Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJL]Black Arrow-Czas na Detailing :]


Arek956

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! :) Po długich poszukiwaniach chciałbym zaprezentować moją :audi: A4.Autko było sprowadzone z Szwecji. Silnik 1.8T AJL :kox: Autko jest z 1999r.Kupione zostało z klubu A4 od użytkownika mamci i ja będę dalej kontynuował auto na forum.Z modów, które były wykonane to grill w czarny mat i żółte halogeny.

Z wyposażenia:

-kodowanie skandynawskie (światła włączają się automatycznie po włączeniu zapłonu) :naughty:

-El. szyby x4

-Podgrzewane siedzenia

-Podgrzewane dysze spryskiwaczy

-Podgrzewane lusterka

-Spryskiwacze lamp

-pakiet oświetlenie

-pakiet komfort

-podłokietnik x2

-Pełny Fis

-klimatronik

-4 poduszki

-Tempomat

-Biksenony

-Felgi 17" BBS :naughty:

Chyba o niczym nie zapomniałem jeżeli coś sobie przypomnę to dopiszę.

Plany, które mam nadzieje powoli zrealizować:

-Kupić dobre radio-Alpine CDE-120RR

-Ksenony albo Biksenony-wykonane(Bixenon na soczewce z Audi A6 C6 4300k) :)

-el.szyby na tył-Zrobione

- Naprawa fisa (obecnie trochę gubi linie)

-Zawieszenie 1BE

-Delikatne przyciemnienie szyb na czarno

Potem się zobaczy na razie to najważniejsze rzeczy które chciałbym zrobić, chociaż zobaczę jak będzie z gotówką :)

Poniżej zamieszczam kilka fotek auta więc będzie co oglądać: :hi:

Zdj_cie0127.jpg

Zdj_cie0128.jpg

Zdj_cie0129.jpg

Zdj_cie0131.jpg

Zdj_cie0134.jpg

Zdj_cie0135.jpg

Zdj_cie0136.jpg

Zdj_cie0137.jpg

Zdj_cie0138.jpg

Zdj_cie0139.jpg

Zdj_cie0140.jpg

Zdj_cie0142.jpg

Zdj_cie0143.jpg

Zdj_cie0144.jpg

Zdj_cie0145.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: blagam obniz ta furke, bo takiej kozy to ja dawwwwwno nie widzialem :gwizdanie:

ogolnie autko rewelka...ten silniczek zajebioza :naughty:

a do planow bym dodal jeszcze taki gadżet...kluczyk scyzor :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie przypływ gotówki to będzie zawieszenie 1BE czyli trochę pójdzie w dół :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda kasy na 1BE dalej będzie koza moim zdaniem daj sportowe zawieszenie albo gwint wtedy będzie fajnie wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już raz autko miało taki zawias - prawda - wyglądało kozacko tylko co z tego jak nie było komfortu, a z auta ze 180KM zrobiło się właśnie takie 1.6 bo strach było depnąć, żeby miski i zderzaka nie zostawić. Dlatego kolega dobrze myśli z tym 1BE - w/g mnie to maks co może z tego być na polskich dziurach.

pozdrawiam

p.s zdjęcia na z zawiasem -60/-40

08052009180.th.jpg08052009181.th.jpg08052009179x.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodze sie z PUMA...lepszy efekt da gewinda na pokladzie :decayed: ,bo 1BE z tego co mnie pamiec nie myli...(bo nie bawilem sie tego typu zabawkami :tongue4: )...daje 2cm w dol :mysli: , wiec i tak to dalej bedzie kozowato wygladac :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dasz dobre amory i springi to też nie musisz uważać wszędzie chodz mam tylko 1.6 to też powoli nie jezdze i niczego narazie nie urwałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już raz autko miało taki zawias - prawda - wyglądało kozacko tylko co z tego jak nie było komfortu, a z auta ze 180KM zrobiło się właśnie takie 1.6 bo strach było depnąć, żeby miski i zderzaka nie zostawić. Dlatego kolega dobrze myśli z tym 1BE - w/g mnie to maks co może z tego być na polskich dziurach.

pozdrawiam

p.s zdjęcia na z zawiasem -60/-40

08052009180.th.jpg08052009181.th.jpg08052009179x.th.jpg

:blink: yyy...to ja myslalem ze mam -60 na przodzie, lecz ta fotka rozwiala moje watpliwosci, bo chyba poszlem troche po bandzie :decayed: (ale niech lepiej moja zona dalej mysli ze jest -60 :gwizdanie: )...z jakies -80 przod to ja mam napewno i tyl tez. A miski jeszcze nie stracilem, a moje drogi to maja wiele do zyczenia :gwizdanie:

