Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJL]Black Arrow-Czas na Detailing :]


Arek956

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do was pytanko: Zna ktoś i mógłby polecić jakąś firmę w Warszawie która przerabia lampy poliftowe na bi-ksenony? I mniej więcej ile $ musiałbym szykować? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanko: Zna ktoś i mógłby polecić jakąś firmę w Warszawie która przerabia lampy poliftowe na bi-ksenony? I mniej więcej ile $ musiałbym szykować? :)

żadna firma nie przerabia lamp na bixenony :gwizdanie: bixenon dotępny jest tylko na forum :naughty: akurat sa na sprzedaż srebrne w dziale sprzedam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są do sprzedania? Kurde mam stopień "Nowicjusz" i nie mam dostępu do działu sprzedam ;( A jeżeli uderzałbym do querty to pewnie musiałbym mu lampki wysłać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są do sprzedania? Kurde mam stopień "Nowicjusz" i nie mam dostępu do działu sprzedam ;( A jeżeli uderzałbym do querty to pewnie musiałbym mu lampki wysłać?

kupujesz od niego, a swoje sprzedajesz na forum po napisaniu min 100 postów :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=206172.0 albo wysyłasz swoje na przeróbke :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha dzieki :) Zobaczę jeszcze jak z gotówką ale nabrałem ochoty na te lampki :decayed: Spryskiwacze już są więc tylko lampek brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedać? Hmm... Chyba nie bo mam ją dopiero niecałe 3 tygodnie i na razie jest :good: Jakby coś to będę pamiętał :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Jedynie co ty masz a mnie tego brakuje to quattro ale i bez tego da się jeździć :wink4:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 18:02_________________________________________________Co do http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=206172.0 tych bi-ksenonów to musiałbym jeszcze dokupić przetwornice i palniki. I tu pojawia się pytanie czy w miarę dobre przetwornice i palniki mocno oczyściłyby mi portfel? Moje auto miało już Hid-y ale poprzedni właściciel mówił że co chwilę trzeba było je wymieniać bo przestawały świecić i powrócił do zwykłych świateł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w sumie mały koszt... 600zł za bi-ksenony od Gwertego też wydają się w miarę atrakcyjną ceną bo na allegro widziałem zwykłe lampy poliftowe Depo za 650zł więc chyba będę musiał odłożyć w tym miesiącu i lampki powinny być :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeżeli zamówię lampy od Gwertego to wtedy będzie soczewka z A6 C6, a moje lampy są w nędznym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup od niego same soczewki i zamontuj w twoich lampach zapłacisz 150zł za soczewki a nie 600zł za całe lampy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale moje lampy też nadają się do wymiany, dowiadywałem się już nawet ile kosztuje regeneracja odbłyśników + koszty soczewki więc wyjdzie mi prawie tyle samo co od Gwertego :) A lampki święcą naprawdę ładnie, znalazłem temat w którym są fotki jak świecą Biksenony na soczewce z A6 C6:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=110952.135

Myślę że jednak warto, tym bardziej że codziennie z pracy wracam w nocy i przydałoby się dobre oświetlenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arku...dla rozwiania TWojej watpliwosci mowie, ze nie widzialem na forum kogos kto by nie chwalil se biXow :wink4: w swoim czasie moze teraz po 10 kupie se soczewki biX i bede rzezbic w swoich lampac, bo u mnie te odblysniki az sie prosza o conajmniej regoneracje :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arku...dla rozwiania TWojej watpliwosci mowie, ze nie widzialem na forum kogos kto by nie chwalil se biXow

Tak też myślałem :) Zobaczymy... ja mam straszną ochotę gorzej z kasą [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 15:08_________________________________________________Mam pytanie:

W tym tygodniu będę miał bixenony od Gwertego.I tu następuje moje pytanie.Co będę musiał dokupić żeby bixenony były kompletne? obecnie mam zwykłe światła. Wiem że będę musiał dokupić przetwornice i chyba palniki? Ale czy zostaje coś jeszcze do kupienia czy to już wszystko? No i czy kupować jakieś Hid-y z allegro czy ori?[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2011, 15:43_________________________________________________No i w końcu :) Pierwszy mod w tym tym tygodniu zawita w autku. Bixenony od Gwertego :wink4:

Zdj_cie0169.jpg

Zdj_cie0170.jpg

Myślę że w sobotę bixy będą już zamontowane więc dam znać jak świecą :decayed:

No i przy okazji gdy miałem trochę czasu w ubiegły weekend auto zostało dobrze umyte a potem nałożony Wosk firmy T-CUT

Efekt jak dla mnie całkiem zadowalający jak na 1,5h pracy :wink4:

A oto efekty:

Zdj_cie0163.jpg

Zdj_cie0158.jpg

Zdj_cie0157.jpg

Zdj_cie0161.jpg

Zdj_cie0154.jpg

[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 22:16_________________________________________________Pany mam pytanie:

Co zrobić żeby fis pokazywał niezamknięte drzwi w aucie? obecnie pokazuje mi tylko że otwarty jest bagażnik a jeżeli otwarte są jakiekolwiek drzwi to fis nie pokazuje że są otwarte. Czy da się to jakoś włączyć? patrzyłem do instrukcji obsługi ale tam wszystko po niemiecku więc nawet pomagając sobie translate google nie dowiedziałem się tego czego chciałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne autko. Wysoko stoi jak na 1BE. Mam 1BA i mam wrażenie że stoi tak samo.

Przy tej mocy brakuje Q.

Mam też takie coś, tyle że z Q :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drzwiami nie poradzisz sobie wskazywanie otwartych furtek zalezne jest od licznika a dokładniej producenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...