Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

REVO

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. REVO zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  2. REVO odpowiedział(a) na M0ZART temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Super Chodź przydałaby się dobra sesyjka
  3. REVO odpowiedział(a) na M0ZART temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    wybieram się już od jakiegoś czasu na ten spocik ale dotrę w końcu ?
  4. REVO odpowiedział(a) na M0ZART temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Witam kolejnego właściciela S4 B7 Auto bardzo ładne... może będzie okazja zobaczyć na żywo. Ja jednak proponowałbym powrót do oryginału z tylnymi lampami... i dodałbym emblemat V8 na błotnikach. Rozumiem słabość do V8, sam po posiadaniu jednej S4, sprzedaniu i poszukiwaniu kolejnego auta... wróciłem z radością do tego samego modelu ? Dorzuć więcej fotek Widziałem dzisiaj w okolicy Kasprowicza... dużo lepiej niż na zdjęciach. Autko mega się wyróżnia. Na żywo koła wyglądają super ? Może uda się kiedyś spocik dwóch esek zrobić i bliżej poooglądać
  5. REVO odpowiedział(a) na M0ZART temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Witam kolejnego właściciela S4 B7 Auto bardzo ładne... może będzie okazja zobaczyć na żywo. Ja jednak proponowałbym powrót do oryginału z tylnymi lampami... i dodałbym emblemat V8 na błotnikach. Rozumiem słabość do V8, sam po posiadaniu jednej S4, sprzedaniu i poszukiwaniu kolejnego auta... wróciłem z radością do tego samego modelu ? Dorzuć więcej fotek
  6. jedź do mechanika. Co do czerwonej eski z tematu, piękne auto i bardzo ciekawy kolor. Wrzuć więcej fotek?
  7. Cześć, ładna A4ka! Chyba mieliśmy okazję złapać się jakiś tydzień temu na świętokrzyskim. Jechałem eską B7. Pozdrawiam?
  8. Polecam VTG na Dorodnej. Znają dobrze te auta, dobre podejście do klienta.
  9. Nie przepadam za 1.8T ale Twój daję radę. Ciekaw jestem dalszych modów
  10. Witam, niestety wyszukiwarka nie wypluła nic za pytanie "3.0 TDI". Czy wiecie czym róznią się te motory? Jak z ich chipowaniem - czy któryś z nich jest wyraźnie lepszy?
  11. Koszt to 300 zł, jazdy tyle że pod koniec dnia miałem dosyć
  12. Zabawa to mam nadzieję że będzie w niedzielę Zapraszam http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=235862.new#new[br]Dopisany: 16 Luty 2012, 18:41_________________________________________________No i po jazdach. Ogólnie szkolenie fajne i w mojej opinii warte wydanej kasy. Na początek teoria no i jazda
  13. Dzięki za info. Propozycja faktycznie ciekawsza i tańsza ale będę jechał z Bełchatowa więc ze względu na odległość spróbuję pod Częstochową. Pewnie zajrzę jeszcze tej zimy na tor w ułężu. Dzięki za namiary
  14. jakieś szczegóły? do kogo uderzyć, ile kosztuje ?
  15. Na lotnisko Bemowo mam dwa kroki, zadzwonię i zapytam ile za godzinę. Chętnie sprawdziłbym jak auto zachowuje się w poślizgu w większej prędkości. Bączki pod marketem niebardzo mają sens jak dla mnie. Jasne, cała zabawa wchodzi w grę jak tylko spadnie śnieg... oby jak najszybciej [br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 19:38_________________________________________________Panowie (i Panie ) znalazłem w końcu możliwość pojeżdżenia za (jak mi się wydaje) dobre pieniądze. Tor Wyrazów pod Częstochową, jazda własnym samochodem od ok godz. 10 do 16 z instruktorem. Plan zajęć w linku http://www.alsds.eu/ Dzwoniłem - koszt to 350-400 zł. Jadę w niedzielę, jak ktoś chętny to zapraszam
  16. REVO odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    Da się, tylko im sprawniejsze auto od innych w takich warunkach, tym większa irytacja gdy nie można jechać szybciej, bo ktoś się wlecze i nie ma jak wyprzedzić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.