-wbija-galki-oczne-w,1521303 - [ALL B5] Czerwone zegary - wymiana na białe
mamci
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta