Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJL]Black Arrow-Czas na Detailing :]


Arek956

Rekomendowane odpowiedzi

Ładne autko. Wysoko stoi jak na 1BE. Mam 1BA i mam wrażenie że stoi tak samo.

Przy tej mocy brakuje Q.

Mam też takie coś, tyle że z Q :kox:

kolega ma wlasnie 1ba :)

co do czujnika otwarcia drzwi to raczej ciezka sprawa ... FIS z cyfrowym zegarkiem ma to w standardzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jest 1BA. I na razie zostanie. Jak przyjdzie czas na wymianę jakiś pierdół z zawieszenia to się pomyśli nad 1BE albo 1BV :wink4: Co do tych drzwi myślałem, że da się to jakoś Vagiem ustawić czy coś. Ale jak się nie da to trudno.

Ładne autko. Wysoko stoi jak na 1BE. Mam 1BA i mam wrażenie że stoi tak samo.

Przy tej mocy brakuje Q.

Mam też takie coś, tyle że z Q :kox:

Co do quattro to jakoś mi go nie brakuje. W 1.8T Fwd jest Ok :good: chociaż w zimę bokiem nie pojeżdzę :) Quattro jest fajne ale też droższe w eksploatacji.

A no właśnie:

Mamci- nowe autko już kupione? Jak tak to się pochwal nowym nabytkiem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Octavia II fajny,mało awaryjny samochód chociaż mocą pewnie trochę odbiega od byłego AJL'a :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuje :) Jeszcze czarne szybki i będzie :kox:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2011, 12:07_________________________________________________A No właśnie. Zapomniałem pochwalić się nowym modem. W tamtym tygodniu zawitał Bixenon z soczewką od A6 C6. Zrobione oczywiście na ori Valeo :wink4: Bixy świecą super nie miałem okazji jechać w nocy ale w garażu porównując do zwykłej żarówki H7 jest między nimi przepaść.Barwa to 4300K

No i kilka fotek

Zdj_cie0178.jpg

Zdj_cie0188.jpg

Zdj_cie0186.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niżej niestety na razie nie będzie a nawet jeśli pójdzie w dół to nieznacznie. W przyszłości rozważam 1BV (-30mm) albo 1BE (-20mm) :) Różnica zapewne nie będzie ogromna ale... lepszy rydz niż nic :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie to tak. Obecnie mam 1BA i mi się podoba a to chyba najważniejsze :) Tak jak mówię przyjdzie czas na wymianę kilku pierdół z zawieszenia to będę o tym myślał ale mam nadzieję że co najmniej do końca tego roku będzie 1BA :) Poza tym w moim mieście szczególnie w kilku miejscach są takie dziury :disgust: więc nie chciałbym jechać jak taczką tylko mieć tę odrobinę komfortu w samochodzie :wink4:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 12:47_________________________________________________No i zerwałem dziś wszystkie naklejki A4-klubu które naklejał poprzedni właściciel :) Wpadły za to ramki klubowe :wink4:

Zdj_cie0192.jpg

Zdj_cie0193.jpg

W przyszłym tygodniu będą tylne szyby w prądzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oznakowanie klubowe :good:

z Zielonki jesteś ? bo rodzinkę tam mam i też mają tablice WWL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały powiat wołomiński ma blachy WWL :) Ja jestem z Ząbek (jakieś 4km od Zielonki) ale też mam rodzine w Zielonce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to można się spotkać na mini spocie jak będę w sierpniu w zielonce :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No można :) Jeżeli twoja rodzinka mieszka w blokach to być może że w tym samym miejscu bo w Zielonce jest duże skupisko bloków na jednym osiedlu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z chęcią :wink4: To zależy jeszcze kiedy będziesz w Zielonce bo ja w sierpniu jadę nad morze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będę już w domu. Jak coś to możesz dać znać na PW jak będziesz się wybierał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...