...wiec ARQ, dawaj gewinde na poklad :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż, właściciel sam zadecyduje - ja odradzam, a wszystko zależy od stanu dróg w okolicy zamieszkania, a częste podróże do stolicy dały mi się we znaki. O ile w lato pół biedy o tyle w zimę miałem zderzak niżej niż pługopiaskarki łyżkę :)

grzesiek26sg - pod uwagę weź, że zdjęcie robione było na trawie/piachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż, właściciel sam zadecyduje - ja odradzam, a wszystko zależy od stanu dróg w okolicy zamieszkania, a częste podróże do stolicy dały mi się we znaki. O ile w lato pół biedy o tyle w zimę miałem zderzak niżej niż pługopiaskarki łyżkę :)

grzesiek26sg - pod uwagę weź, że zdjęcie robione było na trawie/piachu

no to swoja droga, ze na trawie :wink4: ja mam od blotnika do ziemi 61.5cm (moze powie mi ktos, ile to jest w dol od standardu :mysli: )

...łoojoj...to ja na zimie gewinde krece do gory, do mniej wiecej 1BA :gwizdanie: i problem znika, bo problemem jest brak pluga w okolicy :wallbash: a sam nie zamierzam odsniezac :polew:[br]Dopisany: 29 Maj 2011, 10:26_________________________________________________ale kolega arek i tak ma piekna audiczke nawet mimo tego, ze tak wysoko stoi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kolega arek i tak ma piekna audiczke nawet mimo tego, ze tak wysoko stoi :wink4:

do tego właśnie dążyłem :) brakowało mi jedynie ciemnych szyb, ale na to już nie starczyło mi zapału :) w końcu nowy właściciel też musi jakiś modów dokonać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt że z glebą lepiej wyglądała ale chodzi właśnie o drogi w moim mieście, które też pozostawiają wiele do życzenia :gwizdanie: Zobaczy się .... będzie gotówka to będę myślał o glebie :wink4:[br]Dopisany: 29 Maj 2011, 12:10_________________________________________________Zawieszenie na razie odkładam na później :gwizdanie: Póki co zakupione Radio Alpine CDE-120RR :)

Zdj_cie0147.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam silnik rok 98. i fabryczny zawias 1BE i na nasze Polskie drogi mi styka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślę że nie ma co zbytnio szaleć bo odrobinę komfortu w autku też się należy :) 1BE będzie dla mnie wystarczające i cieszę się że chociaż jedna osoba uważa że 1BE wystarcza na polskie drogi.Gdybym miał drugie auto powiedzmy takie tylko na niedzielne "przejażdżki do kościoła" to wtedy założyłbym zawias nawet -90/-80 ale ja użytkuję auto codziennie więc przesadzać też nie chcę.

Tak przy okazji do grzesiek26sg 2-3 razy do roku bywam w Żorach więc kiedyś możemy się ustawić na jakąś małą sesję bo widzę że z Żor jesteś :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna gablota, kolorek co prawda ciężki w utrzymaniu za to po polerce bogato!! co do zawiasu, to 1BE faktycznie jest kompromisem pomiędzy sprawnym poruszaniem się a wyglądem, fakt nie każde drogi znamy...Fajny wypas na pokładzie, sporo modów odpada :tongue4:Powodzenia w grzebaniu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markus85 dzięki :wink4: Poza tym obecne zawieszenie jest ok i mi się podoba wygląd auta więc na razie nie będę robił niepotrzebnych wydatków. Na pierwszy ogień idzie podłączenie radia i przyciemniane szybki. Tak przy okazji moglibyście polecić kogoś z Warszawy lub okolic Warszawy kto ładnie,fachowo i tanio przyciemniłby te szybki? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji do grzesiek26sg 2-3 razy do roku bywam w Żorach więc kiedyś możemy się ustawić na jakąś małą sesję bo widzę że z Żor jesteś :good:

o z mila checia :decayed: jak bedziesz juz tak blisko to pisz na PW :naughty: ,bo nawet jestem wstanie wziasc wolne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh jaki zapał :wink4: muszę niestety go ostudzić bo w Żorach pewnie będę na Boże Narodzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...