-
REVO zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
S4 B7 by M0zart
Super Chodź przydałaby się dobra sesyjka
-
S4 B7 by M0zart
wybieram się już od jakiegoś czasu na ten spocik ale dotrę w końcu ?
-
S4 B7 by M0zart
Witam kolejnego właściciela S4 B7 Auto bardzo ładne... może będzie okazja zobaczyć na żywo. Ja jednak proponowałbym powrót do oryginału z tylnymi lampami... i dodałbym emblemat V8 na błotnikach. Rozumiem słabość do V8, sam po posiadaniu jednej S4, sprzedaniu i poszukiwaniu kolejnego auta... wróciłem z radością do tego samego modelu ? Dorzuć więcej fotek Widziałem dzisiaj w okolicy Kasprowicza... dużo lepiej niż na zdjęciach. Autko mega się wyróżnia. Na żywo koła wyglądają super ? Może uda się kiedyś spocik dwóch esek zrobić i bliżej poooglądać
-
S4 B7 by M0zart
Witam kolejnego właściciela S4 B7 Auto bardzo ładne... może będzie okazja zobaczyć na żywo. Ja jednak proponowałbym powrót do oryginału z tylnymi lampami... i dodałbym emblemat V8 na błotnikach. Rozumiem słabość do V8, sam po posiadaniu jednej S4, sprzedaniu i poszukiwaniu kolejnego auta... wróciłem z radością do tego samego modelu ? Dorzuć więcej fotek
-
[s4 b6] 4.2 BBK by Lipton_Rze
jedź do mechanika. Co do czerwonej eski z tematu, piękne auto i bardzo ciekawy kolor. Wrzuć więcej fotek?
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
Cześć, ładna A4ka! Chyba mieliśmy okazję złapać się jakiś tydzień temu na świętokrzyskim. Jechałem eską B7. Pozdrawiam?
-
Audi S4 - przegląd serwis Warszawa ?
Polecam VTG na Dorodnej. Znają dobrze te auta, dobre podejście do klienta.
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
Nie przepadam za 1.8T ale Twój daję radę. Ciekaw jestem dalszych modów
-
B7 3.0 TDI 204 km czy 233 km
Witam, niestety wyszukiwarka nie wypluła nic za pytanie "3.0 TDI". Czy wiecie czym róznią się te motory? Jak z ich chipowaniem - czy któryś z nich jest wyraźnie lepszy?
-
[ALL B5] 1.8T AJL 180 KM quattro Sedan
Koszt to 300 zł, jazdy tyle że pod koniec dnia miałem dosyć
-
[ALL B5] 1.8T AJL 180 KM quattro Sedan
Zabawa to mam nadzieję że będzie w niedzielę Zapraszam http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=235862.new#new[br]Dopisany: 16 Luty 2012, 18:41_________________________________________________No i po jazdach. Ogólnie szkolenie fajne i w mojej opinii warte wydanej kasy. Na początek teoria no i jazda
-
Nowe Miasto Nad Pilicą, lotnisko Bemowo itp. - czyli zimowy trening
Dzięki za info. Propozycja faktycznie ciekawsza i tańsza ale będę jechał z Bełchatowa więc ze względu na odległość spróbuję pod Częstochową. Pewnie zajrzę jeszcze tej zimy na tor w ułężu. Dzięki za namiary
-
Nowe Miasto Nad Pilicą, lotnisko Bemowo itp. - czyli zimowy trening
jakieś szczegóły? do kogo uderzyć, ile kosztuje ?
-
Nowe Miasto Nad Pilicą, lotnisko Bemowo itp. - czyli zimowy trening
Na lotnisko Bemowo mam dwa kroki, zadzwonię i zapytam ile za godzinę. Chętnie sprawdziłbym jak auto zachowuje się w poślizgu w większej prędkości. Bączki pod marketem niebardzo mają sens jak dla mnie. Jasne, cała zabawa wchodzi w grę jak tylko spadnie śnieg... oby jak najszybciej [br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 19:38_________________________________________________Panowie (i Panie ) znalazłem w końcu możliwość pojeżdżenia za (jak mi się wydaje) dobre pieniądze. Tor Wyrazów pod Częstochową, jazda własnym samochodem od ok godz. 10 do 16 z instruktorem. Plan zajęć w linku http://www.alsds.eu/ Dzwoniłem - koszt to 350-400 zł. Jadę w niedzielę, jak ktoś chętny to zapraszam
-
Lancer EVO X
Da się, tylko im sprawniejsze auto od innych w takich warunkach, tym większa irytacja gdy nie można jechać szybciej, bo ktoś się wlecze i nie ma jak wyprzedzić